این بروز رسانی در تاریخ 1398/04/24 انجام شد.

نرم افزار ویندوز 1.0.4.71


4 قابلیت جدید7 ارتقاء و بهبود

4  قابلیت جدید:
پرداخت آنلاین با pay.ir

از این پس لیمس از شبکه پرداخت پی به نشانی www.pay.ir برای پوشش پرداخت های آنلاین پشتیبانی می کند.

هشدار تاخیر اساتید

هشدار جدیدی به دستیار هوشمند لیمس اضافه شده است، ازین پس اگر استادی در ورود به موسسه تاخیر داشته باشد این مورد به مدیر گزارش می شود.

ورود به اپلیکیشن با QR Code

قابلیت ورود اتباع به سیستم با استفاده از QR Code اختصاصی موسسه اضافه شده است. از این پس اتباع بدون نیاز به کد ملی تنها با استفاده از این کد می توانند از اپلیکیشن اساتید و زبان آموزان لیمس استفاده کنند. با فشردن کلید های Ctrl+Q+R بصورت همزمان کد مخصوص موسسه در نرم افزار نمایش داده می شود، همچنین در صفحه ورود به سامانه آموزشی تحت وب این کد قابل مشاهده است.

ثبتنام آنلاین در دیگر دوره ها

با این قابلیت زبان آموزان در هر دوره ای که هستند وقتی سطحی را می گذرانند می توانند در کلاس های دوره های دیگر که هم سطح هستند ثبت نام نمایند. بصورت پیش فرض این قابلیت غیرفعال است، برای فعال سازی به منوی تنظیمات > تنظیمات سیستم > تب ثبت نام در کلاس مراجعه نمایید و این مورد را فعال نمایید.

7  ارتقاء و بهبود:
گزارش مالی

بهبود گزارش وضعیت مالی آموزشگاه

کارنامه زبان آموزان

اصلاح و بهبود کارنامه زبان آموز بهنگام چاپ از طریق پنل زبان آموز

محاسبه تعداد جلسات

بهنگام تشکیل کلاس جدید قابلیت محاسبه تعداد جلسات بر اساس مجموع ساعات آموزشی اضافه شده است (در فرم ثبت کلاس جدید).

اتصال دستگاه پوز

اتصال دستگاه های پوز به سیستم توسط شما، به این منظور به منوی بخش مالی > تنظیمات مالی > مدیریت صندوق و بانک بروید، پس از تعریف حساب بانکی شرکت دستگاه پوز را انتخاب نموده و اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایید.

مدت انقضای هشدار ها

قابلیت مشخص کردن مدت انقضا برای هشدار ها، در این حالت اگر هشدار پس از گذشت از مهلت تعیین شده توسط شخص مشاهده نگردد دیگر مجددا برای وی ارسال نخواهد شد.

نمرات نهایی خودکار

تنظیمی برای سهولت بیشتر به سیستم اضافه شده است. با ثبت نمرات پایانی توسط اساتید، نمرات نهایی شده و کلاس پایان می یابد، به عبارت دیگر، مرحله تایید سوپروایزر قابلیت چشم پوشی دارد، بمحض ثبت نمرات توسط اساتید زبان آموزان می توانند نمرات خود را مشاهده کرده و در کلاس های ترم بعد ثبت نام کنند.

گزارش مالی

بهبود گزارش وضعیت مالی دوره ها

دیگر بروزرسانی ها: