حضور و غیاب هوشمند در کلاس‎ های آنلاین

بلاگ

حضور و ساعت حضور زبان‌آموزان خردسال و نوجوان در موسسه، برای والدین آن‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به همین دلیل، داشتن سیستم‌های حضور و غیاب دقیق و منظم هم اهمیت زیادی دارد. از طرفی، حضور به موقع اساتید و پرسنل یکی از دغدغه‌های مهم مدیران موسسات است.

در این مطلب قصد داریم تا باهم فرایندهای مربوط به حضور و غیاب زبان‌آموزان، اساتید و پرسنل را که توسط لیمس پیاده‌سازی شده است؛ بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

 

دستگاه حضور و غیاب (دستگاه های جانبی) 

با سیستم هوشمند لیمس می‌توانید برای پرسنل خود ساعت کاری را تعریف کرده و با استفاده از دستگاه‌های اثرانگشت، کارتی و حتی بدون دستگاه و به صورت دستی، حضور و غیاب را مدیریت کنید. این سیستم امکان اتصال به سیستم مالی را دارد و فیش حقوقی بر اساس ورود و خروج ثبت خواهد شد.

این سیستم برای اساتید و زبان‌آموزان کاربردی است و مطابق با تقویم آموزشی، مدیریت خواهد شد. تمامی اطلاع‌رسانی‌های این سیستم به صورت خودکار و بدون دخالت نیروی انسانی انجام می‌شود.

باتوجه به یکپارچگی سیستم لیمس، در این بخش از دستگاهی استفاده می‌شود که اطلاعات را مستقیم به سیستم لیمس ارسال می‌کند و شما می‌توانید شاهد اطلاع‌رسانی لحظه‌ای باشید. همچنین باتوجه به این ویژگی سیستم، تأخیرها و گزارش‌های زبان‌آموزان و اساتید بر اساس تقویم آموزشی به صورت خودکار محاسبه می‌شود.

 

لیست حضور و غیاب

در سیستم لیمس علاوه‌بر لیست حضور و غیاب چاپی، امکان حضور و غیاب الکترونیک نیز وجود دارد. اساتید می‌توانند در هر زمانی، آخرین تغییرات کلاس‌ها را مشاهده کرده و حضور و غیاب کنند. لیمس گزارش‌های مختلفی نیز برای چاپ لیست حضور و غیاب ارائه می‌دهد.

با وجود دستیار هوشمند لیمس دیگر نیازی نیست ساعت‌ها زمان، صرف حضور و غیاب زبان‌آموز شود؛ چراکه این امر در کوتاه‌ترین زمان امکان‌پذیر است.

 

دغدغه آخر

یکی دیگر ازدغدغه‌های مدیران موسسات، جلوگیری از ورود زبان‌آموزان بدهکار به کلاس‌های آنلاین است اما راهکار و پاسخ لیمس به این مشکل چیست؟

پاسخ این سوال را در مقاله ((راهکاری هوشمند برای کنترل بدهکاران)) مطالعه کنید.

ارسال دیدگاه