نظرات مشتریان لیمس

مشتریان عزیز ما چه می گویند

با ورود لیمس به آموزشگاه، سیستم اتوماسیون جای فرم‌های کاغذی را پُر کرد و این یعنی قطع کمتر درختان. لیمس، با آپدیت‌های همیشگی و پشتیبانی قوی، پاسخ‌گوی تمام نیازهای آموزشگاه‌های زبان است.

حدود دو سالی است که از خدمات شرکت لیمس استفاده می‌کنم. لیمس هم برای وبینارهایی که حدود چهارصد نفر شرکت‌کننده داشت و هم برای کلاس‌هایی که 10 تا 20 شرکت‌کننده دارند؛ موفق عمل کرد و من از خدمات لیمس راضی هستم.

کاهش خطای انسانی، یکی از دستاوردهای لیمس برای آموزشگاه ما بود. به علاوه با شیوع کرونا، به کمک لیمس تمام فرآیندها را، از ثبت‌نام تا برگزاری کلاس و آزمون، به صورت آنلاین و بدون هیچ مشکلی برگزار کردیم.

کار با لیمس به دلیل رابط کاربری ساده‌ و اپلیکیشن اختصاصی که دارد برای همه آسان است. آموزش مجازی و آنلاین همان نیاز امروز هر آموزشگاه زبان است که لیمس آن را بدون مشکل و آسان ممکن ساخت.

دو سالی است که از نرم‌افزار لیمس استفاده می‌کنیم؛ و لیمس کلیدی‌ترین راز موفقیت آموزشگاه زبان ماست. سرورهای قوی و پشتیبانی تمام وقت، لیمس را به انتخاب همیشگیِ ما تبدیل کرده است.

لیمس، نسخه‌ای اختصاصی‌شده‌ از بیگ بلوباتن ارائه کرده است که امکانات کاربردی و مهمی را در اختیار ما گذاشت. کنترل کامل کلاس‌ها، پخش فایل صوتی و ویدئویی در کلاس، یک‌بار بارگذاری فایل و استفاده همیشگی از آن از جمله‌ی این امکانات است.

تمام نیازهای آموزش آنلاین یعنی: جلسات آنلاین و مجازی، آپلود تکالیف، ثبت نمره و حتی ضبط و تماشای مجدد کلاس‌ها، فقط با نرم افزار لیمس و سرورهای اختصاصی و قوی آن می‌توانست با این کیفیت و سرعت ممکن شود.

لیمس یک سیستم هوشمندی برای آموزشگاه‌های زبان ساخته است که تمام امور مالی، آموزشی، اداری و حتی آموزش آنلاین را مدیریت می‌کند. آموزش آنلاین با کمک نرم‌افزار لیمس، به بهترین ویژگی آموزشگاهِ ما در دوره همه‌گیری کرونا تبدیل شد.

با شروع همه‌گیری کرونا، اوضاع آموزشگاه زبان آشفته شد، اما با ورود لیمس به آموزشگاه ویرا، این آشفتگی به نقطه عطفی نه تنها برای سیستم آموزشی، بلکه در زندگیِ ما تبدیل شد. اگر شایستگی فنی لیمس نبود، برداشتن چنین گامهایی امکان‌پذیر نبود.

کاری که لیمس انجام می‌دهد را می‌توان به دوخت کت‌و‌شلواری اختصاصی برای آموزشگاه تشبیه کرد. کت‌و‌شلواری که شخصیتی منحصر به‌فرد و حرفه‌ای به آموزشگاه می‌دهد و چندین قدم آموزشگاه را از رقبا جلوتر می‌برد.

در این چند سال که از لیمس استفاده کردیم، لیمس توانست در تمام فراز و نشیب‌هایی که داشتیم، انتظارات ما را برآورده کند. امیدواریم این همکاری سالیان دیگر ادامه پیدا کند.

پیش از استفاده از لیمس، چند نرم‌افزار مدیریت آموزشگاه زبان را استفاده کرده بودیم. هر کدام نقصی داشت و ما ناراضی بودیم. اما لیمس، از بقیه نرم‌افزارها متفاوت است و با مدیریت یکپارچه، کیفیت و پشتیبانی عالی که دارند، رضایت ما را جلب کردند.

تجربه‌ی برگزاری کلاس آنلاین با نرم‌افزار لیمس، واقعا تجربه لذت‌بخشی است. از نظر من، با لیمس برگزاری کلاس آنلاین به مراتب بهتر و راحت‌تر از کلاس حضوری است و از استرسی که قبلا در زمان برگزاری کلاس داشتیم، دیگر خبری نیست.

مهم‌ترین ویژگی لیمس، امکان ضبط ویدئوی جلسات و نمایش چندین باره ویدئو به زبان‌آموزان است. با این امکان، زبان‌آموزان هیچ جمله‌ای از کلاس را از دست نمی‌دهند. با لیمس تنها دغدغه‌ی من، آماده سازی محتوای کلاس‌هاست.

نرم افزار لیمس یک اتوماسیون و مدیریت یکپارچه و بی‌نقص برای آموزشگاه ما فراهم ساخت. نقطه قوت لیمس نسبت به سایر نرم‌افزارها، پشتیبانی عالی و آپدیت‌های منظم برای رفع نیازهای آموزشگاه‌هاست.

مدت‌ها بود که تصمیم داشتیم برای آموزشگاه، وب‌سایت و اپلیکیشن طراحی کنیم اما سردرگم بودیم. تا اینکه با لیمس آشنا شدیم و پکیج پیشرفته لیمس را تهیه کردیم. با استفاده از پکیج پیشرفته، هم وب‌سایت و اپلیکیشن اختصاصی برای آموزشگاه ما طراحی شد و هم امکانات مختلفی برای مدیریت آموزشگاه و برگزاری کلاس آنلاین بدست آوردیم.

لیمس با پشتیبانی عالی و سرورهای قوی که دارد، بهترین تجربه آموزش آنلاین را برای ما رقم زد؛ به طوری‌که در دوره پاندمی کرونا، تعداد زبان‌آموزانِ ما افزایش یافت. به همین دلیل لیمس، برای ما فقط یک انتخاب نبود، بلکه بهترین انتخاب بود.

ثبت‌نام اینترنتی، برگزاری منظم کلاس‌ها و آزمون‌های پایانی، ثبت سریع نمرات و امکان نظارت دقیق‌تر بر کیفیت کلاس‌ها از جمله مزایایی بود که لیمس برای آموزشگاه ما به ارمغان آورد.

مجموعه لیمس انقلابی در آموزش به پا کرد و کلاس‌های آنلاین را همراه با بهترین خدمات ارائه کرد. از مزایای نرم‌افزار لیمس: به‌سرعت بالای برنامه، استفاده راحت زبان‌آموزان، نظارت کامل بر کلاس‌های آنلاین و مدیریت تکالیف می‌توان اشاره کرد.

پییشنهاد ما به همه همکاران این است که پیش از هر آزمون و خطایی با پشتیبانان لیمس مشورت کنند چون گروه لیمس، پیش از این، برای بسیاری از مشکلات و نیازهای آموزشگاه‌های زبان راه‌حلی در نظر گرفته است.

از لیمس برای امکاناتی که برای برگزاری آنلاین و موفق وبینارها، ورکشاپ‌ها و کلاس‌ها در اختیار ما قرار دادند، بسیار سپاسگزاریم. بازخوردهای مثبتی که داشتیم چیزی نیست جز نتیجه تلاش شما دوستان عزیز لیمس، ممنون که هستید و ممنون که خیلی خوبید.

شیوع کرونا عامل محرکی برای ورود آموزشگاه‌های زبان به آموزش آنلاین بود. اما این تغییر به بستری مناسب نیاز داشت. لیمس، بستر مناسب برای برگزاری دوره‌های آنلاین و مدیریت یکپارچه‌ی آموزشگاه‌های زبان را فراهم ساخت.

تقریبا از زمان آغاز به کار آموزشگاه، لیمس را به عنوان نرم‌افزار مدیریت آموزشگاه انتخاب کردیم. لیمس با مدیریت یکپارچه و هوشمندی که دارد، نظم و مدیریت آموزشگاه را به سطح مطلوبی رساند و برگزاری موفق کلاس‌های آنلاین را برای ما میسر ساخت.

در زمان کرونا که بسیاری از آموزشگاه‌های زبان با ریزش زبان‌آموز روبرو شدند، ما با استفاده از نرم‌افزار لیمس، کلاس‌های آموزشگاه را آنلاین برگزار کردیم. کیفیت برگزاری دوره‌های آنلاین به گونه‌ای بود که حتی زبان‌آموزان جدیدی را جذب کردیم.

در سال 99 که تصمیم گرفتیم آموزش آنلاین را به آموزشگاه خود اضافه‌کنیم؛ انتخاب ما استفاده از نرم‌افزار لیمس بود. خوشبختانه تمام اساتید، پرسنل و زبان‌آموزان از این انتخاب رضایت دارند.

من برای موفقیت آموزشگاهم، لیمس را انتخاب کردم و از این انتخاب بسیار راضی هستم. از تیم پشتیبانی لیمس که در بحران‌ها، همراهمان بودند، بسیار سپاسگزارم.

با استفاده از نرم‌افزار لیمس، توانستیم پلتفرمی را برای آموزش آنلاین زبان، به خانواده‌ها و زبان‌آموزان ارائه کنیم که از همان ابتدا رضایت زبان‌آموزان، اساتید و پرسنل را به همراه داشت. در واقع با لیمس می‌توان تهدیدِ کرونا را به فرصتی برای رشد تبدیل کرد.

با لیمس امکان ضبط ویدئوی کلاس و تماشای مجدد آن برای زبان‌آموزان وجود دارد. این یکی از بهترین امکانات لیمس است، که باعث عقب نماندن هیچ زبان‌آموزی از کلاس و رضایت والدین شده است.

از لیمس به خاطر LMS قوی، سیستم مدیریتی عالی، خلاقیت و پشتیبانی محشری که دارند بسیار متشکر هستم.

آموزشگاه ما برای برگزاری دوره آنلاین، از انواع پیام رسان، لایو، اسکای روم یا اسکایپ استفاده کردیم اما هر کدام نقصی داشتند. اما با استفاده از امکان آموزش آنلاین و مجازی نرم‌افزار لیمس، آموزش آنلاین به آموزش حضوری بسیار شبیه‌سازی شده است.

پیش از این برای مدیریت امور آموزشگاه، از چند نرم‌افزار استفاده کرده بودیم، اما رضایتی نداشتیم. در آخر با یک انتخاب سخت اما کاربردی، لیمس رو انتخاب کردیم. اگر به لیمس نمی‌پیوستیم، در آموزش آنلاین نمی‌توانستیم قوی عمل کنیم و چنین رضایتی از زبان‌آموزان جذب کنیم.

تیم لیمس

شما می توانید برای ارتباط با واحد فروش لیمس با شماره های زیر تماس بگیرید:

0902-324-1386031-91091022

اگر در مورد خرید لیمس نیاز به مشاوره دارید، اطلاعاتتون رو وارد کنید تا با شما تماس بگیریم: