درباره لیمس

7 سال از روزی که طراحی نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان لیمس را شروع کردیم می‌گذرد. در این سال‌ها هر روز تلاش کردیم تا فرایندها را بهبود بخشیم و با این کار، بازدهی پرسنل آموزشگاه‌های زبان را افزایش دهیم. ویژگی مهم محصول ما؛ یعنی هوشمندی و جامعیت باعث شد تا افتخار همکاری با موسساتی با شرایط مختلف را در کارنامه خود ثبت کنیم.

رسالت ما بهبود نظم و مدیریت در آموزشگاه‌های زبان بوده ، تا کنون بخشی از راه را طی کرده و هر روز، هم‌راستا با استانداردهای روز دنیا قدم برمی‌داریم.

این قدم‌های هرچند کوچک باعث شده تا امروز با بیش از 300 آموزشگاه زبان همکاری مستقیم داشته و حاصل این همکاری، برگزاری بیش از 110 هزار کلاس آنلاین توسط بیش از 1500 استاد باشد.

121000+کاربر فعال
300+آموزشگاه فعال
311000+کلاس برگزار شده

تیم لیمس

LIMS مخفف عبارت سیستم مدیریت موسسات زبان (Language Institutes Management System) می باشد. همانجایی که از نام محصول پیداست ، لیمس تنها یک نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان نمی باشد. لیمس ، یک سیستم هوشمندی است که در موسسات زبان به صورت یکپارچه فعال شده و تمامی امور مالی ، اداری و آموزشی آن به صورت الکترونیک انجام می شود.

محیط کاری لیمس

محیط کاری لیمس

تاریخچه نرم افزار لیمس تاریخچه نرم افزار لیمس

نسخه های مختلف نرم افزار مدیریتی لیمس

پکیج STANDARD

اگر در کنار مدیریت یکپارچه، به دنبال رشد آموزش آنلاین آموزشگاه و دسترسی ساده به اطلاعات از طریق اپلیکیشن هستید

پکیج ADVANCE

اگر مایل هستید اپلیکیشن و سایت اختصاصی آموزشگاه خود داشته باشید و در زمینه ی آموزش آنلاین بدون محدودیت رشد کنید

لیمس با ضمانت‌ نامه

6 ماه ضمانت برگشت وجه

هر بسته‌ی نرم‌افزار لیمس را که تهیه کردید؛ 6 ماه از آن استفاده کردید اما به هر دلیلی مایل به استفاده از لیمس نبودید؛ مشکلی نیست! اطلاعات آموزشگاه همراه با مبلغی که پرداخت کرده‌بودید؛ به شما برگشت داده خواهد شد. در واقع خریدِ نرم افزار لیمس، ریسکی برای شما ندارد. پس از خرید و نصب نرم‌افزار، کارشناسان لیمس نحوه‌ی کار با لیمس را به تمام پرسنل آموزشگاه آموزش می‌دهند. اطلاعات اولیه آموزشگاه در لیمس ثبت و دسته‌بندی می‌شود. اغلب فرآیندهای روزانه، به طور خودکار با لیمس انجام می‌شود. با گذشت چند ماه استفاده و بررسی کارکرد لیمس، حالا زمان انتخاب راه است؛ اینکه بقیه مسیر رشد آموزشگاه را با لیمس همراه هستید یا نه؟ انتخاب با شماست.

لیمس حامی فردای سبز ایران

در بیش از 110 شهر کشور حضور داریم.
در لیمس زمانی بیش از 540 هزار بازی فوتبال، کلاس برگزار کردیم.
در لیمس حدود 3 برابر ظرفیت استادیوم آزادی، زبان‌آموز داریم.
تا به امروز از قطع بیش از 148 درخت جلوگیری کردیم.
تیم لیمس

شما می توانید برای ارتباط با واحد فروش لیمس با شماره های زیر تماس بگیرید:

0902-202-4949031-91091022

اگر در مورد خرید لیمس نیاز به مشاوره دارید، اطلاعاتتون رو وارد کنید تا با شما تماس بگیریم: