معرفی اجمالی امکانات LIMS

لیمس: سیستم جامع مدیریت آموزشگاه های زبان

نرم افزار ویندوز

معرفی نرم افزار ویندوز

نرم افزار ویندوز لیمس ، هسته مرکزی سیستم می باشد و برای پرسنل و مدیریت طراحی شده است. در این نرم افزار کلیه امور مالی ، آموزشی و اداری قابل انجام می باشد. این نرم افزار تحت شبکه بوده و همه ی پرسنل مرکز و سیستم های مرکز می توانند بدون محدودیت از آن استفاده کنند. سطوح دسترسی به وسیله مدیریت برای کاربران مشخص شده و هر شخص با اکانت خود وارد سیستم می شود.

 • محیط کاربری جذاب و روان
 • مدیریت کامل نیازهای آموزشگاه
 • گزارش های مختلف با قابلیت اضافه شدن گزارش اختصاصی
 • مطابق نیازهای آموزشگاه های زبان و مالتی تسک بودن
اطلاعات بیشتر

دستیار هوشمند

معرفی دستیار هوشمند لیمس

دستیار هوشمند لیمس یک امکان ویژه نرم افزار لیمس می باشد که با استفاده از آن می توانید خطاهای انسانی را کاهش داده و دیگر نگران فراموش کردن امور توسط کارمندان نباشید.
دستیار هوشمند لیمس به صورت اتوماتیک با بررسی داده های سیستم می تواند اطلاع رسانی های مختلف را نیز انجام دهد و زمان نیاز برای پیگیری فرایندها را کاهش دهد.

چرا به دستیار هوشمند نیاز داریم؟

برای اتوماتیک شدن فرایندها و انجام وبرخی از موارد نیاز است که یک سیستم هوشمند کارها را انجام دهد. به عنوان مثال شخصی که 5 معرفی انجام داده است 10 درصد تخفیف دریافت کند. برای انجام این کار به صورت دستی پس از هر معرفی پرسنل باید چک کنند که تعداد معرفی های شخص به 5 رسیده است و یا خیر که باعث صرف زمان زیادی می شود. البته دستیار هوشمند مزایای بسیار دیگری نیز دارد.

راه حل:

وجود یک آنالیزور هوشمند که بدون خستگی و در هر لحظه بتواند کل داده های ورودی موسسه را آنالیز کند و به افراد لازم اطلاع رسانی کند.

چگونه؟

دستیار هوشمند لیمس با بررسی داده ها در بازه های زمانی تعیین شده و طبق تنظیمات مدیر ، مواردی که نیاز به پیگیری و یا اطلاع رسانی را دارد تشخیص داده و به افراد مشخص اطلاع می دهد.

اطلاعات بیشتر

زبان آموزان

امکانات پورتال و اپلیکیشن زبان آموزی

داشتن اپلیکیشن و پورتال زبان آموزی یکی از امکانات بسیار مهم در فرایند هوشمند سازی آموزشگاه های زبان می باشد. شما با داشتن چنین امکاناتی می توانید در نهایت هزینه های خود را کاهش داده و همچنین جذب بهتری داشته باشید.

 • اطلاع رسانی دقیق و رایگان
 • در دسترس بودن امکانات موسسه در 24 ساعت شبانه روز و در هر مکان
 • حذف فرم های کاغذی و پیگیری های مدام پرسنل
 • دریافت اطلاعات و اخبار موسسه و اطلاعات آموزشی از قبیل تکالیف به صورت هوشمند

طبق آمارهای رسمی در ایران نزدیک به 90 میلیون گوشی هوشمند وجود دارد(بیشتر از جمعیت ایران) و تقریبا همه ی افراد از گوشی های هوشمند استفاده می کنند.
از این محیط بهره ببرید و درآمد خود را افزایش دهید.
وجود اپلیکیش برای زبان آموزان تاثیرات مثبت فراوانی را دارد و همچنین در آینده ای نزدیک داشتن اپلیکیشن برای موسسات زبان یکی از معیارهای اصلی انتخاب زبان آموزان خواهد بود زیرا رفت و آمد و فرم های کاغذی به مرور حذف خواهد شد و از طریق تکنولوژی باید ارتباطات برقرار شود. در ادامه برخی از امکانات اپلیکیشن را مشاهده می کنید.

 • اطلاع رسانی قوی از طریق نوتیفیکیشن
 • امکان چت درون سیستمی با اساتید و پرسنل موسسه
 • دریافت اطلاعات تحصیلی و نمرات کلاسی و پایان
 • متصل به دستیار هوشمند لیمس و دریافت پیام های آن
 • مشاهده برنامه کلاسی و لیست جلسات
اطلاعات بیشتر

اساتید

معرفی اپلیکیشن و پورتال اساتید

فراهم کردن امکانات دیجیتال برای اساتید می تواند کمک شایانی به کم کردن فرم های کاغذی در موسسات و همچنین کاهش تایم کاری کارمندان کند. در طول روز برای وارد کردن لیست های کلاسی ، نمرات کلاسی و تکالیف اساتید باید آنها را در فرمی ثبت کرده و سپس آن را به پرسنل تحویل دهند تا در سیستم ثبت کنند که با دیجتال شدن آن می توان هزینه های موسسه را کم کرد.
وجود سیستم های هوشمند برای اساتید فواید بسیاری دارد و بار کاری بین افراد تقسیم شده و پرسنل فقط نظاره گر و کنترل کننده اطلاعات وارد شده خواهند بود.

مشکلات

مشکلاتی که اساتید با آن سر و کار دارند:

وضعیت زبان آموزان

در شروع ترم پرسنل لیستی را تحویل اساتید می دهند که ممکن است این لیست نیاز به تغییر یا اضافه شدن شاگرد داشته باشد و همچنین کنترل زبان آموزان برای موسسه از لحاظ مالی سخت شده و مشکلاتی ایجاد می شود.

اطلاع والدین

والدین از غیبت ها ، تاخیرها ، تکالیف و نمرات کلاسی فرزندان خود مطلع نیستند زیرا ابتدا برخی از این اطلاعات وارد لیست کاغذی شده و در زمان درست به اطلاع والدین رسانده نمی شود.

ورود اطلاعات

اساتید مجبورند فرم های زیادی را داشته باشند تا بتوانند اطلاعات را در آنها وارد کنند و همچنین پس از ورود باید آن را مجدد به پرسنل داده تا وارد سیستم کنند حال اگر مورد خاصی پیش آید این پروسه باید چندین بار انجام شود.

راه حل ها

راه حل های لیمس برای رفع مشکلات اساتید:

لیست الکترونیک

لیست های کلاسی از طریق اپلیکیشن و یا پورتال در اختیار اساتید قرار می گیرند که این امر باعث می شود تغییرات زبان آموزان به صورت لحظه ای در لیست استاد اعمال شده و نیاز به پیگیری استاد نمی باشد. همچنین سیستم می تواند افراد بدهکار را بلاک کرده تا در لیست اساتید نمایش داده نشوند.

اطلاع رسانی هوشمند

اساتید در هر جلسه می توانند حضوروغیاب ، تاخیرها ، تکالیف و نمرات کلاسی را وارد کنند تا بلافاصله بعد از ثبت به اطلاع والدین و افراد مشخص شده در سیستم رسانده شود با این کار والدین از وضعیت تحصیلی فرزند خود کاملا مطلع بوده و می توانند پیگیری های لازم را انجام دهند.

اطلاعات الکترونیکی

ورود اطلاعات اساتید در طول ترم و در پایان ترم هنگام ورود نمرات به صورت الکترونیکی ثبت شده و در صورت تغییر به راحتی می توانند تا قبل از نهایی شدن نمرات آن را تغییر دهند و بلافاصله بعد از ثبت اطلاعات در اختیار پرسنل قرار گرفته و نیاز به ورود مجدد ندارد.

اطلاعات بیشتر درباره پورتال اساتید

مدیریت

اپلیکیشن و پورتال مدیریت آموزشگاه

امروزه اهمیت تکنولوژی از هیچ چشمی پوشیده نیست و از آنجایی که مدیران افرادی باتجربه هستند به دنبال راهکاری برای استفاده از این بستر برای بهبود مجموعه خود و افزایش بهره وری و درآمد هستند.
لیمس با بررسی نیازهای مدیران آموزشگاه های زبان این پورتال و اپلیکیشن را طراحی کرده است تا مدیران بتوانند حتی خارج از آموزشگاه علاوه بر دریافت گزارش های مالی ، آموزشی و اداری موسسه ، پرسنل را نیز به صورت هوشمند کنترل کرده و برای آنها وظایف را تعریف کنند.

چرا مدیریت هوشمند؟

وجود سیستمی یکپارچه به همراه دستیاری هوشمند که بدون فراموشی و خطا اطلاعات را از طریق سیستم برای مدیران ارسال کند.

راه حل:

وجود یک آنالیزور هوشمند که بدون خستگی و در هر لحظه بتواند کل داده های ورودی موسسه را آنالیز کند و به افراد لازم اطلاع رسانی کند.

چگونه؟

در سیستم یکپارچه لیمس ، اطلاعات به صورت منظم و دقیق ثبت شده و محدودیتی از لحاظ دسترسی به آن وجود ندارد. همچنین لیمس دستیاری هوشمند دارد که داده ها را آنالیز کرده و با تحلیل آنها گزارش ها و آمارهای مختلفی را ایجاد می کند. همچنین برای مدیریت ابزارهای هوشمندی از قبیل اپلیکیشن موبایلی(آیفون – اندروید) و پورتال تحت وب ایجاد کرده تا مدیران با استفاده از امکانات هوشمند و با در ارتباط بودن با دستیار هوشمند مدیریت را در مجموعه انجام دهند.

اطلاعات بیشتر درباره پورتال مدیریت

حضوروغیاب

سیستم حضوروغیاب سخت افزاری لیمس و مزایای آن

سیستم نرم افزاری لیمس به منظور کنترل نظم و انضباط فردی و جلوه های تبلیغاتی این ماژول را طراحی و پیاده سازی کرده است.

با استفاده از این ماژول می توانید به صورت مکانیزه حضوروغیاب زبان آموزان ، اساتید و پرسنل را کنترل نمایید. پیشنهاد لیمس برای اساتید و پرسنل استفاده از سیستم های اثرانگشت می باشد تا با استفاده از آن بتوانید فیش های حقوقی هوشمند صادر کنید و برای پرسنل خود بر حسب برنامه کاری چیده شده ، تاخیرها و حضوروغیاب کنترل شود.

برای زبان آموزان نیز می توانید از طریق کارت های هوشمند اقدام کرده و با سرعت پردازش بالا(مثل مترو و ...) به راحتی و در کسری از ثانیه حضوروغیاب را انجام دهید. البته تایید نهایی حضوروغیاب توسط اساتید انجام می شود و این کار بیشتر به سبب جلوه ی تبلیغاتی و اطلاع رسانی به والدین می باشد. به این صورت که بلافاصله بعد از ورود شخص به آموزشگاه ، اطلاع رسانی آن می تواند به والدین انجام شود.

اطلاعات بیشتر

سخت افزار

معرفی تجهیزات سخت افزاری

لیمس، به منظور افزایش بهره وری و هوشمند سازی آموزشگاه های زبان از دستگاه های سخت افزاری مختلفی پشتیبانی می کند.

با استفاده از این تجهیزات امور با دخالت انسانی کمتری انجام شده و در نتیجه بازخورد خوبی برای موسسه و مدیریت به همراه خواهد داشت و علاوه بر آن نیاز به نیروی کاری کاهش یافته و در نتیجه هزینه های موسسه کم خواهد شد.

لیمس به صورت مستمر با بررسی محیط های آموزشگاه های زبان به تجزیه و تحلیل پرداخته و دستگاه هایی را پیاده سازی می کند تا به موسسات تا اتوماتیک تر شدن فرایندها کمک کرده و بهره وری پرسنل را نیز افزایش دهد.

اطلاعات بیشتر

وبسایت و فروشگاه

وب سایت تبلیغاتی آموزشگاه

وب سایت تبلیغاتی (معرفی) آموزشگاه یکی از امکانات ویژه نرم افزار لیمس می باشد.

بی شک تا به حال برای یافتن و یا انتخاب کالا و یا خدماتی به گوگل رفته اید و در آن موضوع جستجو کرده اید و کالا و یا خدمات مورد نظر خود را از بین سایت های موجود انتخاب کرده اید. امروزه تقریبا همه افراد برای انتخاب های خود از این روش استفاده می کنند و یکی از موثرترین روش ها برای جذب موسسات زبان می باشد.

لیمس برای معرفی و حضور شما در این بستر و در جستجوهای مربوط به شما این سایت را طراحی کرده است تا بتوانید به صورت کامل دوره ها و اخبار موسسه خود را قرار دهید و به راحتی و به صورت رایگان بروشورها ، پوسترها و کلیپ های معرفی خود را در آن قرار دهید. به طبع هزینه های تبلیغات چاپی بسیار بالا هستند اما این بستر هزینه ی بسیار پایینی دارد و به مدت محدود نمی باشد.

اطلاعات بیشتر