به ارزشمندی زمان شما

لیمس، لمس یک مدیریت ساده

هوشمندی
.
چرا مدیریت هوشمند؟

مؤسسات زبان را دیگر نمی‌توان مشابه سال‌ها و دهه‌های قبل، بدون ابزارهای مدیریتی و صرفاً باتکیه‌ بر دانش فردی و توان مدیریتی شخص مدیر اداره کرد. افزایش زبان‌آموزان، تنوع خواسته‌ها، نیاز والدین به کنترل کیفیت آموزش و پیشرفت فرزندانشان، امور مالی پیچیده، حقوق اساتید، گزارش حضوروغیاب، نیاز به کنترل مجموعه از راه دور و... اموری است که روز‌به‌روز نیاز مدیران برای کمک‌گرفتن از ابزارهای مدیریتی هوشمند را بیشتر می‌کند.
لیمس با شناخت همین نیازها، پورتال و اپلیکیشن مدیریت را طراحی کرده تا مدیران در هر لحظه و از هر نقطه جهان، از اتفاقات مؤسسه خود، آگاه شوند و در کوتاه‌ترین زمان برای کارکنانشان، وظایفی را طراحی نمایند و با توجه به گزارشات و آمارهای مختلف، تصمیمات مهم را برای آموزشگاه خود اتخاذ نمایند.

همه امکانات مدیریتی در یک نرم‌افزار
مدیریت
.
بدون نیاز به ھیچ نرم افزاری مدیریت مالی آموزشگاه خود را به عھده بگیرید

یکی از ویژگی‌های لیمس برای مدیران مالی و حسابداری مؤسسات زبان، واردکردن دریافت و پرداخت‌های مالی زبان‌آموزان و اساتید در لیمس بدون نیاز به نرم‌افزار حسابداری جداگانه‌ای می‌باشد. یکپارچگی لیمس، کل نیازهای یک مؤسسه زبان را پوشش می‌دهد و از چندپاره شدن بخش‌های مالی، آموزشی، اداری، بازاریابی و...جلوگیری می‌کند.
استفادهٔ واحدهای مختلف یک مؤسسه از نرم‌افزارهای متفاوت مدیریتی (مالی، حسابداری، اداری و..) به‌تدریج شبه‌جزیره‌هایی را به وجود خواهد آورد که متحد شدنشان زیر یک پرچم بسیار دشوار می‌نماید.

مراحل شروع ھمکاری با لیمس

آشنایی با لیمس از طریق سایت یا معرفی همکاران

ارسال درخواست تماس با مشاور فروش یا تماس با لیمس

ارسال درخواست تماس با مشاور فروش یا تماس با لیمس

آماده‌سازی قرارداد

انجام اقدامات اولیه برای راه‌اندازی نرم‌افزار

تماس مدیر پشتیبانی لیمس با مدیر برای کسب اطلاعات اولیه

پیشنهاد پکیج نرم‌افزار باتوجه‌به نیازهای مدیر یا سوپروایزر

نصب نرم‌افزار

مشخص‌کردن تایم آموزش

دریافت اطلاعات موردنیاز برای راه‌اندازی اپلیکیشن و پورتال‌ها

طراحی وب‌سایت (اگر پک ادونس باشد)

راه‌اندازی اپلیکیشن‌ها و پورتال‌ها

برگزاری جلسات آموزشی و آموزش نرم‌افزار

امکانات
.
بدون نیاز به استخدام بیشتر، آموزشگاه خود را گسترش بدهید
پنل بازاریابی لیمس شناسایی متقاضیان یادگیری زبان در پنل بازاریابی کم شدن هزینه چاپ کارنامه کم شدن هزینه رسید پرداخت زبان‌آموزان کم شدن هزینه مربوط به برگه‌های کوئیز کلاسی ارتباط با اساتید و کارکنان از طریق هشدارهای مختلف بدون نیاز به واتس‌اپ و تلگرام گفتگوی زبان‌ آموزان و اساتید امکان برگزاری نظرسنجی ترم به ترم سهولت در ثبت دریافتی زبان‌آموزان استفاده از درگاه‌های پرداخت برای ثبت‌اسناد پرداختی به‌صورت خودکار برگزاری آزمون‌های آنلاین پایان ترم و کم شدن هزینه چاپ امتحانات دسترسی آسان به نرم‌افزار از هر نقطه از ایران و جهان
آمارها
.
آینده را امروز بسازید
رضایت مشتری
85%
تعداد افرادی که با لیمس تعامل دارند
85638
تعداد ساعت آموزش آنلاین
544825
تعداد زبان آموزان
19856
شهرهای کشور
110