معرفی تجهیزات سخت افزاری مخصوص آموزشگاه های زبان

معرفی

لیمس ، به منظور افزایش بهره وری و هوشمند سازی آموزشگاه های زبان از دستگاه های سخت افزاری مختلفی پشتیبانی می کند.

با استفاده از این تجهیزات امور با دخالت انسانی کمتری انجام شده و در نتیجه بازخورد خوبی برای موسسه و مدیریت به همراه خواهد داشت و علاوه بر آن نیاز به نیروی کاری کاهش یافته و در نتیجه هزینه های موسسه کم خواهد شد.

لیمس به صورت مستمر با بررسی محیط های آموزشگاه های زبان به تجزیه و تحلیل پرداخته و دستگاه هایی را پیاده سازی می کند تا به موسسات تا اتوماتیک تر شدن فرایندها کمک کرده و بهره وری پرسنل را نیز افزایش دهد.

سیستم مدیریت تماس ها با استفاده از کالرآیدی

کالرآیدی دستگاهی است که به خطوط تلفن متصل شده و تاریخچه کلیه تماس های ورودی و خروجی را ذخیره می کند.

مدیریت تماس ها در موسسه
  • آمارهای مختلف از تماس های موسسه در بازه های تاریخی
  • ثبت کلیه تماس ها به همراه وضعیت (پاسخ داده شده ، گرفته شده ، بدون پاسخ ) به همراه مدت زمان
  • متصل به سیستم نرم افزاری و نمایش اطلاعات تماس گیرنده در صورت وجود در سیستم
  • امکانات بازاریابی مختلف برای گزارش های مختلف برای ورودی های جدید
  • بررسی عملکرد پاسخ دهندگان و نمایش پنجره تماس به تمام کارمندان و یا افراد مشخص شده
دستگاه حضوروغیاب کارتی در موسسه

دستگاه حضوروغیاب کارتی

این دستگاه به کنترل بهتر حضوروغیاب کمک کرده و دیگر لازم به ثبت ورود و خروج زبان آموزان به صورت دستی نمی باشید و والدین نیز بلافاصله پس از ورود و خروج فرزندشان از موسسه اطلاع پیدا می کنند.

ثبت ورود و خروج به صورت دقیق
اطلاع رسانی هوشمند و سریع
کمک به حضوروغیاب اساتید
جلوه ی هوشمندی موسسه

مزایای استفاده از سیستم اثرانگشت

سیستم اثر انگشت برای اساتید و کارمندان طراحی شده است و می تواند به نظم و انضباط افراد در موسسه کمک کند و همچنین فیش های حقوقی دقیق تری صادر کنید.

دقت و امنیت بالای سیستم حضوروغیاب آموزشگاه

دقت و امنیت بالا با استفاده از این سیستم به صورت دقیق زمان ورود و خروج ثبت شده و اشتباهی در ورود آن صورت نمی گیرد.

تسریع در امور اداری آموزشگاه با لیمس

تسریع در امور اداری امور حضوروغیاب با استفاده از این دستگاه به صورت هوشمند انجام شده و نیاز به ثبت دستی آن در سیستم نیست.

اطلاع رسانی دقیق و سریع

اطلاع رسانی دقیق و سریع تاخیرها ، خروج های زودتر از موعد و ... به صورت هوشمند ثبت شده و به مدیریت گزارش های آن در لحظه ارسال می شود.

محاسبه خودکار حقوق اساتید

محاسبات هوشمند فیش های حقوقی به صورت هوشمند صادر شده و بدون نیاز به انجام فرایندهای مختلف می توانید فیش های حقوقی اتوماتیک صادر کنید.

مزایای دستگاه روتر میکروتیک با لیمس

با استفاده از روتر میکروتیک می توانید اینترنت را مدیریت کنید و تنظیمات مختلفی برای اشتراک گذاری اینترنت داشته باشید. تنظیمات این دستگاه ها پیچیده است و تعریف اکانت و ... زمانبر اما لیمس این فرایندها را به صورت اتوماتیک برای شما انجام می دهد.

اشتراک گذاری محدود شده اینترنت در محیط آموزشگاه
اشتراک گذاری محدود شده
با استفاده از این امکان می توانید اینترنت را فقط برای سایت های مختلف آزاد کنید و افراد فقط برای امور آموزشی بتوانند از اینترنت استفاده کنند و به سایت های دیگر دسترسی نداشته باشند.

می توانید فقط سایت موسسه و اپلیکیشن های لیمس را آزاد کنید تا افراد فقط به منظور استفاده از امکانات موسسه وارد اینترنت شوند و هزینه های اینترنت شما کاهش یابد.

اشتراک گذاری آزاد و اکانتی اینترنت در آموزشگاه
اشتراک گذاری آزاد و اکانتی
با استفاده از این امکان می توانید مثل دانشگاه ها ، اینترنت به اشتراک بگذارید و به افراد حجم محدودی اختصاص دهید و هر شخص با اکانت کاربری و رمز خود وارد اینترنت شود

افراد با اکانتی که در موسسه دارند می توانند لاگین شوند و به حجم مشخص شده از آن استفاده کنند. کنترل حجم و اکانت بندی آن به وسیله لیمس انجام می شود.

آمارگیری استفاده اشخاص از اینترنت در موسسه
آمارگیری استفاده اشخاص
با استفاده از این امکان می توانید اینترنت را در هر ترم به عنوان مثال 100 مگابایت به هر شخص تخصیص داده و در صورت نیاز بیشتر شخص ، اینترنت را به آن بفروشید.

انجام امور مالی و کنترل حجم به وسیله لیمس انجام می شود.

دستگاه کارتخوان بانکی با لیمس چگونه کار می کند؟

1- ارسال اطلاعات

ابتدا نحوه پرداخت از طریق پوس در نرم افزار انتخاب شده و سپس دستگاه پوس مورد نظر انتخاب می شود و سپس مبلغ وارد می شود و پس از تایید کارمند اطلاعات به دستگاه پوس ارسال می شود.

2- دریافت اطلاعات توسط دستگاه

اطلاعات ارسالی از سیستم به دستگاه وارد شده و دیگر نیاز به ورود مبلغ نیز نمی باشد و شخص فقط باید رمز خود را وارد کند.

3- ورود رمز توسط شخص

ورود رمز کارت بانکی توسط شخص و تایید توسط آن.

4- عملیات بانکی

انجام تراکنش و یا ارسال پیام مربوطه به کارمند ( عدم موجودی ، خطا و یا ...)

5- ذخیره رسید و اطلاعات

در صورتی که عملیات با موفقیت انجام شود ، کد پیگیری تراکنش به نرم افزار ارسال می شود و ذخیره می شود.

بارکد خوان فروشگاهی (بزودی)

انجام فرایند خرید و فروش کالا با استفاده از دستگاه های بارکدخوان

امروزه تقریبا تمامی فروشگاه ها از این سیستم استفاده شده و برای سرعت بخشیدن به فروش کتاب در موسسات زبان می توان از این دستگاه استفاده کرد.

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی همه ی مدیران به دنبال استفاده از ابزارهای هوشمند برای مدیریت مجموعه خود هستند. اما مزایای هوشمندی چیست ؟ هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

چرا موسسات زبان باید وب سایت داشته باشند؟

طبق آمارهای رسمی تقریبا 40 درصد از جوانان و نوجوانان فقط از طریق تکنولوژی و گوشی های هوشمند ، کارهای خود را پیگیری می کنند. در حال حاضر در ایران در حدود 90 میلیون گوشی هوشمند وجود دارد که یک آمار تامل برانگیزی است. آما این تعداد گوشی هوشمند و افراد استفاده کننده از آن چه تاثیری بر کسب و کارها دارد؟

کالرآیدی چیست و چگونه کار می کند؟ | چه کاربردی برای آموزشگاه ها دارد؟

در طول روز در موسسات زبان تماس های تلفنی آمار بالایی دارند. برخی برای دریافت مشاوره ، برخی از زبان آموزان برای دریافت اطلاعات و برخی برای ارتباط با پرسنل اداری تماس می گیرند. کالری آیدی سخت افزاری است که با ارتباط با یک سیستم نرم افزاری می تواند گزارش های متنوعی از این تماس ها به شما ارائه کند و مزایای بسیاری دارد که می تواند برای مدیران یک امکان ویژه ای باشد.

کنترل ریزش ها با استفاده از تکنولوژی چگونه امکان پذیر است؟

ریزش ها از علل اصلی کاهش درآمدهای موسسات زبان است و در صورت وقوع بی رویه این پدیده ، مدیران مجبور به تبلیغات انبوه و هزینه های بالای آن هستند. اما تکنولوژی چگونه می تواند به کاهش ریزش ها کمک کند و سود مجموعه را افزایش دهد؟

بهترین روش اطلاع رسانی در آموزشگاه های زبان چیست؟

اطلاع رسانی به موقع در آموزشگاه های زبان ، یکی از وظایف اصلی پرسنل می باشد. و معمولا این کار از طریق روش های مختلفی نظیر تلفن ، پیامک و یا شبکه های اجتماعی انجام می گیرد. اما بهترین نحوه اطلاع رسانی از نظر هزینه کدام مورد می باشد؟

دستیار هوشمند چیست؟ | اطلاع رسانی در موسسات آموزشی

امروزه وجود ابزارهای هوشمند در بهبود هر کسب و کاری مسمر ثمر خواهد بود و باعث افزایش بهره وری و درآمد بیشتر خواهد بود. اما دستیار هوشمند لیمس چگونه عمل می کند و چه تاثیری در آموزشگاه های زبان دارد؟

آزمون های آنلاین چه کمکی به موسسات زبان می کند؟

مدیران کسب و کارها همیشه به دنبال راهکارهایی برای پیشرفت مجموعه خود می باشند و در تلاش اند تا از هزینه های مجموعه خود کاسته و درآمد را افزایش دهند. اما آزمون آنلاین چگونه به مدیران آموزشگاه های زبان می تواند کمک کند؟

نمودار رشد زبان آموزان

استفاده از سیستم های هوشمند علاوه بر مزایای زیادی که به همراه دارد می تواند به اشخاص در توصیف وضعیت فراگیری زبان نیز کمک کند. همچنین والدین نگران و پیگیر نیز می توانند به صورت دقیق و لحظه ای از وضعیت فراگیری زبان فرزند خود مطلع باشند.