معرفی تجهیزات سخت افزاری مخصوص آموزشگاه های زبان

معرفی

لیمس ، به منظور افزایش بهره وری و هوشمند سازی آموزشگاه های زبان از دستگاه های سخت افزاری مختلفی پشتیبانی می کند.

با استفاده از این تجهیزات امور با دخالت انسانی کمتری انجام شده و در نتیجه بازخورد خوبی برای موسسه و مدیریت به همراه خواهد داشت و علاوه بر آن نیاز به نیروی کاری کاهش یافته و در نتیجه هزینه های موسسه کم خواهد شد.

لیمس به صورت مستمر با بررسی محیط های آموزشگاه های زبان به تجزیه و تحلیل پرداخته و دستگاه هایی را پیاده سازی می کند تا به موسسات تا اتوماتیک تر شدن فرایندها کمک کرده و بهره وری پرسنل را نیز افزایش دهد.

سیستم مدیریت تماس ها با استفاده از کالرآیدی

کالرآیدی دستگاهی است که به خطوط تلفن متصل شده و تاریخچه کلیه تماس های ورودی و خروجی را ذخیره می کند.

مدیریت تماس ها در موسسه
  • آمارهای مختلف از تماس های موسسه در بازه های تاریخی
  • ثبت کلیه تماس ها به همراه وضعیت (پاسخ داده شده ، گرفته شده ، بدون پاسخ ) به همراه مدت زمان
  • متصل به سیستم نرم افزاری و نمایش اطلاعات تماس گیرنده در صورت وجود در سیستم
  • امکانات بازاریابی مختلف برای گزارش های مختلف برای ورودی های جدید
  • بررسی عملکرد پاسخ دهندگان و نمایش پنجره تماس به تمام کارمندان و یا افراد مشخص شده
دستگاه حضوروغیاب کارتی در موسسه

دستگاه حضوروغیاب کارتی

این دستگاه به کنترل بهتر حضوروغیاب کمک کرده و دیگر لازم به ثبت ورود و خروج زبان آموزان به صورت دستی نمی باشید و والدین نیز بلافاصله پس از ورود و خروج فرزندشان از موسسه اطلاع پیدا می کنند.

ثبت ورود و خروج به صورت دقیق
اطلاع رسانی هوشمند و سریع
کمک به حضوروغیاب اساتید
جلوه ی هوشمندی موسسه

مزایای استفاده از سیستم اثرانگشت

سیستم اثر انگشت برای اساتید و کارمندان طراحی شده است و می تواند به نظم و انضباط افراد در موسسه کمک کند و همچنین فیش های حقوقی دقیق تری صادر کنید.

دقت و امنیت بالای سیستم حضوروغیاب آموزشگاه

دقت و امنیت بالا با استفاده از این سیستم به صورت دقیق زمان ورود و خروج ثبت شده و اشتباهی در ورود آن صورت نمی گیرد.

تسریع در امور اداری آموزشگاه با لیمس

تسریع در امور اداری امور حضوروغیاب با استفاده از این دستگاه به صورت هوشمند انجام شده و نیاز به ثبت دستی آن در سیستم نیست.

اطلاع رسانی دقیق و سریع

اطلاع رسانی دقیق و سریع تاخیرها ، خروج های زودتر از موعد و ... به صورت هوشمند ثبت شده و به مدیریت گزارش های آن در لحظه ارسال می شود.

محاسبه خودکار حقوق اساتید

محاسبات هوشمند فیش های حقوقی به صورت هوشمند صادر شده و بدون نیاز به انجام فرایندهای مختلف می توانید فیش های حقوقی اتوماتیک صادر کنید.

مزایای دستگاه روتر میکروتیک با لیمس

با استفاده از روتر میکروتیک می توانید اینترنت را مدیریت کنید و تنظیمات مختلفی برای اشتراک گذاری اینترنت داشته باشید. تنظیمات این دستگاه ها پیچیده است و تعریف اکانت و ... زمانبر اما لیمس این فرایندها را به صورت اتوماتیک برای شما انجام می دهد.

اشتراک گذاری محدود شده اینترنت در محیط آموزشگاه
اشتراک گذاری محدود شده
با استفاده از این امکان می توانید اینترنت را فقط برای سایت های مختلف آزاد کنید و افراد فقط برای امور آموزشی بتوانند از اینترنت استفاده کنند و به سایت های دیگر دسترسی نداشته باشند.

می توانید فقط سایت موسسه و اپلیکیشن های لیمس را آزاد کنید تا افراد فقط به منظور استفاده از امکانات موسسه وارد اینترنت شوند و هزینه های اینترنت شما کاهش یابد.

اشتراک گذاری آزاد و اکانتی اینترنت در آموزشگاه
اشتراک گذاری آزاد و اکانتی
با استفاده از این امکان می توانید مثل دانشگاه ها ، اینترنت به اشتراک بگذارید و به افراد حجم محدودی اختصاص دهید و هر شخص با اکانت کاربری و رمز خود وارد اینترنت شود

افراد با اکانتی که در موسسه دارند می توانند لاگین شوند و به حجم مشخص شده از آن استفاده کنند. کنترل حجم و اکانت بندی آن به وسیله لیمس انجام می شود.

آمارگیری استفاده اشخاص از اینترنت در موسسه
آمارگیری استفاده اشخاص
با استفاده از این امکان می توانید اینترنت را در هر ترم به عنوان مثال 100 مگابایت به هر شخص تخصیص داده و در صورت نیاز بیشتر شخص ، اینترنت را به آن بفروشید.

انجام امور مالی و کنترل حجم به وسیله لیمس انجام می شود.

دستگاه کارتخوان بانکی با لیمس چگونه کار می کند؟

1- ارسال اطلاعات

ابتدا نحوه پرداخت از طریق پوس در نرم افزار انتخاب شده و سپس دستگاه پوس مورد نظر انتخاب می شود و سپس مبلغ وارد می شود و پس از تایید کارمند اطلاعات به دستگاه پوس ارسال می شود.

2- دریافت اطلاعات توسط دستگاه

اطلاعات ارسالی از سیستم به دستگاه وارد شده و دیگر نیاز به ورود مبلغ نیز نمی باشد و شخص فقط باید رمز خود را وارد کند.

3- ورود رمز توسط شخص

ورود رمز کارت بانکی توسط شخص و تایید توسط آن.

4- عملیات بانکی

انجام تراکنش و یا ارسال پیام مربوطه به کارمند ( عدم موجودی ، خطا و یا ...)

5- ذخیره رسید و اطلاعات

در صورتی که عملیات با موفقیت انجام شود ، کد پیگیری تراکنش به نرم افزار ارسال می شود و ذخیره می شود.

بارکد خوان فروشگاهی (بزودی)

انجام فرایند خرید و فروش کالا با استفاده از دستگاه های بارکدخوان

امروزه تقریبا تمامی فروشگاه ها از این سیستم استفاده شده و برای سرعت بخشیدن به فروش کتاب در موسسات زبان می توان از این دستگاه استفاده کرد.

مجموعه ابزارهای مدیریتی، ویژه آموزشگاه های زبان

لیمس ، با تفکر حذف کاغذ و بروکراسی های اداری ، سیستمی را طراحی کرده است تا با استفاده از آن ، موسسات زبان از نظر امکانات دیجیتال به ابزارهای جانبی دیگر نیازی نداشته باشند و در واقع یک جعبه ابزار مدیریتی یکپارچه در اختیار آنها باشد.

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی همه ی مدیران به دنبال استفاده از ابزارهای هوشمند برای مدیریت مجموعه خود هستند. اما مزایای هوشمندی چیست ؟ هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

محیط کاربری آموزشگاهی و مدرن

سیستم ثبت نام آموزشگاه ها باید دارای محیطی جذاب ، روان و با گرافیک بالا باشد . زیرا روزانه پرسنل ساعت های زیادی را با سیستم کار می کنند و در صورتی که محیط کاربری سریع و انعطاف پذیر نباشد باعث تجمع در موسسه شده و دوباره مجبور به استفاده از ملزومات اداری خواهیم بود. محیط کاربری لیمس چگونه است؟

پورتال مدیریت آموزشگاه از راه دور

اکثر مدیران بر این نظر هستند که باید کنترل مستقیمی بر عملکرد پرسنل و مجموعه داشته باشند. اما در مواقع مسافرت های کاری و تفریحی چگونه می توان مجموعه را کنترل کرد؟

اپلیکیشن اندروید اساتید

امروزه با وجود ابزارهای هوشمند ، انجام فرایندهای اداری به صورت سنتی ، منطقی نمی باشد زیرا علاوه بر هزینه های زمانی بالا بر محیط زیست نیز لطمه وارد می کند. اپلیکیشن هوشمند لیمس چه مزایایی برای آموزشگاه های زبان فراهم می کند؟

چرا باید اپلیکیشن مالتی پلتفرم انتخاب کنیم؟

امروزه با وجود تنوع در سیستم عامل های موجود ، مدیران مجموعه ها باید با توجه به این مسئله برای مجموعه خود سیستم نرم افزاری تهیه کنند. اما مزایای وجود چند پلتفرم در چیست؟

اپلیکیشن اندروید زبان آموزی چه مزایایی برای موسسات زبان دارد؟

با وجود 90 میلیون گوشی هوشمند در ایران که نزدیک به 70 درصد آن گوشی های اندرویدی می باشد ، داشتن یک اپلیکیشن کاربردی در این پلتفرم ، مزایای فراوانی برای موسسات زبان خواهد داشت.

مدیریت پرسنل آموزشگاه در خارج از مرکز

شاید یکی از دغدغه های اصلی مدیران ، مدیریت پرسنل در تمام اوقات می باشد تا وظایف خود را به بهترین شکل انجام دهند. بدون تکنولوژی شما مجبور خواهید بود همیشه در کنار پرسنل باشید و آنها را کنترل کنید ولی با استفاده از امکانات هوشمند شما می توانید در هنگام مسافرت نیز وظایف پرسنل را به آنها محول کنید و گزارش های روزانه آنها را به صورت هوشمند دریافت کنید.