معرفی سیستم حضوروغیاب لیمس

سیستم حضوروغیاب سخت افزاری لیمس و مزایای آن

سیستم نرم افزاری لیمس به منظور کنترل نظم و انضباط فردی و جلوه های تبلیغاتی این ماژول را طراحی و پیاده سازی کرده است.

با استفاده از این ماژول می توانید به صورت مکانیزه حضوروغیاب زبان آموزان ، اساتید و پرسنل را کنترل نمایید. پیشنهاد لیمس برای اساتید و پرسنل استفاده از سیستم های اثرانگشت می باشد تا با استفاده از آن بتوانید فیش های حقوقی هوشمند صادر کنید و برای پرسنل خود بر حسب برنامه کاری چیده شده ، تاخیرها و حضوروغیاب کنترل شود.

برای زبان آموزان نیز می توانید از طریق کارت های هوشمند اقدام کرده و با سرعت پردازش بالا(مثل مترو و ...) به راحتی و در کسری از ثانیه حضوروغیاب را انجام دهید. البته تایید نهایی حضوروغیاب توسط اساتید انجام می شود و این کار بیشتر به سبب جلوه ی تبلیغاتی و اطلاع رسانی به والدین می باشد. به این صورت که بلافاصله بعد از ورود شخص به آموزشگاه ، اطلاع رسانی آن می تواند به والدین انجام شود.

کنترل ورود و خروج موسسه
نظم و انضباط فردی

کنترل ورود و خروج موسسه

با استفاده از سیستم حضوروغیاب می توانید ، نظم را بر موسسه حاکم کنید و تاخیرها و خروج های زودتر از موعد را در موسسه کاهش دهید.

با استفاده از این سیستم و اتصال آن به سیستم حقوق و دستمزد ، کار محاسبه حقوق نیز بسیار ساده شده و حقوق کارمندان به صورت هوشمند و اتوماتیک انجام می شود.

مدیران نیز با اتصال این سیستم به سیستم اطلاع رسانی می توانند در جریان ورود و خروج های موسسه قرار گیرند و موارد مهم مثل تاخیرها و خروج های زودتر از موعد را به صورت لحظه ای مطلع شوند.

ایجاد بستر هوشمند برای والدین
جلوه ی تبلیغاتی موسسه

ایجاد بستر هوشمند برای والدین

با استفاده از کارت های هوشمند می توانید والدین را از وضعیت حضور فرزندانشان به صورت لحظه ای باخبر سازید که یک امکانی هوشمند و خاص برای والدین خواهد بود.

همچنین چاپ کارت زبان آموزی هوشمند می تواند علاوه بر ایجاد حس وفاداری به برند ، یک کارت تبلیغاتی شما در جیب زبان آموزان باشد و می تواند باعث جذب بهتر موسسه شود.

علاوه بر این ، سیستم های هوشمند جزو ملاک های انتخاب افراد بوده و والدین علاقه مند به حضور فرزندانشان در محیط های پیشرفته و هوشمند می باشند.

سود بیشتر موسسه و مزایای مالی سیستم حضوروغیاب
سود بیشتر موسسه

مزایای مالی سیستم حضوروغیاب

با استفاده از سیستم حضوروغیاب می توانید از ملزومات اداری کاسته و هزینه های خود را کاهش دهید. همچنین با این کار به حفظ محیط زیست و قطع درختان کمک خواهید کرد.

با محاسبه هوشمند تاخیرها ، خروج های زودتر از موعد و ... می توانید فیش های حقوقی دقیق تری صادر کنید و علاوه بر آن بتوانید کارمندان بی انضباط را جریمه کرده و هزینه های مختلف بخش حقوق را کاهش دهید.

همچنین کارت های هوشمند از ساعت کاری کارمندان کاسته و با اتصال به سیستم اطلاع رسانی خودکار ، زمان های مختلف پیگیری و ثبت امور توسط پرسنل کاهش یافته و در نتیجه سود بیشتری خواهید داشت.

تجهیزات

دستگاه های مختلف سیستم حضوروغیاب

سیستم لیمس به منظور انجام عملیات حضوروغیاب به صورت لحظه ای ویکپارچه بودن سیستم از اسکنرها استفاده می کند.

سیستم تشخیص اثر انگشت برای آموزشگاه زبان
سیستم اثر انگشت

این دستگاه به صورت یو اس بی به سیستم متصل می شود و برای کارمندان و اساتید پیشنهاد می شود.

حضوروغیاب با کارت زبان آموزی
سیستم کارتی (یو اس بی)

این سیستم برای زبان آموزان پیشنهاد می شود و حداکثر فاصله مجاز آن با کامپیوتر 5 متر می باشد.

حضوروغیاب با کارت زبان آموزی
سیستم کارتی (شبکه)

این سیستم همانند سیستم کارتی یو اس بی می باشد و تنها تفاوت آن در نحوه ی اتصال آن می باشد که از طریق کابل شبکه وصل می شود و هیچ محدودیتی در فاصله آن با کامپیوتر نمی باشد.

مجموعه ابزارهای مدیریتی، ویژه آموزشگاه های زبان

لیمس ، با تفکر حذف کاغذ و بروکراسی های اداری ، سیستمی را طراحی کرده است تا با استفاده از آن ، موسسات زبان از نظر امکانات دیجیتال به ابزارهای جانبی دیگر نیازی نداشته باشند و در واقع یک جعبه ابزار مدیریتی یکپارچه در اختیار آنها باشد.

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی همه ی مدیران به دنبال استفاده از ابزارهای هوشمند برای مدیریت مجموعه خود هستند. اما مزایای هوشمندی چیست ؟ هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

محیط کاربری آموزشگاهی و مدرن

سیستم ثبت نام آموزشگاه ها باید دارای محیطی جذاب ، روان و با گرافیک بالا باشد . زیرا روزانه پرسنل ساعت های زیادی را با سیستم کار می کنند و در صورتی که محیط کاربری سریع و انعطاف پذیر نباشد باعث تجمع در موسسه شده و دوباره مجبور به استفاده از ملزومات اداری خواهیم بود. محیط کاربری لیمس چگونه است؟

پورتال مدیریت آموزشگاه از راه دور

اکثر مدیران بر این نظر هستند که باید کنترل مستقیمی بر عملکرد پرسنل و مجموعه داشته باشند. اما در مواقع مسافرت های کاری و تفریحی چگونه می توان مجموعه را کنترل کرد؟

اپلیکیشن اندروید اساتید

امروزه با وجود ابزارهای هوشمند ، انجام فرایندهای اداری به صورت سنتی ، منطقی نمی باشد زیرا علاوه بر هزینه های زمانی بالا بر محیط زیست نیز لطمه وارد می کند. اپلیکیشن هوشمند لیمس چه مزایایی برای آموزشگاه های زبان فراهم می کند؟

چرا باید اپلیکیشن مالتی پلتفرم انتخاب کنیم؟

امروزه با وجود تنوع در سیستم عامل های موجود ، مدیران مجموعه ها باید با توجه به این مسئله برای مجموعه خود سیستم نرم افزاری تهیه کنند. اما مزایای وجود چند پلتفرم در چیست؟

اپلیکیشن اندروید زبان آموزی چه مزایایی برای موسسات زبان دارد؟

با وجود 90 میلیون گوشی هوشمند در ایران که نزدیک به 70 درصد آن گوشی های اندرویدی می باشد ، داشتن یک اپلیکیشن کاربردی در این پلتفرم ، مزایای فراوانی برای موسسات زبان خواهد داشت.

مدیریت پرسنل آموزشگاه در خارج از مرکز

شاید یکی از دغدغه های اصلی مدیران ، مدیریت پرسنل در تمام اوقات می باشد تا وظایف خود را به بهترین شکل انجام دهند. بدون تکنولوژی شما مجبور خواهید بود همیشه در کنار پرسنل باشید و آنها را کنترل کنید ولی با استفاده از امکانات هوشمند شما می توانید در هنگام مسافرت نیز وظایف پرسنل را به آنها محول کنید و گزارش های روزانه آنها را به صورت هوشمند دریافت کنید.