معرفی سیستم حضوروغیاب لیمس

سیستم حضوروغیاب سخت افزاری لیمس و مزایای آن

سیستم نرم افزاری لیمس به منظور کنترل نظم و انضباط فردی و جلوه های تبلیغاتی این ماژول را طراحی و پیاده سازی کرده است.

با استفاده از این ماژول می توانید به صورت مکانیزه حضوروغیاب زبان آموزان ، اساتید و پرسنل را کنترل نمایید. پیشنهاد لیمس برای اساتید و پرسنل استفاده از سیستم های اثرانگشت می باشد تا با استفاده از آن بتوانید فیش های حقوقی هوشمند صادر کنید و برای پرسنل خود بر حسب برنامه کاری چیده شده ، تاخیرها و حضوروغیاب کنترل شود.

برای زبان آموزان نیز می توانید از طریق کارت های هوشمند اقدام کرده و با سرعت پردازش بالا(مثل مترو و ...) به راحتی و در کسری از ثانیه حضوروغیاب را انجام دهید. البته تایید نهایی حضوروغیاب توسط اساتید انجام می شود و این کار بیشتر به سبب جلوه ی تبلیغاتی و اطلاع رسانی به والدین می باشد. به این صورت که بلافاصله بعد از ورود شخص به آموزشگاه ، اطلاع رسانی آن می تواند به والدین انجام شود.

کنترل ورود و خروج موسسه
نظم و انضباط فردی

کنترل ورود و خروج موسسه

با استفاده از سیستم حضوروغیاب می توانید ، نظم را بر موسسه حاکم کنید و تاخیرها و خروج های زودتر از موعد را در موسسه کاهش دهید.

با استفاده از این سیستم و اتصال آن به سیستم حقوق و دستمزد ، کار محاسبه حقوق نیز بسیار ساده شده و حقوق کارمندان به صورت هوشمند و اتوماتیک انجام می شود.

مدیران نیز با اتصال این سیستم به سیستم اطلاع رسانی می توانند در جریان ورود و خروج های موسسه قرار گیرند و موارد مهم مثل تاخیرها و خروج های زودتر از موعد را به صورت لحظه ای مطلع شوند.

ایجاد بستر هوشمند برای والدین
جلوه ی تبلیغاتی موسسه

ایجاد بستر هوشمند برای والدین

با استفاده از کارت های هوشمند می توانید والدین را از وضعیت حضور فرزندانشان به صورت لحظه ای باخبر سازید که یک امکانی هوشمند و خاص برای والدین خواهد بود.

همچنین چاپ کارت زبان آموزی هوشمند می تواند علاوه بر ایجاد حس وفاداری به برند ، یک کارت تبلیغاتی شما در جیب زبان آموزان باشد و می تواند باعث جذب بهتر موسسه شود.

علاوه بر این ، سیستم های هوشمند جزو ملاک های انتخاب افراد بوده و والدین علاقه مند به حضور فرزندانشان در محیط های پیشرفته و هوشمند می باشند.

سود بیشتر موسسه و مزایای مالی سیستم حضوروغیاب
سود بیشتر موسسه

مزایای مالی سیستم حضوروغیاب

با استفاده از سیستم حضوروغیاب می توانید از ملزومات اداری کاسته و هزینه های خود را کاهش دهید. همچنین با این کار به حفظ محیط زیست و قطع درختان کمک خواهید کرد.

با محاسبه هوشمند تاخیرها ، خروج های زودتر از موعد و ... می توانید فیش های حقوقی دقیق تری صادر کنید و علاوه بر آن بتوانید کارمندان بی انضباط را جریمه کرده و هزینه های مختلف بخش حقوق را کاهش دهید.

همچنین کارت های هوشمند از ساعت کاری کارمندان کاسته و با اتصال به سیستم اطلاع رسانی خودکار ، زمان های مختلف پیگیری و ثبت امور توسط پرسنل کاهش یافته و در نتیجه سود بیشتری خواهید داشت.

تجهیزات

دستگاه های مختلف سیستم حضوروغیاب

سیستم لیمس به منظور انجام عملیات حضوروغیاب به صورت لحظه ای ویکپارچه بودن سیستم از اسکنرها استفاده می کند.

سیستم تشخیص اثر انگشت برای آموزشگاه زبان
سیستم اثر انگشت

این دستگاه به صورت یو اس بی به سیستم متصل می شود و برای کارمندان و اساتید پیشنهاد می شود.

حضوروغیاب با کارت زبان آموزی
سیستم کارتی (یو اس بی)

این سیستم برای زبان آموزان پیشنهاد می شود و حداکثر فاصله مجاز آن با کامپیوتر 5 متر می باشد.

حضوروغیاب با کارت زبان آموزی
سیستم کارتی (شبکه)

این سیستم همانند سیستم کارتی یو اس بی می باشد و تنها تفاوت آن در نحوه ی اتصال آن می باشد که از طریق کابل شبکه وصل می شود و هیچ محدودیتی در فاصله آن با کامپیوتر نمی باشد.

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی همه ی مدیران به دنبال استفاده از ابزارهای هوشمند برای مدیریت مجموعه خود هستند. اما مزایای هوشمندی چیست ؟ هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

چرا موسسات زبان باید وب سایت داشته باشند؟

طبق آمارهای رسمی تقریبا 40 درصد از جوانان و نوجوانان فقط از طریق تکنولوژی و گوشی های هوشمند ، کارهای خود را پیگیری می کنند. در حال حاضر در ایران در حدود 90 میلیون گوشی هوشمند وجود دارد که یک آمار تامل برانگیزی است. آما این تعداد گوشی هوشمند و افراد استفاده کننده از آن چه تاثیری بر کسب و کارها دارد؟

کالرآیدی چیست و چگونه کار می کند؟ | چه کاربردی برای آموزشگاه ها دارد؟

در طول روز در موسسات زبان تماس های تلفنی آمار بالایی دارند. برخی برای دریافت مشاوره ، برخی از زبان آموزان برای دریافت اطلاعات و برخی برای ارتباط با پرسنل اداری تماس می گیرند. کالری آیدی سخت افزاری است که با ارتباط با یک سیستم نرم افزاری می تواند گزارش های متنوعی از این تماس ها به شما ارائه کند و مزایای بسیاری دارد که می تواند برای مدیران یک امکان ویژه ای باشد.

کنترل ریزش ها با استفاده از تکنولوژی چگونه امکان پذیر است؟

ریزش ها از علل اصلی کاهش درآمدهای موسسات زبان است و در صورت وقوع بی رویه این پدیده ، مدیران مجبور به تبلیغات انبوه و هزینه های بالای آن هستند. اما تکنولوژی چگونه می تواند به کاهش ریزش ها کمک کند و سود مجموعه را افزایش دهد؟

بهترین روش اطلاع رسانی در آموزشگاه های زبان چیست؟

اطلاع رسانی به موقع در آموزشگاه های زبان ، یکی از وظایف اصلی پرسنل می باشد. و معمولا این کار از طریق روش های مختلفی نظیر تلفن ، پیامک و یا شبکه های اجتماعی انجام می گیرد. اما بهترین نحوه اطلاع رسانی از نظر هزینه کدام مورد می باشد؟

دستیار هوشمند چیست؟ | اطلاع رسانی در موسسات آموزشی

امروزه وجود ابزارهای هوشمند در بهبود هر کسب و کاری مسمر ثمر خواهد بود و باعث افزایش بهره وری و درآمد بیشتر خواهد بود. اما دستیار هوشمند لیمس چگونه عمل می کند و چه تاثیری در آموزشگاه های زبان دارد؟

آزمون های آنلاین چه کمکی به موسسات زبان می کند؟

مدیران کسب و کارها همیشه به دنبال راهکارهایی برای پیشرفت مجموعه خود می باشند و در تلاش اند تا از هزینه های مجموعه خود کاسته و درآمد را افزایش دهند. اما آزمون آنلاین چگونه به مدیران آموزشگاه های زبان می تواند کمک کند؟

نمودار رشد زبان آموزان

استفاده از سیستم های هوشمند علاوه بر مزایای زیادی که به همراه دارد می تواند به اشخاص در توصیف وضعیت فراگیری زبان نیز کمک کند. همچنین والدین نگران و پیگیر نیز می توانند به صورت دقیق و لحظه ای از وضعیت فراگیری زبان فرزند خود مطلع باشند.