سیستم حضوروغیاب آموزشگاه زبان چیست و چگونه کار می کند؟

معرفی سیستم حضوروغیاب لیمس

سیستم حضوروغیاب سخت افزاری لیمس و مزایای آن

سیستم نرم افزاری لیمس به منظور کنترل نظم و انضباط فردی و جلوه های تبلیغاتی این ماژول را طراحی و پیاده سازی کرده است.

با استفاده از این ماژول می توانید به صورت مکانیزه حضوروغیاب زبان آموزان ، اساتید و پرسنل را کنترل نمایید. پیشنهاد لیمس برای اساتید و پرسنل استفاده از سیستم های اثرانگشت می باشد تا با استفاده از آن بتوانید فیش های حقوقی هوشمند صادر کنید و برای پرسنل خود بر حسب برنامه کاری چیده شده ، تاخیرها و حضوروغیاب کنترل شود.

برای زبان آموزان نیز می توانید از طریق کارت های هوشمند اقدام کرده و با سرعت پردازش بالا(مثل مترو و ...) به راحتی و در کسری از ثانیه حضوروغیاب را انجام دهید. البته تایید نهایی حضوروغیاب توسط اساتید انجام می شود و این کار بیشتر به سبب جلوه ی تبلیغاتی و اطلاع رسانی به والدین می باشد. به این صورت که بلافاصله بعد از ورود شخص به آموزشگاه ، اطلاع رسانی آن می تواند به والدین انجام شود.

کنترل ورود و خروج موسسه
نظم و انضباط فردی

کنترل ورود و خروج موسسه

با استفاده از سیستم حضوروغیاب می توانید ، نظم را بر موسسه حاکم کنید و تاخیرها و خروج های زودتر از موعد را در موسسه کاهش دهید.

با استفاده از این سیستم و اتصال آن به سیستم حقوق و دستمزد ، کار محاسبه حقوق نیز بسیار ساده شده و حقوق کارمندان به صورت هوشمند و اتوماتیک انجام می شود.

مدیران نیز با اتصال این سیستم به سیستم اطلاع رسانی می توانند در جریان ورود و خروج های موسسه قرار گیرند و موارد مهم مثل تاخیرها و خروج های زودتر از موعد را به صورت لحظه ای مطلع شوند.

ایجاد بستر هوشمند برای والدین
جلوه ی تبلیغاتی موسسه

ایجاد بستر هوشمند برای والدین

با استفاده از کارت های هوشمند می توانید والدین را از وضعیت حضور فرزندانشان به صورت لحظه ای باخبر سازید که یک امکانی هوشمند و خاص برای والدین خواهد بود.

همچنین چاپ کارت زبان آموزی هوشمند می تواند علاوه بر ایجاد حس وفاداری به برند ، یک کارت تبلیغاتی شما در جیب زبان آموزان باشد و می تواند باعث جذب بهتر موسسه شود.

علاوه بر این ، سیستم های هوشمند جزو ملاک های انتخاب افراد بوده و والدین علاقه مند به حضور فرزندانشان در محیط های پیشرفته و هوشمند می باشند.

سود بیشتر موسسه و مزایای مالی سیستم حضوروغیاب
سود بیشتر موسسه

مزایای مالی سیستم حضوروغیاب

با استفاده از سیستم حضوروغیاب می توانید از ملزومات اداری کاسته و هزینه های خود را کاهش دهید. همچنین با این کار به حفظ محیط زیست و قطع درختان کمک خواهید کرد.

با محاسبه هوشمند تاخیرها ، خروج های زودتر از موعد و ... می توانید فیش های حقوقی دقیق تری صادر کنید و علاوه بر آن بتوانید کارمندان بی انضباط را جریمه کرده و هزینه های مختلف بخش حقوق را کاهش دهید.

همچنین کارت های هوشمند از ساعت کاری کارمندان کاسته و با اتصال به سیستم اطلاع رسانی خودکار ، زمان های مختلف پیگیری و ثبت امور توسط پرسنل کاهش یافته و در نتیجه سود بیشتری خواهید داشت.

تجهیزات

ویژگی های نرم افزار

نرم افزار ویندوز لیمس ، هسته مرکزی سیستم می باشد و برای پرسنل و مدیریت طراحی شده است. در این نرم افزار کلیه امور مالی ، آموزشی و اداری قابل انجام می باشد. این نرم افزار تحت شبکه بوده و همه ی پرسنل مرکز و سیستم های مرکز می توانند بدون محدودیت از آن استفاده کنند. سطوح دسترسی به وسیله مدیریت برای کاربران مشخص شده و هر شخص با اکانت خود وارد سیستم می شود.