دستیار هوشمند لیمس

معرفی دستیار هوشمند

دستیار هوشمند لیمس یک امکان ویژه نرم افزار لیمس می باشد که با استفاده از آن می توانید خطاهای انسانی را کاهش داده و دیگر نگران فراموش کردن امور توسط کارمندان نباشید.

دستیار هوشمند لیمس به صورت اتوماتیک با بررسی داده های سیستم می تواند اطلاع رسانی های مختلف را نیز انجام دهد و زمان نیاز برای پیگیری فرایندها را کاهش دهد.

پشتیبانی از انواع کاربری
( اساتید – زبان آموزان – مدیریت – پرسنل – والدین – معرف ها)

کاهش خطاهای انسانی و بدون خستگی

اطلاع رسانی دقیق و اتوماتیک

نظارت دقیق و کامل
(24 ساعته و سیستمی)

لزوم بکارگیری دستیار هوشمند لیمس

چرا به دستیار هوشمند نیاز داریم؟

برای اتوماتیک شدن فرایندها و انجام وبرخی از موارد نیاز است که یک سیستم هوشمند کارها را انجام دهد. به عنوان مثال شخصی که 5 معرفی انجام داده است 10 درصد تخفیف دریافت کند. برای انجام این کار به صورت دستی پس از هر معرفی پرسنل باید چک کنند که تعداد معرفی های شخص به 5 رسیده است و یا خیر که باعث صرف زمان زیادی می شود. البته دستیار هوشمند مزایای بسیار دیگری نیز دارد.

راه حل :

وجود یک آنالیزور هوشمند که بدون خستگی و در هر لحظه بتواند کل داده های ورودی موسسه را آنالیز کند و به افراد لازم اطلاع رسانی کند.

چگونه ؟

دستیار هوشمند لیمس با بررسی داده ها در بازه های زمانی تعیین شده و طبق تنظیمات مدیر ، مواردی که نیاز به پیگیری و یا اطلاع رسانی را دارد تشخیص داده و به افراد مشخص اطلاع می دهد.

کلیپ معرفی دستیار هوشمند لیمس

این کلیپ به همه ی مدیران آموزشگاه های زبان توصیه می شود.

در این کلیپ چگونگی ایجاد و عملکرد دستیار هوشمند لیمس به صورت خلاصه بیان شده است.

دستیار هوشمند چگونه کار می کند؟

ثبت اطلاعات در پایگاه داده

ممکن است شما چند پرسنل داشته باشید و همگی با سیستم کار کنند و اطلاعاتی را در سیستم ثبت کنند. این اطلاعات در نهایت در پایگاه داده تجمیع می شود. همچنین در صورتی که از اپلیکیشن اساتید و یا پورتال اساتید استفاده می کنید ، ممکن است اساتید نیز داده های مختلفی را وارد سیستم کنند. داده هایی نظیر حضوروغیاب ، تاخیر ، تکالیف ، نمرات کلاسی ، نمرات پایانی و ... که همگی در نهایت وارد پایگاه داده می شوند.

در واقع پایگاه داده مرکز اصلی داده های موسسه می باشد که دستیار هوشمند با این بخش در ارتباط می باشد.

بررسی اطلاعات ثبت شده

دستیار هوشمند طبق زمانبندی های انجام شده در تنظیمات ، اطلاعات وارد شده و یا اطلاعاتی که می بایست وارد می شده اند و وارد نشده اند را بررسی می کند و در صورت وجود موردی آن را در لیست خود نگه داری می کند.

سپس پس از بررسی ها ، اطلاعات لیست خود را به واحد آنالیز هوشمند ارسال می کند.

آنالیز هوشمند

واحد آنالیز هوشمند داده های ارسالی را بررسی کرده و سپس هشدارهای لازم را ثبت می کند. در واقع این واحد طبق تنظیماتی که توسط مدیریت در سیستم ثبت شده است تصمیم گیری می کند و نظر مدیر را بر آموزشگاه اعمال می کند.

واحد آنالیز کاملا تحت نظر مدیریت کار می کند و مدیر می تواند مشخص کند که چه مواردی آنالیز شود و در صورت رسیدن به تعداد مورد نظر هشدار آن ثبت شود.

ثبت هشدار و ثبت اطلاع رسانی

اطلاعات پس از آنالیز به مرحله ثبت هشدار می رسد و پس از ثبت هشدار طبق تنظیمات مشخص شده ، پیام ها به صورت اتوماتیک تولید شده و طبق نیاز مدیریت پیام ها آماده می شود.

سپس طبق تنظیمات گیرندگان هر پیام مشخص شده و به واحد اطلاع رسانی فرستاده می شود.

اطلاع رسانی

واحد اطلاع رسانی برای هر گروه هشدار و بسته به نیازهای موسسه می تواند پیام ها را ارسال کند.

بسترهای مختلفی برای ارسال دارد که می تواند یک پیام را از طریق چندین متد نیز ارسال کند. بسترهای مختلفی چون پیامک ، نوتیفیکیشن اندروید ، نوتیفیکیشن آیفون ، پورتال تحت وب و تلگرام .

از مهمترین ویژگی های دستیار هوشمند

دستیار هوشمند لیمس با توجه به اینکه به بخش های مختلف نرم افزار متصل می باشد توانایی بررسی تمامی موارد در سیستم را دارد که به برخی از آنها اشاره می کنیم.

دستیار هوشمند لیمس
 • متصل به سیستم مالی
  توانایی تخصیص تخفیف های اتوماتیک و ارسال کد تخفیف را داراست که به صورت هوشمند و بسته به موارد آن می تواند این کار را انجام دهد.
 • متصل به سیستم اداری
  بلاک کردن و ایجاد محدودیت هایی برای زبان آموزان ، اساتید و پرسنل را قادر است انجام دهد و افراد خاطی را به گونه ای جریمه سیستمی کند.
 • متصل به سیستم اطلاع رسانی
  هر هشدار را می توانید از طرق مختلف ارسال کنید و بسته به نیاز اطلاع رسانی ها را مدیریت کنید.
 • متصل به سیستم وظایف
  به صورت اتوماتیک در صورت رخداد مسائل مهم برای پرسنل مربوط به آن بخش وظیفه ثبت کند و پیگیری های لازم به انجام شود و به سمع مدیریت رسانده شود.

برخی موارد دستیار هوشمند

دستیار هوشمند لیمس شامل بیش از 50 مورد برای پیگیری اتوماتیک می باشد که بسته به نیازهای مدیران و موسسات بر این تعداد افزوده می شود.

پیگیری های خودکار توسط دستیار هوشمند لیمس
اداری
 • پیگیری تکمیل پرونده
 • پیگیری مراجعین
 • پیگیری انجام تعیین سطح و نوبت های آن
 • معرفی ها ، جذب ها و آمار ثبت نام
پیگیری های خودکار توسط دستیار هوشمند لیمس
آموزشی
 • پیگیری ثبت حضوروغیاب ، نمرات کلاسی ، تکالیف ، نمرات پایانی
 • ریزش ها و ثبت نام های کلاس
 • کنترل غیبت ها ، تاخیرها و موارد بیش از حد مجاز
 • لغو ، انتقال و اطلاع رسانی شروع و پایان ترم
پیگیری های خودکار توسط دستیار هوشمند لیمس
مالی
 • پیگیری بدهکاران شهریه
 • یادآوری چک ها و اقساط
 • بلاک مالی و صلب امتیازات
 • آمار صندوق روزانه
پیگیری های خودکار توسط دستیار هوشمند لیمس
مدیریتی
 • آمارهای روزانه موسسه
 • گزارش حضوروغیاب کارمندان و اساتید
 • گزارش های رشد و پیشرفت مجموعه
 • گزارش های تبلیغات ، معرفی و ...
اپلیکیشن اندروید زبان آموزی چه مزایایی برای موسسات زبان دارد؟

با وجود 90 میلیون گوشی هوشمند در ایران که نزدیک به 70 درصد آن گوشی های اندرویدی می باشد ، داشتن یک اپلیکیشن کاربردی در این پلتفرم ، مزایای فراوانی برای موسسات زبان خواهد داشت.

مدیریت پرسنل آموزشگاه در خارج از مرکز

شاید یکی از دغدغه های اصلی مدیران ، مدیریت پرسنل در تمام اوقات می باشد تا وظایف خود را به بهترین شکل انجام دهند. بدون تکنولوژی شما مجبور خواهید بود همیشه در کنار پرسنل باشید و آنها را کنترل کنید ولی با استفاده از امکانات هوشمند شما می توانید در هنگام مسافرت نیز وظایف پرسنل را به آنها محول کنید و گزارش های روزانه آنها را به صورت هوشمند دریافت کنید.

پورتال زبان آموزی لیمس چه مزایایی برای موسسات زبان دارد؟

امروزه داشتن پورتال زبان آموزی یک امری اجتناب ناپذیر می باشد و همه ی موسسات دیر یا زود مجبور به استفاده از این امکان خواهند بود. اما پورتال زبان آموزی لیمس چه ویژگی هایی دارد و چگونه به موسسات زبان کمک می کند؟

چرا فرم های کاغذی را کنار بگذاریم؟

در موسسات زبان از فرم های کاغذی بسیاری استفاده می شود. فرم ثبت نام ، رسید شهریه ، لیست کلاسی ، کارنامه و ... که برای موسسات شاید همه ی آنها اجباری نباشد. شاید برای شما سوال باشد که چگونه می توان به عنوان مثال لیست کلاسی را کنار گذاشت و چرا باید آن را کنار گذاشت.

راهکارهایی برای افزایش بهره وری کارمندان! آموزشگاه

پرسنل و کارمندان آموزشگاه های زبان روزانه نزدیک به 12 ساعت در موسسه فعالیت انجام می دهند و در طول روز مشغول انجام فرایندهای روتین و روزمره می باشند و در کنار این فعالیت ها به صورت ناخودآگاه در حال انجام کار بازاریابی و جذب موسسه نیز هستند.

سیستم های نرم افزاری چگونه نگرانی های مدیران را بر طرف می کنند؟

مدیریت در جامعه ی امروزی کاری بسیار دشوار و حساس می باشد. علاوه بر آن هرگز دیگران توانایی درک مدیران را ندارند و در واقع مدیریت یک مجموعه بر دوش یک شخص می باشد. شاید همه ی مدیران دوست داشته باشند ، یک شخص همانند خود در اختیار داشته باشند تا بتوانند کارها و امور را بهتر اداره کنند. دستیار هوشمند لیمس تا حدودی این کار را برای مدیران فراهم کرده است.

مدیریت آسان و هوشمند آموزشگاه

شاید شما از آن دسته از مدیرانی باشید که تمایل دارید به صورت منظم و دقیق همه چیز را کنترل کنید اما هنوز به حالت ایده آل برای این کار دست پیدا نکرده و یا باید در طول روز برای پیگری و کنترل مجموعه خود زمان بگذارید. شما با استفاده از تکنولوژی می توانید در سریعترین زمان همه چیز را کنترل کنید.

نمودار رشد زبان آموزان

استفاده از سیستم های هوشمند علاوه بر مزایای زیادی که به همراه دارد می تواند به اشخاص در توصیف وضعیت فراگیری زبان نیز کمک کند. همچنین والدین نگران و پیگیر نیز می توانند به صورت دقیق و لحظه ای از وضعیت فراگیری زبان فرزند خود مطلع باشند.