معرفی نرم افزار ویندوز مدیریت آموزشگاه لیمس

معرفی نرم افزار ویندوز

نرم افزار ویندوز لیمس ، هسته مرکزی سیستم می باشد و برای پرسنل و مدیریت طراحی شده است. در این نرم افزار کلیه امور مالی ، آموزشی و اداری قابل انجام می باشد. این نرم افزار تحت شبکه بوده و همه ی پرسنل مرکز و سیستم های مرکز می توانند بدون محدودیت از آن استفاده کنند. سطوح دسترسی به وسیله مدیریت برای کاربران مشخص شده و هر شخص با اکانت خود وارد سیستم می شود.

سخت افزارهای مختلفی قابلیت اتصال به این سیستم را دارند از جمله دستگاه POS بانکی ، کالرآیدی(مدیریت تماس ها) – بارکدخوان – وب کم – دستگاه های حضوروغیاب و میکروتیک(اکانت بندی اینترنت).

محیط کاربری جذاب و روان

مدیریت کامل نیازهای آموزشگاه

گزارش های مختلف با قابلیت اضافه شدن گزارش اختصاصی

مطابق نیازهای آموزشگاه های زبان و مالتی تسک بودن

لزوم استفاده از سیستم نرم افزاری

چرا باید از سیستم نرم افزاری استفاده کنیم؟

مزایای سیستم های هوشمند از کسی پوشیده نیست و استفاده صحیح از سیستم های هوشمند می تواند علاوه بر نظم دهی به امور ، بر درآمد مجموعه نیز بیافزاید زیرا با تکنولوژی می توان کارها را سریعتر پیشبرد و هزینه های مربوط به ملزومات اداری را کاهش داد و همچنین از خطاهای انسانی کاسته می شود و در نتیجه مجموعه نتایج بهتری را کسب می کند.

سیستم نرم افزار لیمس

سیستم نرم افزاری لیمس با بررسی و تحلیل آموزشگاه های زبان از سال 1392 تا کنون توانسته مدیریت مالی ، آموزشی و اداری این مراکز را به بهترین شکل مدیریت کرده و با بروزرسانی ها و پوشش نیازهای مختلف مدیران در مناطق مختلف کشور ، این سیستم را به کامل ترین سیستم در این حوزه تبدیل کرده است.

لیمس چگونه عمل می کند؟

سیستم نرم افزاری لیمس زیرمجموعه های مختلفی دارد که بسته به نیاز مدیران می تواند برای موسسات امکانات مختلفی را فراهم کند . اما نرم افزار ویندوزی لیمس با طراحی محیط کاربری ویژه آموزشگاه های زبان توانسته است عملیات ثبت نام را در به کمترین زمان برساند تا دیگر نیاز به فرم های کاغذی نباشد و در نتیجه علاوه بر کاهش مصرف کاغذ ، پرسنل نیز به صورت بهینه فعالیت خواهند کرد. علاوه بر آن سیستم به صورت یکپارچه عمل کرده و کلیه دپارتمان ها و گروه های کاری مرکز با یک سیستم فعالیت انجام می دهند و از پراکندگی و دوباره کاری جلوگیری می کند.

برخی از امکانات

نرم افزار ویندوز

مدیریت کاربران
مدیریت کاربران

شما می توانید به جای بایگانی پرونده ها بایگانی الکترونیک داشته باشید و اطلاعات جامع مختلف را برای کاربران خود ذخیره کنید. اطلاعاتی از قبیل اطلاعات آموزشی ، بازاریابی ، عمومی ، تماس ، مدارک و ...

برنامه ریزی کلاس
برنامه ریزی کلاس

کلاس ها را به صورت هوشمند برنامه ریزی کنید و دیگر نگران تداخلات و مشکلات کلاسی نباشید. در کمترین زمان با این سیستم می توانید کلاس های ترم خود را برنامه ریزی کنید.

مدیریت شهریه
مدیریت شهریه

شهریه ها ، اقساط و چک های زبان آموزان را به راحتی کنترل کنید و پیگیری آنها را به مکانیزم هوشمند لیمس بسپارید و اهرم فشاری برای پرداخت به موقع داشته باشید.

فروشگاه و کتابخانه
فروشگاه و کتابخانه

موجودی کالاها ، پیش فروش کالا و درآمد کتابفروشی خود را به صورت کامل در اختیار داشته باشید و به راحتی در حین ثبت نام کتابفروشی کنید.

اطلاع رسانی های اتوماتیک
اطلاع رسانی های اتوماتیک

با اتصال به دستیار هوشمند نگران اطلاع رسانی ها نباشید و غیبت ها ، لغو ، انتقال و ... توسط دستیارهوشمند لیمس اطلاع رسانی می شود و می توانید گزارش های مختلف آن را داشته باشید.

گزارش های جذب و ریزش
گزارش های جذب و ریزش

گزارش های مختلف جذب و ریزش را داشته باشید. ریزش های اساتید و دوره های مختلف را بررسی کنید و آمار جذب ، تبلیغات ، معرفی و نحوه ی انجام آن را به صورت هوشمند در بازه های مختلف کنترل کنید.

مدیریت حقوق
مدیریت حقوق

حقوق ها به صورت هوشمند محاسبه می شود و اساتید بر حسب کلاس هایی که شرکت کرده اند و در سیستم آموزشی ثبت شده است فیش حقوقی برای آنها صادر می شود و امکانات زیادی برای محاسبه در اختیار دارید.

گزارش های جامع
گزارش های جامع

گزارش های جامع لیمس در منوهای مختلف کار شما را بسیار ساده کرده است. از لیست زبان آموزان گرفته تا انواع فرمت های کارنامه ، لیست های حضوروغیاب ، رسیدهای شهریه و ... که به دلخواه خودتان می توانید هر فرمتی از آن ها را داشته باشید.

نمرات و حضوروغیاب
نمرات و حضوروغیاب

ثبت نمرات و حضوروغیاب ها در سیستم می تواند به تقویت سیستم آموزشی و بررسی عملکرد زبان آموز کمک کرده و همچنین عملیات صدورکارنامه و اطلاع رسانی های مختلف را کاهش دهد. سیستم نمره دهی لیمس ثابت نبوده و بسته به نیاز موسسه برای هر کلاس خاص می توان سیستم نمره بندی تعریف کرد.

امور اداری جامع
امور اداری جامع

امکانات جامع مختلفی در بخش اداری وجود دارد امکاناتی از قبیل کنترل کارمندان ، مدیریت تماس های تلفنی ، گزارش عملکرد روزانه پرسنل و ... که به صورت جامع در اختیار مدیریت می باشد.

امور آموزشی جامع
امور آموزشی جامع

تمامی امور آموزشی موسسات در نرم افزار قابل کنترل است. امکاناتی از قبیل انتقال ، انصراف ، پشتیبانی آموزشی ، شکایات ، انتقادات و ... که به صورت کامل برای این واحد و بسته به نیازهای آموزشگاه های زبان طراحی شده است.

امور مالی جامع
امور مالی جامع

امور مختلف مالی در نرم افزار قابل پیگیری است که می توان با استفاده از لیمس حقوق ها ، هزینه ها ، درآمدها ، تخفیف ها و گزارش های مختلف مالی را کنترل کرد و بدون نیاز به حسابدار این امور را پیگیری کرد.

نرم افزار ویندوز لیمس

نظم، هوشمندی، کاهش هزینه ها

با پیاده سازی سیستم نرم افزاری لیمس نظم و یکپارچگی اطلاعات را به آموزشگاه خود بیاورید و از هزینه های خود بکاهید. شاید وقت آن رسیده باشد که از شر فرم های کاغذی خلاص شوید و با امکانات هوشمند مدیریتی منسجم و دقیق داشته باشید.

مراحل راه اندازی لیمس

نرم افزار ویندوز لیمس ، هسته مرکزی سیستم و در واقع پایه هوشمندی در آموزشگاه می باشد.

ورود اطلاعات اولیه

کاربران خود را از قبیل زبان آموزان ، اساتید ، کارمندان و مدیریت را در سیستم ثبت نموده و در واقع بایگانی دیجیتال راه اندازی می کنید تا هر موقع که به اطلاعات شخصی فردی نیاز داشته باشید در کمترین زمان به آن دسترسی داشته باشید.

این فرایند ادامه دار است و با ورود افراد به این لیست افزوده می شود.

ثبت کاربران

کاربران خود را از قبیل زبان آموزان ، اساتید ، کارمندان و مدیریت را در سیستم ثبت نموده و در واقع بایگانی دیجیتال راه اندازی می کنید تا هر موقع که به اطلاعات شخصی فردی نیاز داشته باشید در کمترین زمان به آن دسترسی داشته باشید.

این فرایند ادامه دار است و با ورود افراد به این لیست افزوده می شود.

ثبت سیلابس آموزشی

چینش سیلابس آموزشی کاملا به صورت اختصاصی می باشد.

شما می توانید دوره های خود را به هر شکلی در سیستم ثبت کنید و این سیستم محدودیتی برای شما در اجرای سیستم آموزشی ندارد و می توانید دوره های مختلف را تعریف کنید.

کلاسبندی و ترم های آموزشگاه

اساتید در سیستم بسته به دسترسی هایی که دارند می توانند از سیستم پیام رسان داخلی اپلیکیشن استفاده کرده و بین پرسنل ، شاگردان و والدین پیام رد و بدل کنند.

همچنین پیام های موسسه نیز از طریق این سیستم به اطلاع آنها در طول ترم رسانده می شود.

استفاده از ابزارهای هوشمند

دیگر نیاز به آماده سازی لیست های دستی و فرم های مختلف ندارید و می توانید به راحتی با لیمس در چند ثانیه هر گزارشی را دریافت کنید و کاملا بخش های مختلف را هوشمند مدیریت کنید.

فیش های حقوقی هوشمند ، لیست های حضوروغیاب ، لیست آموزش و پرورش ، کارنامه ، سوابق آموزشی ، بدهکاران ، هزینه ها ، تخفیف ها و ... را به صورت هوشمند مدیریت کنید.

محیط کاربری لیمس

محیط کاربری لیمس

از مهمترین ویژگی های نرم افزار لیمس محیط گرافیکی آن می باشد. محیط جذاب لیمس با طراحی متریال از خستگی کارمندان از کار با سیستم جلوگیری کرده و باعث بهره وری بهتر آنها می شود.
فرم ها در این سیستم بر اساس فرایندها در موسسات زبان طراحی شده که این امر موجب راحتی کار با آن شده و تمامی اطلاعات مورد نیاز موسسات به صورت کاربردی و سریع دریافت می شود.
شما تنها با چند کلیک ساده می توانید در کوتاه ترین زمان به پرونده هر زبان آموز ، کلاس و یا استاد دسترسی پیدا کنید و امور را از آن طریق انجام دهید.

محیط جذاب و روان
دسترسی آسان و سریع
مالتی تسک
(چند کار همزمان)
فرایند محور و تخصصی آموزشگاه های زبان

گالری پوستر ها

نگاهی مدیریتی به لیمس

محیط کاربری آموزشگاهی و مدرن

سیستم ثبت نام آموزشگاه ها باید دارای محیطی جذاب ، روان و با گرافیک بالا باشد . زیرا روزانه پرسنل ساعت های زیادی را با سیستم کار می کنند و در صورتی که محیط کاربری سریع و انعطاف پذیر نباشد باعث تجمع در موسسه شده و دوباره مجبور به استفاده از ملزومات اداری خواهیم بود. محیط کاربری لیمس چگونه است؟

راهکارهایی برای افزایش بهره وری کارمندان! آموزشگاه

پرسنل و کارمندان آموزشگاه های زبان روزانه نزدیک به 12 ساعت در موسسه فعالیت انجام می دهند و در طول روز مشغول انجام فرایندهای روتین و روزمره می باشند و در کنار این فعالیت ها به صورت ناخودآگاه در حال انجام کار بازاریابی و جذب موسسه نیز هستند.

گزارش لیست های کلاسی

یکی از پر کاربرد ترین گزارش هایی که در آموزشگاه های زبان وجود دارد ، لیست کلاسی می باشد. سیستم لیمس طرح های مختلفی برای موسسات طراحی کرده است تا بسته به سلیقه و نیاز خود این گزارش را دریافت کنند.

کالرآیدی چیست و چگونه کار می کند؟ | چه کاربردی برای آموزشگاه ها دارد؟

در طول روز در موسسات زبان تماس های تلفنی آمار بالایی دارند. برخی برای دریافت مشاوره ، برخی از زبان آموزان برای دریافت اطلاعات و برخی برای ارتباط با پرسنل اداری تماس می گیرند. کالری آیدی سخت افزاری است که با ارتباط با یک سیستم نرم افزاری می تواند گزارش های متنوعی از این تماس ها به شما ارائه کند و مزایای بسیاری دارد که می تواند برای مدیران یک امکان ویژه ای باشد.

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی همه ی مدیران به دنبال استفاده از ابزارهای هوشمند برای مدیریت مجموعه خود هستند. اما مزایای هوشمندی چیست ؟ هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

مجموعه ابزارهای مدیریتی، ویژه آموزشگاه های زبان

لیمس ، با تفکر حذف کاغذ و بروکراسی های اداری ، سیستمی را طراحی کرده است تا با استفاده از آن ، موسسات زبان از نظر امکانات دیجیتال به ابزارهای جانبی دیگر نیازی نداشته باشند و در واقع یک جعبه ابزار مدیریتی یکپارچه در اختیار آنها باشد.

پورتال مدیریت آموزشگاه از راه دور

اکثر مدیران بر این نظر هستند که باید کنترل مستقیمی بر عملکرد پرسنل و مجموعه داشته باشند. اما در مواقع مسافرت های کاری و تفریحی چگونه می توان مجموعه را کنترل کرد؟

اپلیکیشن اندروید اساتید

امروزه با وجود ابزارهای هوشمند ، انجام فرایندهای اداری به صورت سنتی ، منطقی نمی باشد زیرا علاوه بر هزینه های زمانی بالا بر محیط زیست نیز لطمه وارد می کند. اپلیکیشن هوشمند لیمس چه مزایایی برای آموزشگاه های زبان فراهم می کند؟