نرم افزار ویندوزی لیمس

نظم، هوشمندی، کاهش هزینه ها

ویژگی های نرم افزار

نرم افزار ویندوز لیمس ، هسته مرکزی سیستم می باشد و برای پرسنل و مدیریت طراحی شده است. در این نرم افزار کلیه امور مالی ، آموزشی و اداری قابل انجام می باشد. این نرم افزار تحت شبکه بوده و همه ی پرسنل مرکز و سیستم های مرکز می توانند بدون محدودیت از آن استفاده کنند. سطوح دسترسی به وسیله مدیریت برای کاربران مشخص شده و هر شخص با اکانت خود وارد سیستم می شود.

آمارهایی از نرم افزار لیمس

با پیاده سازی سیستم نرم افزاری لیمس نظم و یکپارچگی اطلاعات را به آموزشگاه خود بیاورید و از هزینه های خود بکاهید. شاید وقت آن رسیده باشد که از شر فرم های کاغذی خلاص شوید و با امکانات هوشمند مدیریتی منسجم و دقیق داشته باشید.

0K+
مجموع تعداد نصب
0K+
مجموع تعداد کاربران
لزوم استفاده از سیستم نرم افزاری

چرا باید از سیستم نرم افزاری استفاده کنیم؟

مزایای سیستم های هوشمند از کسی پوشیده نیست و استفاده صحیح از سیستم های هوشمند می تواند علاوه بر نظم دهی به امور ، بر درآمد مجموعه نیز بیافزاید زیرا با تکنولوژی می توان کارها را سریعتر پیشبرد و هزینه های مربوط به ملزومات اداری را کاهش داد و همچنین از خطاهای انسانی کاسته می شود و در نتیجه مجموعه نتایج بهتری را کسب می کند.

سیستم نرم افزار لیمس

سیستم نرم افزاری لیمس با بررسی و تحلیل آموزشگاه های زبان از سال 1392 تا کنون توانسته مدیریت مالی ، آموزشی و اداری این مراکز را به بهترین شکل مدیریت کرده و با بروزرسانی ها و پوشش نیازهای مختلف مدیران در مناطق مختلف کشور ، این سیستم را به کامل ترین سیستم در این حوزه تبدیل کرده است.

لیمس چگونه عمل می کند؟

سیستم نرم افزاری لیمس زیرمجموعه های مختلفی دارد که بسته به نیاز مدیران می تواند برای موسسات امکانات مختلفی را فراهم کند . اما نرم افزار ویندوزی لیمس با طراحی محیط کاربری ویژه آموزشگاه های زبان توانسته است عملیات ثبت نام را در به کمترین زمان برساند تا دیگر نیاز به فرم های کاغذی نباشد و در نتیجه علاوه بر کاهش مصرف کاغذ ، پرسنل نیز به صورت بهینه فعالیت خواهند کرد. علاوه بر آن سیستم به صورت یکپارچه عمل کرده و کلیه دپارتمان ها و گروه های کاری مرکز با یک سیستم فعالیت انجام می دهند و از پراکندگی و دوباره کاری جلوگیری می کند.

برخی از امکانات

مراحل راه اندازی لیمس

نرم افزار ویندوز لیمس، هسته مرکزی سیستم و در واقع پایه هوشمندی در آموزشگاه می باشد.

ورود اطلاعات اولیه

کاربران خود را از قبیل زبان آموزان ، اساتید ، کارمندان و مدیریت را در سیستم ثبت نموده و در واقع بایگانی دیجیتال راه اندازی می کنید تا هر موقع که به اطلاعات شخصی فردی نیاز داشته باشید در کمترین زمان به آن دسترسی داشته باشید.

این فرایند ادامه دار است و با ورود افراد به این لیست افزوده می شود.

ثبت کاربران

کاربران خود را از قبیل زبان آموزان ، اساتید ، کارمندان و مدیریت را در سیستم ثبت نموده و در واقع بایگانی دیجیتال راه اندازی می کنید تا هر موقع که به اطلاعات شخصی فردی نیاز داشته باشید در کمترین زمان به آن دسترسی داشته باشید.

این فرایند ادامه دار است و با ورود افراد به این لیست افزوده می شود.

ثبت سیلابس آموزشی

چینش سیلابس آموزشی کاملا به صورت اختصاصی می باشد.

شما می توانید دوره های خود را به هر شکلی در سیستم ثبت کنید و این سیستم محدودیتی برای شما در اجرای سیستم آموزشی ندارد و می توانید دوره های مختلف را تعریف کنید.

کلاسبندی و ترم های آموزشگاه

اساتید در سیستم بسته به دسترسی هایی که دارند می توانند از سیستم پیام رسان داخلی اپلیکیشن استفاده کرده و بین پرسنل ، شاگردان و والدین پیام رد و بدل کنند.

همچنین پیام های موسسه نیز از طریق این سیستم به اطلاع آنها در طول ترم رسانده می شود.

استفاده از ابزارهای هوشمند

دیگر نیاز به آماده سازی لیست های دستی و فرم های مختلف ندارید و می توانید به راحتی با لیمس در چند ثانیه هر گزارشی را دریافت کنید و کاملا بخش های مختلف را هوشمند مدیریت کنید.

فیش های حقوقی هوشمند ، لیست های حضوروغیاب ، لیست آموزش و پرورش ، کارنامه ، سوابق آموزشی ، بدهکاران ، هزینه ها ، تخفیف ها و ... را به صورت هوشمند مدیریت کنید.

محیط کاربری لیمس

محیط کاربری لیمس

از مهمترین ویژگی های نرم افزار لیمس محیط گرافیکی آن می باشد. محیط جذاب لیمس با طراحی متریال از خستگی کارمندان از کار با سیستم جلوگیری کرده و باعث بهره وری بهتر آنها می شود.
فرم ها در این سیستم بر اساس فرایندها در موسسات زبان طراحی شده که این امر موجب راحتی کار با آن شده و تمامی اطلاعات مورد نیاز موسسات به صورت کاربردی و سریع دریافت می شود.
شما تنها با چند کلیک ساده می توانید در کوتاه ترین زمان به پرونده هر زبان آموز ، کلاس و یا استاد دسترسی پیدا کنید و امور را از آن طریق انجام دهید.

  • محیط جذاب و روان
  • دسترسی آسان و سریع
  • مالتی تسک (چند کار همزمان)
  • فرایند محور و تخصصی آموزشگاه های زبان

برخی از قسمت های نرم افزار ویندوز

چینش خودکار تقویم آموزشی

پنل های دسترسی سریع

ارزیابی اساتید

هشدار های اختصاصی

پیگیری مراجعین

فرم منشی