طراحی وب سایت آموزشگاهی

وب سایت تبلیغاتی (معرفی) آموزشگاه یکی از امکانات ویژه نرم افزار لیمس می باشد.
بی شک تا به حال برای یافتن و یا انتخاب کالا و یا خدماتی به گوگل رفته اید و در آن موضوع جستجو کرده اید و کالا و یا خدمات مورد نظر خود را از بین سایت های موجود انتخاب کرده اید. امروزه تقریبا همه افراد برای انتخاب های خود از این روش استفاده می کنند و یکی از موثرترین روش ها برای جذب موسسات زبان می باشد.
لیمس برای معرفی و حضور شما در این بستر و در جستجوهای مربوط به شما این سایت را طراحی کرده است تا بتوانید به صورت کامل دوره ها و اخبار موسسه خود را قرار دهید و به راحتی و به صورت رایگان بروشورها ، پوسترها و کلیپ های معرفی خود را در آن قرار دهید. به طبع هزینه های تبلیغات چاپی بسیار بالا هستند اما این بستر هزینه ی بسیار پایینی دارد و به مدت محدود نمی باشد.

تبلیغ گسترده و بدون محدودیت زمانی

تبلیغ گسترده و بدون محدودیت زمانی

یکی از مهمترین مزایای وب سایت این است که شما با یک بار هزینه و هزینه نگهداری بسیار پایین حجم بسیار زیادی تبلیغات انجام می دهید و برای طیف گسترده تری از افراد تبلیغات خود را انجام می دهید. علاوه بر این در وب سایت شما می توانید بخش های مختلفی را قرار دهید تا علاوه بر پوشش رده های سنی مختلف به اقشار مختلف جامعه نیز موسسه خود را به صورت رایگان معرفی کنید.

همچنین در این بستر شما می توانید ثبت نام آنلاین هم داشته باشید تا شخص را جذب کرده و فرصت را از رقبا بگیرید.

این بستر تبلیغاتی از کم هزینه ترین روش های تبلیغات در موسسات زبان می باشد و به زودی در سراسر ایران این بستر فراگیر شده و مهمترین بستر تبلیغات در ایران خواهد شد.

بستر جدید برای معرفی بهتر

بستر جدید برای معرفی بهتر

بدون شک از اثر گذارترین روش های جذب در موسسات زبان ، معرفی توسط زبان آموزان می باشد. شما با داشتن وب سایتی جامع می توانید این بستر را تقویت نموده تا زبان آموزان شما بتوانند موسسه را به صورت آنلاین به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند و در همان لحظه ثبت نامشان انجام شود تا افراد علاوه بر اینکه بهتر با موسسه آشنا می شوند از تکنولوژی لذت ببرند و موسسه را از سایر موسسات متمایز کند.

وجود وب سایت و مباحث هوشمند معرفی می تواند زبان آموزان شما را نیز ترغیب به معرفی بیشتر کند زیرا می توانند با معرفی های زیاد تخفیف هوشمند دریافت کنند.

افزایش مطالب و اخبار جدید موسسه

افزایش مطالب و اخبار جدید موسسه

تبلیغات به صورت سنتی پس از انجام دیگر قابل تغییر نیستند اما از مزایای بسیار مهم وب سایت در این است که شما می توانید پس از مدتی مطالب را تغییر داده و یا مطلبی به آن کم و یا زیاد کنید.

همچنین به روز بودن شما در زمینه های مختلف می تواند نشانه پویایی موسسه بوده و در زمینه های جدید از رقبا پیشی بگیرید و جذب بهتری داشته باشید.

مزایای وب سایت متصل به لیمس

از مزایای سیستم لیمس یکپارچه بودن آن می باشد که در بسترهای مختلف امکانات جذابی را فراهم می کند و باعث بهبود عملکرد موسسه در آن بخش می شود در واقع یکپارچگی از ثبت دوباره اطلاعات جلوگیری می کند و در نرم افزار ویندوز موسسه که اطلاعات ثبت شود به صورت اتوماتیک در سایت بروزرسانی انجام می شود و نیاز به ثبت مجدد ندارد.

وب سایت معرفی آموزشگاه

طراحی زیبا، مدرن و جذاب برای افزایش درآمد موسسه

لیمس وب سایت های خود را مطابق متدهای طراحی روز طراحی می کند و با امکانات هوشمند متصل به سیستم نرم افزاری ، فرایندهای مختلفی را برای موسسات زبان فراهم می کند.

سئو چیست و چه مزایایی دارد؟

SEO به معنای معرفی بهتر به موتورهای جستجو می باشد. در واقع موتوهای جستجو نظیر گوگل معیارهای مختلفی برای قراردادن سایت شما در رده های بالا دارد و بسته به موارد فنی و محتوا سایت های مختلف را رتبه بندی می کند. هرچه سایت شما از لحاظ سئو بهینه تر شده باشد در رده های بالاتری قرار خواهید گرفت.

 • پشتیبانی از جملات بیشتر
  در صورتی که سئو سایت در کلمات مختلف بهینه شده باشد نتایج بهتری را کسب خواهید کرد به عنوان مثال شخصی ممکن است تایپ کند "بهترین آموزشگاه زبان کاشان" و شخص دیگری تایپ کند "آموزشگاه زبان خوب در کاشان " که اول بودن در صفحه اول در هر کدام از کلمات مستلزم مواردی می باشد
 • جذب 70 درصد افراد
  به گفته گوگل 70 درصد از افرادی که در گوگل جستجو می کنند انتخاب خود را از بین 3 سایت اول انجام می دهند. بنابراین در صورتی که سئوی شما قوی باشد و موسسه شما جزو این 3 سایت در کلمات مدنظرتان باشد فرصت را از رقبا ربوده و جذب بهتری خواهید داشت.
 • آشنایی بیشتر با موسسه
  سئوی مناسب و ورود افراد به سایت شما می تواند باعث آشنایی شخص با موسسه شده تا در مواقع نیاز بتوانید آن را جذب کنید.
 • درآمد بیشتر موسسه
  مسلما با سئوی مناسب در کلمات بسیاری در صفحات بالایی موتورهای جستجو خواهید بود و جذب بهتری برای موسسه خواهید داشت و در نتبجه درآمد موسسه به طرز چشم گیری افزایش خواهد یافت.