طراحی وب سایت تبلیغاتی آموزشگاه

وب سایت تبلیغاتی آموزشگاه

وب سایت تبلیغاتی (معرفی) آموزشگاه یکی از امکانات ویژه نرم افزار لیمس می باشد.

بی شک تا به حال برای یافتن و یا انتخاب کالا و یا خدماتی به گوگل رفته اید و در آن موضوع جستجو کرده اید و کالا و یا خدمات مورد نظر خود را از بین سایت های موجود انتخاب کرده اید. امروزه تقریبا همه افراد برای انتخاب های خود از این روش استفاده می کنند و یکی از موثرترین روش ها برای جذب موسسات زبان می باشد.

لیمس برای معرفی و حضور شما در این بستر و در جستجوهای مربوط به شما این سایت را طراحی کرده است تا بتوانید به صورت کامل دوره ها و اخبار موسسه خود را قرار دهید و به راحتی و به صورت رایگان بروشورها ، پوسترها و کلیپ های معرفی خود را در آن قرار دهید. به طبع هزینه های تبلیغات چاپی بسیار بالا هستند اما این بستر هزینه ی بسیار پایینی دارد و به مدت محدود نمی باشد.

تبلیغ گسترده و بدون محدودیت زمانی

تبلیغ گسترده و بدون محدودیت زمانی

یکی از مهمترین مزایای وب سایت این است که شما با یک بار هزینه و هزینه نگهداری بسیار پایین حجم بسیار زیادی تبلیغات انجام می دهید و برای طیف گسترده تری از افراد تبلیغات خود را انجام می دهید. علاوه بر این در وب سایت شما می توانید بخش های مختلفی را قرار دهید تا علاوه بر پوشش رده های سنی مختلف به اقشار مختلف جامعه نیز موسسه خود را به صورت رایگان معرفی کنید.

همچنین در این بستر شما می توانید ثبت نام آنلاین هم داشته باشید تا شخص را جذب کرده و فرصت را از رقبا بگیرید.

این بستر تبلیغاتی از کم هزینه ترین روش های تبلیغات در موسسات زبان می باشد و به زودی در سراسر ایران این بستر فراگیر شده و مهمترین بستر تبلیغات در ایران خواهد شد.

بستر جدید برای معرفی بهتر

بستر جدید برای معرفی بهتر

بدون شک از اثر گذارترین روش های جذب در موسسات زبان ، معرفی توسط زبان آموزان می باشد. شما با داشتن وب سایتی جامع می توانید این بستر را تقویت نموده تا زبان آموزان شما بتوانند موسسه را به صورت آنلاین به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند و در همان لحظه ثبت نامشان انجام شود تا افراد علاوه بر اینکه بهتر با موسسه آشنا می شوند از تکنولوژی لذت ببرند و موسسه را از سایر موسسات متمایز کند.

وجود وب سایت و مباحث هوشمند معرفی می تواند زبان آموزان شما را نیز ترغیب به معرفی بیشتر کند زیرا می توانند با معرفی های زیاد تخفیف هوشمند دریافت کنند.

افزایش مطالب و اخبار جدید موسسه

افزایش مطالب و اخبار جدید موسسه

تبلیغات به صورت سنتی پس از انجام دیگر قابل تغییر نیستند اما از مزایای بسیار مهم وب سایت در این است که شما می توانید پس از مدتی مطالب را تغییر داده و یا مطلبی به آن کم و یا زیاد کنید.

همچنین به روز بودن شما در زمینه های مختلف می تواند نشانه پویایی موسسه بوده و در زمینه های جدید از رقبا پیشی بگیرید و جذب بهتری داشته باشید.

ثبت نام آنلاین

روند جذب زبان آموز از طریق وبسایت

شروع
جستجو در گوگل برای فراگیری زبان
 • در هر منطقه بسته به نیاز های آن برخی کلمات جسجو می شود که سایت موسسه توسط گوگل معرفی می شود به عنوان مثال آموزشگاه زبان در کاشان
1
ورود به سایت شما و بررسی مطالب
 • ورود از گوگل و بررسی صفحات مختلف سایت برای آشنایی بیشتر با موسسه
2
معرفی مطالب و دوره های مختلف
 • نمایش دوره های مختلف آموزشگاه برای انتخاب شخص و نمایش کلاس های در حال ثبت نام
3
انتخاب دوره و اقدام به ثبت نام
 • انتخاب دوره شخص برای ثبت نام در آن دوره به عنوان مثال دوره آموزش زبان آلمانی
4
دریافت اطلاعات ضروری
 • دریافت اطلاعات اولیه شخص نظیر تلفن همراه نام و نام خانوادگی
5
تایید اطلاعات
 • تایید از طریق ارسال کد به تلفن همراه
6
انتخاب نحوه شروع کار
 • شروع از صفر و یا دریافت نوبت تعیین سطح و یا آزمون تعیین سطح آنلاین در صورتی که دریافت نوبت تعیین سطح زده شود به فرم دریافت نوبت منتقل می شود
7
نمایش کلاس های مناسب سطح
 • نمایش کلاس های درحال ثبت نام متناسب با سطح شخص که یا کلاس های پایه ای می باشد و یا با آزمون تعیین سطح آنلاین سیستم سطح خاصی را به آن پیشنهاد داده است
8
ثبت نام ورود به درگاه برای پرداخت
 • درخواست ثبت نام در کلاس و نمایش فاکتور و وورد به صفحه پرداخت بانکی
9
ثبت نام شخص در کلاس و رسید ثبت نام
 • در صورت پرداخت ، ثبت نام شخص قطعی شده و وی در موسسه و کلاس انتخابی ثبت نام می شود
10
ارسال اطلاعات زبان آموزی و اطلاعات لازم
 • اطلاعات کاربری و پیامک خوش آمد گویی موسسه برای شخص ارسال می شود تا از طریق سیستم و اپلیکیشن بتواند از خدمات الکترونیک موسسه استفاده کند

وب سایت معرفی آموزشگاه

طراحی زیبا، مدرن و جذاب برای افزایش درآمد موسسه

لیمس وب سایت های خود را مطابق متدهای طراحی روز طراحی می کند و با امکانات هوشمند متصل به سیستم نرم افزاری ، فرایندهای مختلفی را برای موسسات زبان فراهم می کند.

مزایای وب سایت متصل به لیمس

مزایای وب سایت متصل به لیمس

از مزایای سیستم لیمس یکپارچه بودن آن می باشد که در بسترهای مختلف امکانات جذابی را فراهم می کند و باعث بهبود عملکرد موسسه در آن بخش می شود در واقع یکپارچگی از ثبت دوباره اطلاعات جلوگیری می کند و در نرم افزار ویندوز موسسه که اطلاعات ثبت شود به صورت اتوماتیک در سایت بروزرسانی انجام می شود و نیاز به ثبت مجدد ندارد.

نمایش خودکار زبان آموزان برتر
نمایش کلاس های در حال ثبت نام
ثبت نام سریع و راحت
نمایش برنامه هفتگی و تقویم موسسه

سئو چیست و چه مزایایی دارد؟

SEO به معنای معرفی بهتر به موتورهای جستجو می باشد. در واقع موتوهای جستجو نظیر گوگل معیارهای مختلفی برای قراردادن سایت شما در رده های بالا دارد و بسته به موارد فنی و محتوا سایت های مختلف را رتبه بندی می کند. هرچه سایت شما از لحاظ سئو بهینه تر شده باشد در رده های بالاتری قرار خواهید گرفت.

پشتیبانی از جملات بیشتر

پشتیبانی از جملات بیشتر
در صورتی که سئو سایت در کلمات مختلف بهینه شده باشد نتایج بهتری را کسب خواهید کرد به عنوان مثال شخصی ممکن است تایپ کند "بهترین آموزشگاه زبان کاشان" و شخص دیگری تایپ کند "آموزشگاه زبان خوب در کاشان " که اول بودن در صفحه اول در هر کدام از کلمات مستلزم مواردی می باشد

جذب 70 درصد افراد

جذب 70 درصد افراد
به گفته گوگل 70 درصد از افرادی که در گوگل جستجو می کنند انتخاب خود را از بین 3 سایت اول انجام می دهند. بنابراین در صورتی که سئوی شما قوی باشد و موسسه شما جزو این 3 سایت در کلمات مدنظرتان باشد فرصت را از رقبا ربوده و جذب بهتری خواهید داشت.

آشنایی بیشتر با موسسه

آشنایی بیشتر با موسسه
سئوی مناسب و ورود افراد به سایت شما می تواند باعث آشنایی شخص با موسسه شده تا در مواقع نیاز بتوانید آن را جذب کنید.

درآمد بیشتر موسسه

درآمد بیشتر موسسه
مسلما با سئوی مناسب در کلمات بسیاری در صفحات بالایی موتورهای جستجو خواهید بود و جذب بهتری برای موسسه خواهید داشت و در نتبجه درآمد موسسه به طرز چشم گیری افزایش خواهد یافت.

چرا موسسات زبان باید وب سایت داشته باشند؟

طبق آمارهای رسمی تقریبا 40 درصد از جوانان و نوجوانان فقط از طریق تکنولوژی و گوشی های هوشمند ، کارهای خود را پیگیری می کنند. در حال حاضر در ایران در حدود 90 میلیون گوشی هوشمند وجود دارد که یک آمار تامل برانگیزی است. آما این تعداد گوشی هوشمند و افراد استفاده کننده از آن چه تاثیری بر کسب و کارها دارد؟

مجموعه ابزارهای مدیریتی، ویژه آموزشگاه های زبان

لیمس ، با تفکر حذف کاغذ و بروکراسی های اداری ، سیستمی را طراحی کرده است تا با استفاده از آن ، موسسات زبان از نظر امکانات دیجیتال به ابزارهای جانبی دیگر نیازی نداشته باشند و در واقع یک جعبه ابزار مدیریتی یکپارچه در اختیار آنها باشد.

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی همه ی مدیران به دنبال استفاده از ابزارهای هوشمند برای مدیریت مجموعه خود هستند. اما مزایای هوشمندی چیست ؟ هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

محیط کاربری آموزشگاهی و مدرن

سیستم ثبت نام آموزشگاه ها باید دارای محیطی جذاب ، روان و با گرافیک بالا باشد . زیرا روزانه پرسنل ساعت های زیادی را با سیستم کار می کنند و در صورتی که محیط کاربری سریع و انعطاف پذیر نباشد باعث تجمع در موسسه شده و دوباره مجبور به استفاده از ملزومات اداری خواهیم بود. محیط کاربری لیمس چگونه است؟

پورتال مدیریت آموزشگاه از راه دور

اکثر مدیران بر این نظر هستند که باید کنترل مستقیمی بر عملکرد پرسنل و مجموعه داشته باشند. اما در مواقع مسافرت های کاری و تفریحی چگونه می توان مجموعه را کنترل کرد؟

اپلیکیشن اندروید اساتید

امروزه با وجود ابزارهای هوشمند ، انجام فرایندهای اداری به صورت سنتی ، منطقی نمی باشد زیرا علاوه بر هزینه های زمانی بالا بر محیط زیست نیز لطمه وارد می کند. اپلیکیشن هوشمند لیمس چه مزایایی برای آموزشگاه های زبان فراهم می کند؟

چرا باید اپلیکیشن مالتی پلتفرم انتخاب کنیم؟

امروزه با وجود تنوع در سیستم عامل های موجود ، مدیران مجموعه ها باید با توجه به این مسئله برای مجموعه خود سیستم نرم افزاری تهیه کنند. اما مزایای وجود چند پلتفرم در چیست؟

اپلیکیشن اندروید زبان آموزی چه مزایایی برای موسسات زبان دارد؟

با وجود 90 میلیون گوشی هوشمند در ایران که نزدیک به 70 درصد آن گوشی های اندرویدی می باشد ، داشتن یک اپلیکیشن کاربردی در این پلتفرم ، مزایای فراوانی برای موسسات زبان خواهد داشت.