اپلیکیشن اندروید اساتید

اپلیکیشن اندروید اساتید

مزایای اپلیکیشن لیمس - نسخه استاد

 

- لیست الکترونیک حضوروغیاب

لیست های حضوروغیاب از فرم های پرکاربرد موسسات زبان می باشد که هر ترم باید کاغذ زیادی بابت آن صرف کرد و همچنین تغییرات لیست برای موسسه مشکلات خود را به همراه دارد اما لیست های الکترونیک مزایای بسیار زیادی دارد که یکی از آن ها بروزرسانی لحظه ای و اتوماتیک آن می باشد.

- اطلاع رسانی های اتوماتیک

پس از ثبت حضوروغیاب توسط اساتید در سیستم ، اطلاعات به صورت اتوماتیک در اختیار پرسنل ، والدین و زبان آموزان غایب قرارداده می شود و دیگر نیاز نیست پرسنل به کلاس ها رفته و یا لیست های حضوروغیاب را بررسی کنند تا به زبان آموزان غایب اطلاع رسانی کنند.

- تکالیف هوشمند

اساتید می توانند به صورت گروهی و فردی تکالیف برای جلسات خود مشخص کنند و سپس والدین و زبان آموزان تکالیف را از طریق اپلیکیش و سایر موارد هوشمند پیگیری کرده و دیگر نگران اطلاع رسانی و پیگیری تکالیف نباشید.

- نمرات کلاسی

اساتید در طول ترم و در هر جلسه می توانند به زبان آموزان خود نمره کلاسی در هر مهارت اختصاص دهند تا والدین و زبان آموزان از عملکرد خود در فراگیری زبان مطلع شده و نمودار رشد جلسه به جلسه خود را داشته باشند.

- نمرات پایانی

می توانید ثبت نمرات که کاری بسیار زمان بر بوده را به عهده اساتید بگذارید تا این فرایند در بهترین زمان ممکن انجام شود و دیگر نیاز به ورود لیست های کاغذی و صدور کارنامه نداشته باشید و سیستم به صورت هوشمند همه ی این فعالیت ها را برای شما انجام دهد.

- اطلاع رسانی قدرتمند

به راحتی به اساتید خود اطلاع رسانی کنید و دیگر نیاز به تماس و پیگیری های هزینه بر ندارید و از طریق بستر موبایل و نوتیفیکیشن می توانید به صورت رایگان اطلاع رسانی های خود را به اساتید انجام دهید.

- چت درون سیستمی

دیگر نیاز به تشکیل گروه های تلگرامی و ... ندارید و زبان آموزان و اساتید بدون داشتن اطلاعات تماس یکدیگر می تواند در درون سیستم پیام رد و بدل کنند.

- مشاوره آنلاین

اساتید شما می توانند نقشه مشاور را نیز داشته باشند و امر مشاوره را به صورت هوشمند با اپلیکیشن انجام دهند.

و...

این اپلیکیشن مزایای بسیار زیادی برای موسسات زبان دارد که در این مطلب به برخی از موارد اشاره شد.


لیمس را انتخاب کنید و از دنیای فناوری لذت ببرید.گزارش لیست های کلاسی

یکی از پر کاربرد ترین گزارش هایی که در آموزشگاه های زبان وجود دارد ، لیست کلاسی می باشد. سیستم لیمس طرح های مختلفی برای موسسات طراحی کرده است تا بسته به سلیقه و نیاز خود این گزارش را دریافت کنند.

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی همه ی مدیران به دنبال استفاده از ابزارهای هوشمند برای مدیریت مجموعه خود هستند. اما مزایای هوشمندی چیست ؟ هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

پورتال زبان آموزی لیمس چه مزایایی برای موسسات زبان دارد؟

امروزه داشتن پورتال زبان آموزی یک امری اجتناب ناپذیر می باشد و همه ی موسسات دیر یا زود مجبور به استفاده از این امکان خواهند بود. اما پورتال زبان آموزی لیمس چه ویژگی هایی دارد و چگونه به موسسات زبان کمک می کند؟

محیط کاربری آموزشگاهی و مدرن

سیستم ثبت نام آموزشگاه ها باید دارای محیطی جذاب ، روان و با گرافیک بالا باشد . زیرا روزانه پرسنل ساعت های زیادی را با سیستم کار می کنند و در صورتی که محیط کاربری سریع و انعطاف پذیر نباشد باعث تجمع در موسسه شده و دوباره مجبور به استفاده از ملزومات اداری خواهیم بود. محیط کاربری لیمس چگونه است؟