آزمون های آنلاین چه کمکی به موسسات زبان می کند؟

آزمون های آنلاین چه کمکی به موسسات زبان می کند؟

معمولا در آموزشگاه های زبان کوئیزها ، آزمون های تعیین سطح ، آزمون های کلاسی و ... در طول هر ترم برگزار می شود و پس از آزمون شخصی برگه های امتحانی را تصحیح کرده و سپس نتیجه را چاپ کرده و به زبان آموز تحویل می دهند. بنابراین به صورت میانگین در هر ترم یک زبان آموز بابت آزمون های خود 3 برگه چاپ شده دریافت خواهد کرد. و همچنین اساتید نیز باید زمان زیادی را برای طراحی و تصحیح آزمون ها صرف کنند. علاوه بر هزینه های مطرح شده باید هزینه های مکان را نیز در نظر گرفت که زبان آموزان باید نوبت به نوبت مراجعه کرده و در آزمون در ساعت و روز مشخص شرکت کنند.
سیستم آزمون آنلاین لیمس طراحی شده است تا همه ی این محدودیت ها را کنار گذاشته و از هزینه های شما بکاهد. علاوه بر این ، امکانات جامعی را برای این بخش در نظر گرفته تا هر نوع آزمونی قابل طراحی و پیاده سازی باشد.

برخی از امکانات به شرح زیر می باشد:

- امکان طراحی بانک سوال
- امکان طراحی سوال های چند گزینه ای به دلخواه
- امکان برگزاری آزمون های تستی ، تشریحی ، تستی/تشریحی
- امکان برگزاری آزمون با قابلیت سوال تصادفی و بسته به سطح دلخواه
- امکان دریافت هزینه برای آزمون
- امکان تعیین سطح توسط سیستم آزمون
- اعلام نتیجه سریع آزمون های تستی
- امکان طراحی آزمون های تعیین سطح ، کلاسی ، گروهی ، آزاد
- دسترسی دهی به اشخاص برای شرکت در آزمون
- امکانات ویژه مخصوص طراح آزمون
و ...

آزمون آنلاین
شاید در ابتدا این گزینه مطرح باشد که در برخی مناطق تکنولوژی آنچنان پیشرفت نکرده است که بتوان از این امکانات استفاده کرد اما باید در نظر داشت که دیر یا زود همه ی کسب و کارها باید هوشمند شوند و استفاده از چنین امکاناتی به پیشرفت کسب و کار کمک خواهد کرد و همچنین ، کسب و کارهایی که سریعتر از دیگران در این حوزه ها فعالیت کنند نتیجه و تجربه بهتری در این زمینه خواهند داشت.
لیمس در تلاش است که فرم های کاغذی را در موسسات زبان کاهش داده و علاوه بر کمک به محیط زیست ، به حفظ سرمایه های آموزشگاه کمک کند تا سود مجموعه به صورت چشمگیری افزایش یابد.

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی همه ی مدیران به دنبال استفاده از ابزارهای هوشمند برای مدیریت مجموعه خود هستند. اما مزایای هوشمندی چیست ؟ هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

اپلیکیشن اندروید اساتید

امروزه با وجود ابزارهای هوشمند ، انجام فرایندهای اداری به صورت سنتی ، منطقی نمی باشد زیرا علاوه بر هزینه های زمانی بالا بر محیط زیست نیز لطمه وارد می کند. اپلیکیشن هوشمند لیمس چه مزایایی برای آموزشگاه های زبان فراهم می کند؟

پورتال زبان آموزی لیمس چه مزایایی برای موسسات زبان دارد؟

امروزه داشتن پورتال زبان آموزی یک امری اجتناب ناپذیر می باشد و همه ی موسسات دیر یا زود مجبور به استفاده از این امکان خواهند بود. اما پورتال زبان آموزی لیمس چه ویژگی هایی دارد و چگونه به موسسات زبان کمک می کند؟

پورتال مدیریت آموزشگاه از راه دور

اکثر مدیران بر این نظر هستند که باید کنترل مستقیمی بر عملکرد پرسنل و مجموعه داشته باشند. اما در مواقع مسافرت های کاری و تفریحی چگونه می توان مجموعه را کنترل کرد؟