بهترین روش اطلاع رسانی در آموزشگاه های زبان چیست؟

بهترین روش اطلاع رسانی در آموزشگاه های زبان چیست؟

اطلاع رسانی به موقع در آموزشگاه های زبان ، یکی از وظایف اصلی پرسنل می باشد. و معمولا این کار از طریق روش های مختلفی نظیر تلفن ، پیامک و یا شبکه های اجتماعی انجام می گیرد. اما بهترین نحوه اطلاع رسانی از نظر هزینه کدام مورد می باشد؟
***
به صورت معمول در طول روز اطلاع رسانی های کلی مثل غیبت اشخاص ، بدهی ، تولد و ... توسط کارمندان شما انجام می شود اما در صورتی فراموشی و یا عدم وجود بستر مناسب این کار به بهترین شکل انجام نخواهد شد و یا در صورت انجام زمان زیادی را از پرسنل شما خواهد گرفت.
بنابراین وجود یک سیستم اطلاع رسانی قوی و یکپارچه با هزینه کم می تواند هم رضایت زبان آموزان و والدین را به همراه داشته باشد و هم به سود آموزشگاه بیافزاید.
سیستم اطلاع رسانی یکپارچه لیمس اطلاع رسانی های خود را از طریق پیامک ، شبکه های اجتماعی ، پیام داخلی سیستم ، و نوتیفیکیش در اپلیکیشن های موبایل انجام می دهد و بسته به نیاز مدیران مشخص می شود که چه پیام هایی از چه بستری ارسال شود.
طبق آمارهای رسمی نزدیک به 90 میلیون تلفن هوشمند در ایران وجود دارد و تقریبا تمامی افراد از تلفن های هوشمند در حال استفاده هستند ، بنابراین نوتیفیکیشن در تلفن همراه می تواند بهترین حالت برای اطلاع رسانی باشد زیرا هم برای موسسه هزینه ای ندارد و هم محدودیتی در تعداد کاراکتر و استفاده از تصاویر برای آن وجود ندارد.
علاوه بر این در صورت استفاده از دستیار هوشمند لیمس می توانید بررسی و ارسال اطلاع رسانی های خود را به این دستیار 24 ساعته بسپارید و دیگر نگران فراموشی و دقت در ارسال اطلاع رسانی ها نباشید.

لیمس در تلاش است تا از هزینه های موسسات زبان بکاهد و رضایت را برای زبان آموزان و والدین فراهم کند.

اپلیکیشن اندروید اساتید

امروزه با وجود ابزارهای هوشمند ، انجام فرایندهای اداری به صورت سنتی ، منطقی نمی باشد زیرا علاوه بر هزینه های زمانی بالا بر محیط زیست نیز لطمه وارد می کند. اپلیکیشن هوشمند لیمس چه مزایایی برای آموزشگاه های زبان فراهم می کند؟

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی همه ی مدیران به دنبال استفاده از ابزارهای هوشمند برای مدیریت مجموعه خود هستند. اما مزایای هوشمندی چیست ؟ هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

پورتال زبان آموزی لیمس چه مزایایی برای موسسات زبان دارد؟

امروزه داشتن پورتال زبان آموزی یک امری اجتناب ناپذیر می باشد و همه ی موسسات دیر یا زود مجبور به استفاده از این امکان خواهند بود. اما پورتال زبان آموزی لیمس چه ویژگی هایی دارد و چگونه به موسسات زبان کمک می کند؟

محیط کاربری آموزشگاهی و مدرن

سیستم ثبت نام آموزشگاه ها باید دارای محیطی جذاب ، روان و با گرافیک بالا باشد . زیرا روزانه پرسنل ساعت های زیادی را با سیستم کار می کنند و در صورتی که محیط کاربری سریع و انعطاف پذیر نباشد باعث تجمع در موسسه شده و دوباره مجبور به استفاده از ملزومات اداری خواهیم بود. محیط کاربری لیمس چگونه است؟