مدیریت آسان و هوشمند آموزشگاه

مدیریت آسان و هوشمند آموزشگاه

کنترل موسسه های زبان و پرسنل آن کاری بسیار دشاور و مستلزم پیگیری دائمی می باشد. زیرا در صورتی که مدیر برای مدتی مجموعه خود را کنترل نکند و یا به مسافرت و بیرون از مجموعه برود ، ممکن است ریزش های زیادی صورت بگیرد و مجموعه ضرر زیادی را متحمل شود.
اما با دستیار هوشمند لیمس ، محدودیت کنترل افراد در مکان و پیگیری های مداوم و روزمره کنار گذاشته شده و مدیریت وظایف و پیگیری آن را به عهده یک ربات هوشمند خستگی ناپذیر می گذارد و با ارتباط با ربات به راحتی می تواند مجموعه خود را کنترل کند. همچنین با استفاده از پورتال مدیریت و اپلیکیشن مدیریتی می تواند از هر مکانی به اطلاعات موسسه دست پیدا کند و با آنالیز داده ها تصمیم گیری های صحیح و به موقع برای پیشرفت مجموعه اتخاذ کند.

دیگر در دنیای مدرن جایی برای دفاتر و فرم های کاغذی وجود ندارد و قطار تکنولوژی به سرعت در حال حرکت می باشد و کسانی که سوار بر این قطار نشوند مطمئنا دچار خسارت های جبران ناپذیری خواهند شد.

شما هم به جمع مدیران موفق بپیوندید و با استفاده از تکنولوژی ، سود مجموعه خود را بالا ببرید و مدیریت با آسودگی خاطر داشته باشید.مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی همه ی مدیران به دنبال استفاده از ابزارهای هوشمند برای مدیریت مجموعه خود هستند. اما مزایای هوشمندی چیست ؟ هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

پورتال مدیریت آموزشگاه از راه دور

اکثر مدیران بر این نظر هستند که باید کنترل مستقیمی بر عملکرد پرسنل و مجموعه داشته باشند. اما در مواقع مسافرت های کاری و تفریحی چگونه می توان مجموعه را کنترل کرد؟

محیط کاربری آموزشگاهی و مدرن

سیستم ثبت نام آموزشگاه ها باید دارای محیطی جذاب ، روان و با گرافیک بالا باشد . زیرا روزانه پرسنل ساعت های زیادی را با سیستم کار می کنند و در صورتی که محیط کاربری سریع و انعطاف پذیر نباشد باعث تجمع در موسسه شده و دوباره مجبور به استفاده از ملزومات اداری خواهیم بود. محیط کاربری لیمس چگونه است؟

اپلیکیشن اندروید اساتید

امروزه با وجود ابزارهای هوشمند ، انجام فرایندهای اداری به صورت سنتی ، منطقی نمی باشد زیرا علاوه بر هزینه های زمانی بالا بر محیط زیست نیز لطمه وارد می کند. اپلیکیشن هوشمند لیمس چه مزایایی برای آموزشگاه های زبان فراهم می کند؟