مدیریت آسان و هوشمند آموزشگاه

مدیریت آسان و هوشمند آموزشگاه

کنترل موسسه های زبان و پرسنل آن کاری بسیار دشاور و مستلزم پیگیری دائمی می باشد. زیرا در صورتی که مدیر برای مدتی مجموعه خود را کنترل نکند و یا به مسافرت و بیرون از مجموعه برود ، ممکن است ریزش های زیادی صورت بگیرد و مجموعه ضرر زیادی را متحمل شود.
اما با دستیار هوشمند لیمس ، محدودیت کنترل افراد در مکان و پیگیری های مداوم و روزمره کنار گذاشته شده و مدیریت وظایف و پیگیری آن را به عهده یک ربات هوشمند خستگی ناپذیر می گذارد و با ارتباط با ربات به راحتی می تواند مجموعه خود را کنترل کند. همچنین با استفاده از پورتال مدیریت و اپلیکیشن مدیریتی می تواند از هر مکانی به اطلاعات موسسه دست پیدا کند و با آنالیز داده ها تصمیم گیری های صحیح و به موقع برای پیشرفت مجموعه اتخاذ کند.

دیگر در دنیای مدرن جایی برای دفاتر و فرم های کاغذی وجود ندارد و قطار تکنولوژی به سرعت در حال حرکت می باشد و کسانی که سوار بر این قطار نشوند مطمئنا دچار خسارت های جبران ناپذیری خواهند شد.

شما هم به جمع مدیران موفق بپیوندید و با استفاده از تکنولوژی ، سود مجموعه خود را بالا ببرید و مدیریت با آسودگی خاطر داشته باشید.اپلیکیشن اندروید اساتید

امروزه با وجود ابزارهای هوشمند ، انجام فرایندهای اداری به صورت سنتی ، منطقی نمی باشد زیرا علاوه بر هزینه های زمانی بالا بر محیط زیست نیز لطمه وارد می کند. اپلیکیشن هوشمند لیمس چه مزایایی برای آموزشگاه های زبان فراهم می کند؟

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی همه ی مدیران به دنبال استفاده از ابزارهای هوشمند برای مدیریت مجموعه خود هستند. اما مزایای هوشمندی چیست ؟ هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

پورتال زبان آموزی لیمس چه مزایایی برای موسسات زبان دارد؟

امروزه داشتن پورتال زبان آموزی یک امری اجتناب ناپذیر می باشد و همه ی موسسات دیر یا زود مجبور به استفاده از این امکان خواهند بود. اما پورتال زبان آموزی لیمس چه ویژگی هایی دارد و چگونه به موسسات زبان کمک می کند؟

محیط کاربری آموزشگاهی و مدرن

سیستم ثبت نام آموزشگاه ها باید دارای محیطی جذاب ، روان و با گرافیک بالا باشد . زیرا روزانه پرسنل ساعت های زیادی را با سیستم کار می کنند و در صورتی که محیط کاربری سریع و انعطاف پذیر نباشد باعث تجمع در موسسه شده و دوباره مجبور به استفاده از ملزومات اداری خواهیم بود. محیط کاربری لیمس چگونه است؟