راهکارهایی برای افزایش بهره وری کارمندان! آموزشگاه

راهکارهایی برای افزایش بهره وری کارمندان! آموزشگاه

در صورتی که پرسنل شما روزانه مجبور به امور روزانه و روتین باشند ، ممکن است با عدم برخورد مناسب و صحیح ، باعث ریزش و یا عدم تمایل افراد در آموزشگاه شما شوند.
ممکن است برخی با استفاده از نیروی جدید برای کارهای بازاریابی و مشاوره های تلفنی استخدام کنند که هر نیرو خود سالانه نزدیک به 20 میلیون تومان هزینه در بر دارد.
اما این مشکل چگونه با تکنولوژی حل میشود؟
شما با استفاده از ابزارهای دیجیتال می توانید ، زمان فرایندهای روتین و روزمره آموزشگاه را کم کرده و در نتیجه پرسنل در زمان کوتاه تری به اهداف خود دست پیدا کنند و روزانه بهره وری بالاتری برای انجام فعالیت های موسسه داشته باشند.
اما این همه ی کار نیست ، دستیار هوشمند لیمس نیز مانند یک ربات در کنار پرسنل به آنالیز داده ها مشغول می شود و کارهای روزمره و اتوماتیک پرسنل مثل اطلاع رسانی های لغو ، نمره ، تعیین سطح ، بدهی و ... را به صورت اتوماتیک و طبق تنظیمات دلخواه مدیر انجام میدهد و به کارمندان در پیگیری وظایف و عدم پراکندگی آن کمک می کند.

با لیمس ، پرسنل خود را از شَرِّ فرم های کاغذی راحت کنید و علاوه بر کاهش هزینه ها در حفظ محیط زیست نیز کمک شایانی انجام دهید.

گزارش لیست های کلاسی

یکی از پر کاربرد ترین گزارش هایی که در آموزشگاه های زبان وجود دارد ، لیست کلاسی می باشد. سیستم لیمس طرح های مختلفی برای موسسات طراحی کرده است تا بسته به سلیقه و نیاز خود این گزارش را دریافت کنند.

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی همه ی مدیران به دنبال استفاده از ابزارهای هوشمند برای مدیریت مجموعه خود هستند. اما مزایای هوشمندی چیست ؟ هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

پورتال مدیریت آموزشگاه از راه دور

اکثر مدیران بر این نظر هستند که باید کنترل مستقیمی بر عملکرد پرسنل و مجموعه داشته باشند. اما در مواقع مسافرت های کاری و تفریحی چگونه می توان مجموعه را کنترل کرد؟

محیط کاربری آموزشگاهی و مدرن

سیستم ثبت نام آموزشگاه ها باید دارای محیطی جذاب ، روان و با گرافیک بالا باشد . زیرا روزانه پرسنل ساعت های زیادی را با سیستم کار می کنند و در صورتی که محیط کاربری سریع و انعطاف پذیر نباشد باعث تجمع در موسسه شده و دوباره مجبور به استفاده از ملزومات اداری خواهیم بود. محیط کاربری لیمس چگونه است؟