مجموعه ابزارهای مدیریتی، ویژه آموزشگاه های زبان

مجموعه ابزارهای مدیریتی، ویژه آموزشگاه های زبان

لیمس ، با تفکر حذف کاغذ و بروکراسی های اداری ، سیستمی را طراحی کرده است تا با استفاده از آن ، موسسات زبان از نظر امکانات دیجیتال به ابزارهای جانبی دیگر نیازی نداشته باشند و در واقع یک جعبه ابزار مدیریتی یکپارچه در اختیار آنها باشد.


ابزارهای ویژه پرسنل:

در این بخش لیمس با طراحی سیستم آموزشی ، مالی و اداری ویژه موسسات زبان ، توانسته است تا تمامی فرایندها از جمله شهریه ، کارنامه ، حضوروغیاب ، حقوق و دستمزد ، اطلاع رسانی ، سیستم تخفیف هوشمند و پروسه های مختلف آموزشی را پیاده سازی کند تا تمامی پرسنل موسسه بتوانند امور خود را از طریق سیستم پیگیری کنند.


ابزارهای ویژه زبان آموزان:

لیمس ویژه زبان آموزان نیز ابزارهای بسیار ویژه ای طراحی کرده است تا علاوه بر راحتی زبان آموزان ، هزینه های موسسه نیز کاهش یابد. از طرفی به تجمع ها در موسسه در مواقع شروع و پایان ترم خاتمه دهد تا همه چیز تحت کنترل موسسه و به بهترین شکل مدیریت شود. زبان آموزان تمامی فرایندهای مورد نیاز خود را از جمله کارنامه ، ثبت نام ، رزرو تعیین سطح ، مشاوره ، ارتباط با پرسنل و اساتید خود ، غیبت ها ، تکالیف ، رسیدهای شهریه، سوابق آموزشی ، نمودار رشد ، مهارت سنجی و نظرسنجی اساتید خود را در اپلیکیشن و پورتال خود در اختیار دارند تا در هر ساعت از شبانه روز برای آنها قابل استفاده باشد.


ابزارهای ویژه اساتید:

لیمس برای اساتید نیز برنامه های ویژه ای طراحی کرده تا با تقسیم وظایف در سریعترین زمان و بهترین شکل مدیریت آنها انجام شود. اساتید می توانند با ثبت حضوروغیاب ، نمرات کلاسی ، تکالیف و نمرات آزمون ها به کاهش تایم پرسنل اداری موسسه و همچنین تسریع در اطلاع رسانی نیز کمک کنند و در واقع تمامی فرایندهای کلاس در سیستم قابل کنترل و پیگیری باشد و حتی زبان آموزان و والدین برای پیگیری تکالبف فرزندشان بتوانند از سامانه هوشمند موسسه استفاده کنند.


ابزارهای ویژه مدیریت:

شاید از اصلی ترین دقدقه های مدیران داشتن گزارش ها و آمارهای دقیق در امور ثبت نام ، ریزش ، شهریه و درآمد موسسه باشد که لیمس این آمارها را به صورت تحلیلی و کامل به صورت آنلاین و لحظه ای در اختیار مدیر قرار می دهد. علاوه بر آن با اطلاع رسانی های دقیق و لحظه ای از طریق پیامک و نوتیفیکیشن در گوشی ، مدیر را در جریان کامل اتفاقات موسسه قرار می دهد به عنوان مثال :تاخیر اساتید و یا کارمندان و یا لغو جلسه و یا حتی عدم انجام امور اساتید.


ابزارهای تبلیغاتی و بازاریابی:

امروزه با افزایش هزینه های کاغذ تبلیغات کاغذی شاید منطقی به نظر نرسد و اکثر کسب و کارها به سمت تبلیغات الکترونیک روی می آورند. لیمس برای موسسات زبان وب سایتی ویژه طراحی می کند تا در جستجوهای گوگل ، موسسه به زبان آموز معرفی شود تا بستری با هزینه ی پایین و دائمی برای افزایش زبان آموز وجود داشته باشد.

علم بازاریابی نیز در جامعه امروز بسیار مورد توجه کسب و کارها قرار گرفته است که لیمس نیز با تحلیل و بررسی تخصصی در این حوزه بستری را برای موسسات زبان فراهم کرده است تا چرخه ی ورودی زبان آموز به صورت بسیار ویژه قابل پیگیری باشد و حتی با ارائه آمار در مورد پاسخ دهندگان چه در مصاحبه های حضوری و تلفنی ، کیفیت آنها نیز سنجیده شود.

گزارش لیست های کلاسی

یکی از پر کاربرد ترین گزارش هایی که در آموزشگاه های زبان وجود دارد ، لیست کلاسی می باشد. سیستم لیمس طرح های مختلفی برای موسسات طراحی کرده است تا بسته به سلیقه و نیاز خود این گزارش را دریافت کنند.

اپلیکیشن اندروید اساتید

امروزه با وجود ابزارهای هوشمند ، انجام فرایندهای اداری به صورت سنتی ، منطقی نمی باشد زیرا علاوه بر هزینه های زمانی بالا بر محیط زیست نیز لطمه وارد می کند. اپلیکیشن هوشمند لیمس چه مزایایی برای آموزشگاه های زبان فراهم می کند؟

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی همه ی مدیران به دنبال استفاده از ابزارهای هوشمند برای مدیریت مجموعه خود هستند. اما مزایای هوشمندی چیست ؟ هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

پورتال زبان آموزی لیمس چه مزایایی برای موسسات زبان دارد؟

امروزه داشتن پورتال زبان آموزی یک امری اجتناب ناپذیر می باشد و همه ی موسسات دیر یا زود مجبور به استفاده از این امکان خواهند بود. اما پورتال زبان آموزی لیمس چه ویژگی هایی دارد و چگونه به موسسات زبان کمک می کند؟