مجموعه ابزارهای مدیریتی، ویژه آموزشگاه های زبان

مجموعه ابزارهای مدیریتی، ویژه آموزشگاه های زبان

لیمس ، با تفکر حذف کاغذ و بروکراسی های اداری ، سیستمی را طراحی کرده است تا با استفاده از آن ، موسسات زبان از نظر امکانات دیجیتال به ابزارهای جانبی دیگر نیازی نداشته باشند و در واقع یک جعبه ابزار مدیریتی یکپارچه در اختیار آنها باشد.


ابزارهای ویژه پرسنل:

در این بخش لیمس با طراحی سیستم آموزشی ، مالی و اداری ویژه موسسات زبان ، توانسته است تا تمامی فرایندها از جمله شهریه ، کارنامه ، حضوروغیاب ، حقوق و دستمزد ، اطلاع رسانی ، سیستم تخفیف هوشمند و پروسه های مختلف آموزشی را پیاده سازی کند تا تمامی پرسنل موسسه بتوانند امور خود را از طریق سیستم پیگیری کنند.


ابزارهای ویژه زبان آموزان:

لیمس ویژه زبان آموزان نیز ابزارهای بسیار ویژه ای طراحی کرده است تا علاوه بر راحتی زبان آموزان ، هزینه های موسسه نیز کاهش یابد. از طرفی به تجمع ها در موسسه در مواقع شروع و پایان ترم خاتمه دهد تا همه چیز تحت کنترل موسسه و به بهترین شکل مدیریت شود. زبان آموزان تمامی فرایندهای مورد نیاز خود را از جمله کارنامه ، ثبت نام ، رزرو تعیین سطح ، مشاوره ، ارتباط با پرسنل و اساتید خود ، غیبت ها ، تکالیف ، رسیدهای شهریه، سوابق آموزشی ، نمودار رشد ، مهارت سنجی و نظرسنجی اساتید خود را در اپلیکیشن و پورتال خود در اختیار دارند تا در هر ساعت از شبانه روز برای آنها قابل استفاده باشد.


ابزارهای ویژه اساتید:

لیمس برای اساتید نیز برنامه های ویژه ای طراحی کرده تا با تقسیم وظایف در سریعترین زمان و بهترین شکل مدیریت آنها انجام شود. اساتید می توانند با ثبت حضوروغیاب ، نمرات کلاسی ، تکالیف و نمرات آزمون ها به کاهش تایم پرسنل اداری موسسه و همچنین تسریع در اطلاع رسانی نیز کمک کنند و در واقع تمامی فرایندهای کلاس در سیستم قابل کنترل و پیگیری باشد و حتی زبان آموزان و والدین برای پیگیری تکالبف فرزندشان بتوانند از سامانه هوشمند موسسه استفاده کنند.


ابزارهای ویژه مدیریت:

شاید از اصلی ترین دقدقه های مدیران داشتن گزارش ها و آمارهای دقیق در امور ثبت نام ، ریزش ، شهریه و درآمد موسسه باشد که لیمس این آمارها را به صورت تحلیلی و کامل به صورت آنلاین و لحظه ای در اختیار مدیر قرار می دهد. علاوه بر آن با اطلاع رسانی های دقیق و لحظه ای از طریق پیامک و نوتیفیکیشن در گوشی ، مدیر را در جریان کامل اتفاقات موسسه قرار می دهد به عنوان مثال :تاخیر اساتید و یا کارمندان و یا لغو جلسه و یا حتی عدم انجام امور اساتید.


ابزارهای تبلیغاتی و بازاریابی:

امروزه با افزایش هزینه های کاغذ تبلیغات کاغذی شاید منطقی به نظر نرسد و اکثر کسب و کارها به سمت تبلیغات الکترونیک روی می آورند. لیمس برای موسسات زبان وب سایتی ویژه طراحی می کند تا در جستجوهای گوگل ، موسسه به زبان آموز معرفی شود تا بستری با هزینه ی پایین و دائمی برای افزایش زبان آموز وجود داشته باشد.

علم بازاریابی نیز در جامعه امروز بسیار مورد توجه کسب و کارها قرار گرفته است که لیمس نیز با تحلیل و بررسی تخصصی در این حوزه بستری را برای موسسات زبان فراهم کرده است تا چرخه ی ورودی زبان آموز به صورت بسیار ویژه قابل پیگیری باشد و حتی با ارائه آمار در مورد پاسخ دهندگان چه در مصاحبه های حضوری و تلفنی ، کیفیت آنها نیز سنجیده شود.

گزارش لیست های کلاسی

یکی از پر کاربرد ترین گزارش هایی که در آموزشگاه های زبان وجود دارد ، لیست کلاسی می باشد. سیستم لیمس طرح های مختلفی برای موسسات طراحی کرده است تا بسته به سلیقه و نیاز خود این گزارش را دریافت کنند.

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی همه ی مدیران به دنبال استفاده از ابزارهای هوشمند برای مدیریت مجموعه خود هستند. اما مزایای هوشمندی چیست ؟ هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

پورتال مدیریت آموزشگاه از راه دور

اکثر مدیران بر این نظر هستند که باید کنترل مستقیمی بر عملکرد پرسنل و مجموعه داشته باشند. اما در مواقع مسافرت های کاری و تفریحی چگونه می توان مجموعه را کنترل کرد؟

اپلیکیشن اندروید اساتید

امروزه با وجود ابزارهای هوشمند ، انجام فرایندهای اداری به صورت سنتی ، منطقی نمی باشد زیرا علاوه بر هزینه های زمانی بالا بر محیط زیست نیز لطمه وارد می کند. اپلیکیشن هوشمند لیمس چه مزایایی برای آموزشگاه های زبان فراهم می کند؟