سیستم های نرم افزاری چگونه نگرانی های مدیران را بر طرف می کنند؟

سیستم های نرم افزاری چگونه نگرانی های مدیران را بر طرف می کنند؟

مدیران همیشه به دنبال افزایش سطح درآمد مجموعه خود هستند و برای این کار به دنبال تبلیغات بهتر ، کنترل کارمندان و بالا بردن سطح رضایت مشتریان خود می باشند.

دستیار هوشمند لیمس با استفاده از آنالیز دقیق دیتابیس موسسه شما می تواند گزارش های تحلیلی و کنترل کاربران را برای شما ارسال کند.

همچنین با ارائه نمودارهای رشد و تبلیغات می توانید بررسی کنید که چه تبلیغی در حال حاضر مناسب مجموعه شما می باشد.
در دنیای مدرن و امروزی دیگر با استفاده از ابزارهای سنتی دیگر قادر به کنترل کاربران و پیشرفت مجموعه نخواهیم بود و باید با استفاده از تکنولوژی سطح رضایت کاربران را افزایش داده و خطاهای انسانی را کاهش دهیم.
مدیری که با اطلاعات دقیق تصمیم گیری کند مطمئنا در سود و درآمد مجموعه تاثیر به سزایی خواهد داشت. وظیفه دستیار هوشمند لیمس پیگیری دستورات مدیریت و انتقال آن به کارمندان ، اساتید و زبان آموزان می باشد.

با کاهش خطاهای انسانی و فرم های کاغذی سود مجموعه خود را بالا ببرید.

گزارش لیست های کلاسی

یکی از پر کاربرد ترین گزارش هایی که در آموزشگاه های زبان وجود دارد ، لیست کلاسی می باشد. سیستم لیمس طرح های مختلفی برای موسسات طراحی کرده است تا بسته به سلیقه و نیاز خود این گزارش را دریافت کنند.

اپلیکیشن اندروید اساتید

امروزه با وجود ابزارهای هوشمند ، انجام فرایندهای اداری به صورت سنتی ، منطقی نمی باشد زیرا علاوه بر هزینه های زمانی بالا بر محیط زیست نیز لطمه وارد می کند. اپلیکیشن هوشمند لیمس چه مزایایی برای آموزشگاه های زبان فراهم می کند؟

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی همه ی مدیران به دنبال استفاده از ابزارهای هوشمند برای مدیریت مجموعه خود هستند. اما مزایای هوشمندی چیست ؟ هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

پورتال زبان آموزی لیمس چه مزایایی برای موسسات زبان دارد؟

امروزه داشتن پورتال زبان آموزی یک امری اجتناب ناپذیر می باشد و همه ی موسسات دیر یا زود مجبور به استفاده از این امکان خواهند بود. اما پورتال زبان آموزی لیمس چه ویژگی هایی دارد و چگونه به موسسات زبان کمک می کند؟