چرا موسسات زبان باید وب سایت داشته باشند؟

بلاگ
چرا موسسات زبان باید وب سایت داشته باشند؟

طبق آمارهای رسمی تقریبا 40 درصد از جوانان و نوجوانان فقط از طریق تکنولوژی و گوشی های هوشمند ، کارهای خود را پیگیری می کنند.
در حال حاضر در ایران در حدود 90 میلیون گوشی هوشمند وجود دارد که یک آمار تامل برانگیزی است.

آما این تعداد گوشی هوشمند و افراد استفاده کننده از آن چه تاثیری بر کسب و کارها دارد؟

***


در اکثر آموزشگاه های زبان، ورودی های جدید بر اساس معرفی دوستان و آشنایان انجام می شود. اما از آنجایی که انسان ها همیشه به دنبال بهترین ها هستند آیا همیشه و در چند سال آینده نیز ، معرفی تاثیر گذارخواهد بود؟
البته که معرفی همیشه و همه جا کاربردی خواهد بود اما نه به بیشترین میزان.
در حال حاضر در کلان شهر ها و مراکز استان ها عموم افراد برای رسیدن به بهترین ها حتما یک سری به موتورهای جستجو زده و یک مقایسه ای بین مجموعه های موجود انجام می دهند و در صورتی که شما در این بستر نتوانید گزینه مناسبی برای افراد باشید حتما فرصت را به رقبا خواهید داد و یک درصد زیادی از ورودی های جدید را از دست خواهید داد.
وب سایت آموزشگاه زبان و دیجیتال مارکتینگ
علاوه بر این وجود یک وب سایت معرفی ، برای آموزشگاه یک حالت رسمیت ایجاد کرده و محدودیت های زمانی و مکانی تبلیغات حذف می شود و شما می توانید با یکبار هزینه از یک بستر تبلیغاتی دائمی استفاده کنید.
از دست دادن سرمایه

 

تا اینجا دلایل نیاز وب سایت مطرح شد اما ما چه وب سایتی نیاز داریم؟

وب سایت اختصاصی آموزشگاه زبان
داشتن وب سایت یک امری اجتناب ناپذیر است اما هر وب سایتی نمی تواند باعث رشد و پیشرفت موسسه شود.
در ادامه ویژگی های وب سایت مورد نیاز موسسات زبان را مطرح می کنیم.

 

SEO (Search Engine Optimization) :

سئو وب سایت آموزشگاه زبان
داشتن SEO قوی یکی از مهمترین ویژگی های برای موسسه زبان می باشد. SEO قوی میتواند کاربران متقاضی را به سمت وب سایت شما هدایت کند.
به عنوان مثال : وقتی در گوگل عبارت "بهترین آموزشگاه زبان در شهر X" جستجو می شود مسلما گوگل در نتایج خود وب سایت هایی را نمایش خواهد داد که از استاندارهای سئو برخوردار باشند و علاوه بر آن ، برای این عبارت برنامه ویژه ای داشته باشند.
بنابراین سئو در جذب ورودی جدید بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

طراحی مدرن و واکنش گرا :

از آنجایی که برخی از افراد از طریق کامپیوتر و برخی از طریق گوشی وارد وب سایت ما خواهند شد ویژگی واکنش گرا (Responsive) بسیار حائز اهمیت خواهد بود.
این ویژگی به افراد خصوصا در گوشی کمک می کند تا با رابط کاربری سایت ارتباط بهتری داشته باشند و بتوانند به صورت صحیح مطالب را پیگیری کنند. البته این ویژگی برای موتورهای جستجو بسیار اهمیت دارند و وب سایت هایی که این ویژگی را داشته باشند در رده های بالاتر قرار می دهند.
طراحی واکنشگرا برای موسسه زبان
طراحی طبق متد های روز دنیا نیز باعث زیباتر شدن وب سایت و رابط کاربری جذاب تری برای کاربران خواهد شد. استفاده از تکنولوژی های روز برای طراحی و ایجاد محیط کاربری ساده و روان می تواند به کاربر تاثیر بهتری را از آموزشگاه برای کاربر ایجاد کند و کاربر بدون سردرگمی بتواند موسسه شما را بررسی کند. همانطور که آراستگی افراد یکی از ویژگی های مهم شخصیتی می باشد ، آراستگی وب سایت نیز بیانگر شخصیت و حرفه ای بودن آموزشگاه را خواهد رساند.

 

متصل به سیستم نرم افزاری :

عدم یکپارچگی سیستم ها خصوصا در ایران باعث هدر رفتن زمان و هزینه خواهد شد.
اتوماسیون یکپارچه آموزشگاه های زبان
اما منظور از یکپارچگی سیستم چیست؟
در صورتی که وب سایت و مجموعه نرم افزاری شما به هم متصل باشد می تواند تاثیر بسیار مثبتی در عملکرد ثبت نام آنلاین و کاهش زمان بروزرسانی وب سایت داشته باشد.
به این صورت که شخص پس از ثبت نام در سایت در واقع در همان سیستم نرم افزاری ثبت نام خواهد شد و دیگر نیاز به ثبت نام حضوری در موسسه نخواهد داشت و پس از واریز هزینه از طریق درگاه پرداخت ، وی در کلاس ثبت نام خواهد شد و در لیست کلاس قرار خواهد گرفت.
البته اطلاعاتی مثل تقویم آموزشی ، زبان آموزان برتر و لیست کلاس ها به صورت لحظه ای در وب سایت رویت خواهد شد و نیاز به مدیریت و ثبت مطالب به صورت دستی در وب سایت نخواهد بود.

در این مطلب برخی از مهمترین ویژگی های وب سایت برای موسسات زبان مطرح شد. اتوماسیون جامع لیمس دارای وب سایت معرفی نیز می باشد که تمامی نیازهای موسسات را برآورده می کند و وب سایت هایی با طراحی های متنوع برای آموزشگاه های زبان طراحی می شود.
در ادامه برخی از این وب سایت ها معرفی می شود

وب سایت اختصاصی آموزشگاه زبان صدر - یزد وب سایت اختصاصی آموزشگاه زبان اول - تهران وب سایت اختصاصی آموزشگاه زبان لوتوس - یزد

 

ارسال دیدگاه