جدیدترین ویدئو های آموزشی لیمس

آزمون های آنلاین چه کمکی به موسسات زبان می کند؟
20 بهمن 1398

آزمون های آنلاین چه کمکی به موسسات زبان می کند؟

معمولا در آموزشگاه های زبان کوئیزها ، آزمون های تعیین سطح ، آزمون های کلاسی و ... در طول هر ترم برگزار می شود و پس از آزمون شخصی برگه های امتحانی را تصحیح کرده و سپس نتیجه را چاپ کرده و به زبان آموز تحویل می دهند. بنابراین به صورت میانگین در هر ترم یک زبان آموز بابت آزمون های خود 3 برگه چاپ شده دریافت خواهد کرد. و همچنین اساتید نیز باید زمان زیادی را برای طراحی و تصحیح آزمون ها صرف کنند. علاوه بر هزینه های مطرح شده باید هزینه های مکان را نیز در نظر گرفت که زبان آموزان باید نوبت به نوبت مراجعه کرده و در آزمون در ساعت و روز مشخص شرکت کنند.
سیستم آزمون آنلاین لیمس طراحی شده است تا همه ی این محدودیت ها را کنار گذاشته و از هزینه های شما بکاهد. علاوه بر این ، امکانات جامعی را برای این بخش در نظر گرفته تا هر نوع آزمونی قابل طراحی و پیاده سازی باشد.

برخی از امکانات به شرح زیر می باشد:

- امکان طراحی بانک سوال
- امکان طراحی سوال های چند گزینه ای به دلخواه
- امکان برگزاری آزمون های تستی ، تشریحی ، تستی/تشریحی
- امکان برگزاری آزمون با قابلیت سوال تصادفی و بسته به سطح دلخواه
- امکان دریافت هزینه برای آزمون
- امکان تعیین سطح توسط سیستم آزمون
- اعلام نتیجه سریع آزمون های تستی
- امکان طراحی آزمون های تعیین سطح ، کلاسی ، گروهی ، آزاد
- دسترسی دهی به اشخاص برای شرکت در آزمون
- امکانات ویژه مخصوص طراح آزمون
و ...

آزمون آنلاین
شاید در ابتدا این گزینه مطرح باشد که در برخی مناطق تکنولوژی آنچنان پیشرفت نکرده است که بتوان از این امکانات استفاده کرد اما باید در نظر داشت که دیر یا زود همه ی کسب و کارها باید هوشمند شوند و استفاده از چنین امکاناتی به پیشرفت کسب و کار کمک خواهد کرد و همچنین ، کسب و کارهایی که سریعتر از دیگران در این حوزه ها فعالیت کنند نتیجه و تجربه بهتری در این زمینه خواهند داشت.
لیمس در تلاش است که فرم های کاغذی را در موسسات زبان کاهش داده و علاوه بر کمک به محیط زیست ، به حفظ سرمایه های آموزشگاه کمک کند تا سود مجموعه به صورت چشمگیری افزایش یابد.

نظرات

تیم لیمس

شما می توانید برای ارتباط با واحد فروش لیمس با شماره های زیر تماس بگیرید:

0902-324-1386031-91091022

اگر در مورد خرید لیمس نیاز به مشاوره دارید، اطلاعاتتون رو وارد کنید تا با شما تماس بگیریم: