سیستم حضورو‌غیاب لیمس چگونه کار می‌کند؟

با هدف اجرای اتوماسیون و نظم در آموزشگاه زبان، امکان حضور‌و‌غیاب در لیمس افزوده شد. با استفاده از ماژول حضور‌و‌غیاب، ورود و خروج زبان‌آموزان، اساتید و پرسنل در لیمس ثبت می‌شود. پیشنهاد لیمس، استفاده از سیستم ثبت اثر انگشت برای کنترل ورود و خروج اساتید و کارمندان آموزشگاه است. در این صورت فیش حقوقی پرسنل به صورت خودکار توسط لیمس قابل محاسبه است. همچنین حتی زمانی که در آموزشگاه نیستید، از افراد حاضر در آموزشگاه اطلاع دارید. برای کنترل ورود و خروج زبان آموزان، استفاده از دستگاه حضور‌و‌غیاب کارتی انتخاب خوبی است. لیمس به طور خودکار زمان ورود و خروج زبان‌آموزان را به والدین آنها اطلاع می‌دهد. به منظور اطمینان از حضور در کلاس، حضورو‌غیاب نهایی را اساتید در کلاس ثبت می‌کنند.

مزایای استفاده از سیستم حضور‌و‌غیاب لیمس

برقراری نظم با کنترل ورود و خروج

با استفاده از سیستم ثبت حضور‌و‌غیاب، نظم بر آموزشگاه حکمفرما می‌شود. با ثبت ورود و خروج، تاخیرها و خروج‌های زودتر از موعد کاهش می‌یابد. همچنین با ثبت مدت زمان حضور کارمندان و اساتید در آموزشگاه، نرم‌افزار لیمس می‌تواند فیش حقوقی پرسنل را به طور خودکار محاسبه و صادر کند. همچنین مدیران آموزشگاه، تنها با اتصال به لیمس از افراد حاضر در آموزشگاه به صورت لحظه‌ای مطلع خواهند شد.

تغییر تیتر و متن ایجاد بستری برای جلب اعتماد والدین

اگر از دستگاه حضور‌و‌غیاب کارتی در آموزشگاه خود استفاده کنید، ورود و خروج زبان‌آموزان به طور خودکار از طریق پیامک به والدین‌شان اطلاع داده خواهد شد. به علاوه، استفاده از تجهیزات هوشمند به آموزشگاه شما جلوه‌ای حرفه‌ای و پیشرفته می‌دهد و این موضوع در جذب زبان‌آموز بی‌تأثیر نیست. همچنین کارتی که به هر زبان‌آموز اختصاص می‌دهید اگر به خوبی طراحی و چاپ شود، یک کارت تبلیغاتی کاربردی برای آموزشگاه شما به حساب می‌آید.

صرفه‌جویی در هزینه‌های آموزشگاه

با استفاده از دستگاه ثبت حضور‌و‌غیاب دیگر به بسیاری از وسایل اداری نیاز نخواهید داشت و هزینه‌های آموزشگاه کاهش خواهد یافت. با محاسبه و صدور خودکار فیش حقوقی در نرم‌افزار لیمس، کارمندان زمان کمتری برای چنین کارهای اداری صرف می‌کنند. به علاوه میزان مصرف کاغذ نیز بسیار کاهش می‌یابد. این کاهش مصرف کاغذ هم به کاهش هزینه‌ها کمک می‌کند و همچنین میزان قطع درختان را کاهش می‌دهد.

ویژگی‌های نرم‌افزار لیمس برای حضور‌و‌غیاب

نرم افزار لیمس از دستگاه‌های حضور‌و‌غیاب مختلفی پشتیبانی می‌کند. لیمس زمان ورود و خروج زبان‌آموزان و پرسنل را از این تجهیزات سخت‌افزاری دریافت و ثبت می‌کند. لیمس همچنین از این داده‌ها برای محاسبه حقوق و ارسال گزارش‌ها به مدیر آموزشگاه، استفاده می‌کند. لیمس از دستگاه‌های حضور‌و‌غیاب زیر پشتیبانی می‌کند.

دستگاه ثبت اثر انگشت

این دستگاه از طریق یو اس بی (USB) به رایانه متصل می‌شود. استفاده از این دستگاه به کارمندان و اساتید توصیه می‌شود.

دستگاه حضور‌و‌غیاب کارتی (USB)

این سیستم برای حضور‌و‌غیاب زبان‌آموزان توصیه می‌شود و باید حداکثر 5 متر از رایانه فاصله داشته باشد.

دستگاه حضور‌و‌غیاب کارتی (شبکه)

این سیستم حضور‌و‌غیاب از طریق کابل شبکه به رایانه متصل می‌شود و هیچ محدودیتی در میزان فاصله دستگاه و رایانه وجود ندارد.

تیم لیمس

شما می توانید برای ارتباط با واحد فروش لیمس با شماره های زیر تماس بگیرید:

0902-202-4949031-91091022

اگر در مورد خرید لیمس نیاز به مشاوره دارید، اطلاعاتتون رو وارد کنید تا با شما تماس بگیریم: