این بروز رسانی در تاریخ 1398/05/03 انجام شد.

نرم افزار ویندوز 1.0.4.72


4 قابلیت جدید9 ارتقاء و بهبود

4  قابلیت جدید:
هشدار نظرسنجی

در صورتیکه نظرسنجی فعال باشد و در حالت نمایش بعد از جلسه باشد این امکان وجود دارد برای زبان آموزانی که نظرسنجی را ثبت نکرده اند بصورت خودکار هشدار ارسال شود . جهت فعالسازی هشدار از منوی اطلاع رسانی – مدیریت هشدار ها ، هشدار "اطلاع رسانی عدم انجام نظرسنجی بعد از گذشت جلسه مشخص شده" را فعال نمایید.

نتایج نظرسنجی

نمایش نتایج نظرسنجی اساتید و کارمندان و آموزشگاه در نرم افزار . جهت مشاهده نتایج نظرسنجی از منوی اداری – نظرسنجی – نتایج نظرسنجی استاد یا کارمند یا آموزشگاه را انتخاب نمایید .

مشاهده زبان آموزانی که نظرسنجی ثبت نکرده اند

امکان مشاهده زبان آموزانی که نظرسنجی را انجام نداده اند به همراه انواع فیلتر ها در بالای فرم ضمنا در این فرم این امکان وجود دارد که زبان آموزانی که مایلید برای آنها هشدار ارسال نمایید را انتخاب کرده و با انتخاب گزینه ارسال پیامک آنها را به فرم ارسال پیامک هدایت نمایید جهت استفاده از این فرم از طریق منوی اداری – نظرسنجی – زبان آموزانی که نظرسنجی انجام نداده اند اقدام نمایید .

ثبت نمره برای افراد غایب

جهت صدور مجوز ثبت نمره برای افراد غایب توسط استاد می توانید از منوی تنظیمات – تنظیمات سیستم، تب آموزشی، گزینه 'برای زبان آموزانی که در جلسه ای غایب بوده اند امکان ثبت نمره کلاسی باشد' را فعال نمایید .

9  ارتقاء و بهبود:
نکته بسیار مهم درباره کارتخوانهای شرکت سامان کیش

در نسخه قبل که 1.4.6.1 بود خود دستگاه کارت خوان در نوع اتصال شبکه مشکل داشت که در نسخه جدید برطرف شده است، آموزشگاه هایی که از کارت خوان های شرکت سامان کیش استفاده میکنند باید نسخه دستگاه با نسخه دی ال ال 1.4.6.3 همخوانی داشته باشد و اگر دستگاه با این نسخه دی ال ال همخوانی ندارد باید با پشتیبان دستگاه تماس بگیرند و درخواست دستگاه جدید بدهند .

نکته بسیار مهم درباره دستگاه کارتخوان سپهر

آموزشگاه هایی که دستگاه کارت خوان سپهر را تهیه میکنند باید نسخه دستگاه 311 باشد

دستگاه حضور و غیاب

هنگام ثبت ورود و خروج از طریق دستگاه حضورو وغیاب تا یک دقیقه بعد از آخرین ورود یا خروج کارت ثبت نمیشود

فیش حقوقی

هنگام ثبت فیش حقوقی اساتید تمام بدهی های استاد و مبالغی که به استاد پرداخت شده است در قسمت کسورات نمایش داده میشود

اضافه شدن ساعت به بازه ثبت نام

جهت تعیین ساعت در بازه ثبت نام می توانید از منوی آموزشی – کلاس ها – مدیریت کلاس ها، روی کلید ... در قسمت عملیات هر کلاس کلیک کرده و گزینه بازه ثبت نام را انتخاب نمایید و در فرمی که باز می شود تاریخ و ساعت بازه ثبت نام را مشخص کنید

ثبت بستانکاری اشخاص در امور مالی

امکان ثبت بستانکاری اشخاص در امور مالی، جهت ثبت بستانکاری اشخاص می توانید از منوی بخش مالی – ثبت امور مالی را انتخاب نموده و در فرم امور مالی گزینه بستانکاری اشخاص را انتخاب نموده و اطلاعات لازم را وارد نمایید

ساعت کاری کارمندان

از این پس امکان اصلاح موارد قبلی در ساعت کاری کارمندان وجود دارد جهت اصلاح موارد قبلی می توانید از منوی مالی – پرداخت حقوق – ساعت کاری کارمندان اقدام نمایید .

نظرسنجی

امکان حذف سوالات نظرسنجی ای که برای آن ها پاسخ ثبت شده است

پرسش ثبت نمره کلاسی پس از ثبت حضور و غیاب

در صورتی که مایلید پس از ثبت حضور و غیاب توسط استاد در اپلیکیشن در صورتی که استاد نمرات کلاسی را وارد نکرده بود از استاد سوال شود که آیا مایلید نمرات کلاسی را وارد نمایید می توانید این تنظیم را از منوی تنظیمات – تنظیمات سیستم، تب آموزشی، گزینه 'پس از ثبت حضور و غیاب سوال شود که می خواهید نمره کلاسی ثبت کنید' را فعال نمایید .

دیگر بروزرسانی ها: