این بروز رسانی در تاریخ 1398/10/30 انجام شد.

نرم افزار ویندوز 1.0.4.91


4 قابلیت جدید4 ارتقاء و بهبود

4  قابلیت جدید:
انتقال زبان آموزان به کلاس بعدی

با این قابلیت جدید می توانید براحتی زبان آموزان یک کلاس را به کلاس بعدی منتقل کنید و یا به عبارت دیگر زبان آموزان را یکجا در کلاس بعدی ثبت نام نمایید. به این منظور در پنل کلاس مبدا روی کلید "انتقال زبان آموزان" کلیک کنید.

مراجعه کنندگان!

معمولا افرادی علاقمند به یادگیری زبان به موسسه مراجعه می کنند که ممکن است در موسسه ثبت نام نکنند. امکانی فراهم شده است تا این افراد با نوع کاربری "مراجعه کننده" در سیستم ثبت شوند تا در آینده پیگیری های و اطلاع رسانی لازم جهت شرایط ویژه ثبت نام روی آنها انجام شود. برای ثبت مراجعین به منوی کاربران و سپس مراجعه بروید و یا کلید F8 را بفشارید.

تصاویر متحرک در اطلاعیه ها

از این پس می توانید در اطلاعیه های از تصاویر متحرک gif استفاده نمایید. این تصاویر جلوه ویژه ای به اپلییشن های موبایل می دهد. برای قراردادن تصاویر متحرک از این طریق اقدام کنید: منوی اداری، اطلاعیه ها، کلید ویرایش یا حذف، آدرس فایل گیف

نمایش منو های مناسب!

با قابلیت جدیدی که به نرم افزار اضافه شده است کاربران تنها منو هایی را مشاهده می کنند که به آن دسترسی دارند. به عبارت دیگر اگر کاربری فقط به امور ثبت نام و دریافت شهریه دسترسی داشته باشد تنها همان منو ها به او نمایش داده خواهد شد.

4  ارتقاء و بهبود:
دستگاه پوز آسان پرداخت

لیمس ازین پس از دستگاه پوز شرکت آپ، آسان پرداخت پشتیبانی می کند. منوی مالی، تنظیمات مالی، مدیریت صندوق و بانک، کلید افزو.دن یا ویرایش، شرکت دستگاه پوز

موجودی اولیه کالا ها

با این قابلیت می توانید موجودی اولیه کالاهای فروشگاه را مشخص نمایید. به این منظور به منوی فروشگاه، مدیریت کالا ها، کلید افزودن یا ویرایش کالا مراجعه نمایید و تعداد را در فیلد "موجودی اولیه" وارد نمایید.

ویرایش فاکتور

ازین پس می توانید بهنگام ویرایش فاکتور ها طرف حساب را نیز تغییر دهید.

بهبود دسترسی به پیگیری ها

هرکدام از کارمندان موسسه ممکن است افراد مختلفی را پیگیری کنند. مدیر موسسه و یا یکی از کارمندان ارشد بر حسب نیاز می خواهد پیگیری های سایرین را ادامه داده و یا ویرایش نماید، بر این اساس امکانی فراهم شده تا مدیران بتوانند علاوه بر پیگیری هایی خودشان ثبت کرده اند پیگیری های سایرین را مشاهده نمایند.

دیگر بروزرسانی ها: