این بروز رسانی در تاریخ 1398/11/27 انجام شد.

نرم افزار ویندوز 1.0.4.93


4 قابلیت جدید4 ارتقاء و بهبود

4  قابلیت جدید:
آموزش فیلد ها

به ازای هر فیلدی که در فرم های نرم افزار وجود دارد توضیحات و یا به عبارت دیگر آموزش خلاصه ای تهیه شده است. در صورتی که علامت i در کنار فیلدی باشد با کلیک روی آن آموزش مربوطه را مشاهده خواهید نمود.

صدا گذاری پیغام ها

بهنگام کار با نرم افزار با پیغام های اطلاع رسانی و عملیاتی مختلفی به شما نمایش داده می شود، از این پس هر پیغام با توجه به نوع خود صدای متفاوتی خواهد داشت که کمک می کند بیشتر با نرم افزار ارتباط برقرار کنید.. بعنوان مثال پس از انجام موفق عملیات یک صدای خاص از سیستم پخش خواهد شد.

دسترسی های پیش فرض

برای حساب کاربری (اکانت) مدیریت و پرسنلی دسترسی هایی بصورت پیش فرض تخصیص داده شد تا وقتی برای شخصی این نوع حساب کاربری را می سازیم بطور خودکار این دسترسی ها به ایشان داده خواهد شد.

انتخاب قالب گزارش

در هرکجا اس سیستم که گزارش یا لیستی را چاپ می کنید ممکن است قالب های مختلفی برای چاپ آن طراحی شده باشد. در صورتی که بصورت پیش فرض برای آن گزارش قالبی انتخاب نشده باشد پاپ آپ انتخاب گزارش به شما نمایش داده خواهد شد. در این پاپ آپ شما تصویر کوچکی از آنچه که در قالب طراحی شده مشاهده خواهید نمود.

4  ارتقاء و بهبود:
تعطیلات رسمی 1399

تعطیلات رسمی سال 1399 در سیستم ثبت شدند. پیشاپیش، شاید امسال زودتر از همه! سال نو را خدمت شما تبریک می گوییم.

اسلایدر لابی

ازین پس در برنامه اسلایدر لابی آموزشگاه می توانید چندین تصویر قرار دهید!

نام کاربری

ازین پس می توانید نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری پرسنل و مدیریت را از طریق منوی کاربران، اکانت های کاربران ویرایش نمایید.

هشدار ها

هشدار عدم ثبت حضور و غیاب توسط اساتید بروز رسانی شد! این هشدار دقیقا از زمان شروع جلسه بررسی خواهد شد.

دیگر بروزرسانی ها: