این بروز رسانی در تاریخ 1398/03/31 انجام شد.

نرم افزار ویندوز 1.0.4.68


3 قابلیت جدید5 ارتقاء و بهبود

3  قابلیت جدید:
دریافت با دستگاه پوز

قابلیت استفاده از دستگاه های پوز از 3 شرکت سپهر، به پرداخت و سامان کیش به سیستم اضافه شد. همانطور که اطلاع دارید می توانید جهت دریافت شهریه از زبان آموزان، روی آیکن مربوط به دستگاه پوز کلیک کنید تا مبلغ روی دستگاه ظاهر شود، حالا زبان آموز تنها باید کارت بکشد و رمز را وارد کند! این قابلیت سرعت دریافت را بالا برده و همچنین از اشتباه احتمالی در وارد کردن مبالغ جلو گیری می کند. اگر از دستگاه پوز سه شرکت معرفی شده استفاده می کنید جهت راهنمایی برای اتصال با پشتیبانی تماس بگیرید.

بازه های ثبت نام در کلاس

قابلیت تعریف بازه های ثبت نام مختلف برای یک کلاس، یک ترم و همچنین بصورت کلی فراهم شده است. هر بازه ثبت نام تاریخ شروع، و تاریخ پایان مشخصی دارد که میتوانید در این بازه تاریخی تخفیف خاصی هم برای ثبت نام کنندگان در نظر بگیرید. در فرم مدیریت کلاس ها با کلیک روی قسمت بیشتر در عملیات می توانید برای هر کلاسی بازه های ثبت نام مشخص کنید. برای مشخص کردن بازه های ثبت نام در یک ترم به فرم مدیریت ترم بروید. هخمچنین از قسمت تنظیمات برنامه و تب ثبت نام در کلاس می توانید بازه ثبت نام بصورت کلی در سیستم مشخص نمایید.

زبان آموزان اجازه دارند؟!

در تنظیمات برنامه می توانید مشخص کنید که زبان آموزان اجازه ویرایش اطلاعات و تصویر پروفایل از طریق اپلیکیشن و پورتال دارند یا خیر.

5  ارتقاء و بهبود:
نظر سنجی

از این پس می توانید تنظیم کنید که نظر سنجی اساتید در اپلیکیشن و پورتال زبان آموزان قبل از نمایش کارنامه، بصورت اجباری یا غیر اجباری نمایش داده شود. برای ثبت این تنظیم، در نرم افزار ویندوز به منوی اداری، و سپس نظر سنجی مراجعه کنید. کاربری این بخش نیز بهبود یافته است.

گزارش مالی

بهبود گزارش هزینه ماهانه در نرم افزار ویندوز بخش مالی، گزارش ها

گزارش مالی

بهبود دفتر معین، از این پس این گزارش بصورت گروه بندی شده قابل چاپ است.

آسان تر!

بهبود طراحی و چیدمان فرم ثبت کلاس، و در نتیجه سهولت و سرعت بیشتر بهنگام تعریف کلاس ها

تنظیمات

تب جدیدی به فرم تنظیمات برنامه اضافه شده تحت عنوان "ثبت نام در کلاس" که تنظیمات مربوط به ثبت نام زبان آموزان در کلاس ها از تب آموزشی به این قسمت منتقل شد، همچنین تنظیم بازه ثبت نام بصورت کلی از همین تب قابل انجام است.

دیگر بروزرسانی ها: