درباره ما - نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان

مدیریت و پیشرفت،بدون مرز

لیمس از سال 1392 بصورت مستمر در تولید نرم افزار مدیریت آموزشگاه های زبان فعالیت نموده و در طول این مدت از نظرات استفاده کرده و به یک نرم افزار جامع و هوشمند تبدیل شده است.
یک تیم متشکل از متخصصین آموزش زبان و نرم افزار با بررسی نیاز مندی ها و تحلیل انواع روش ها به این مهم دست یافته اند.

هدف و انگیزه! چرا لیمس ساخته شد؟

در حال حاضر در دوره ای از زندگی بشر هستیم که هیچ مدیر ویا صاحب کسب و کاری نیست که ادعا کند به دنیای کامپیوتر ها بی نیاز است و بی آنکه از تکنولوژی بهره بگیرد به سود و پیشرفت حداکثری خواهد رسید.
مدیران و کارمندان آموزشگاه ها برای انجام امور مختلف آموزشگاه از نرم افزار ها و ابزار های متعددی نظیر نرم افزار حسابداری، نرم افزار مدیریت کلاس ها، سامانه پیامکی، وبسایت تبلیغاتی و ... بهره می گیرند. استفاده از یک سیستم جامع و یکپارچه که همه نیازهای آموزشگاه را تامین می کند باعث می شود تا فرآیندهای آموزشگاهی با اندک زمان ممکن و صرفه جویی در هزینه صورت پذیرند، حال اگر این سیستم جامع، از هوشمندی هم برخوردار باشد با توجه به تعامل با کربران، بررسی عملکرد بخش ها و هشدارها به بعنوان یک دستیار قدرتمند مدیریت آموزشگاه را بدست خواهد گرفت.
لازمه لمس هوشمندی تعامل نرم افزار با دنیای سخت افزاری است، تا جایی که فرآیند های کلیدی آموزشگاهی بدون نیاز به ملزومات اداری صورت پذیرند. در حال حاضر لیمس روی تمامی دستگاه های هوشمند پشتیبانی می شود و می تواند به دستگاه های الکترونیکی دسترسی داشته باشد.
از مهمترین رسالت های لیمس تحلیل، بررسی و اعلام نتایج عملکرد می باشد. عملکرد بخش های مختلف نظیر ریزش و رشد ثبت نام، نمودار رشد آموزشی، روند کیفیت تدریس، وظیفه شناسی در انجام امور، بازدهی مالی افراد و ...
ما با اطمینان می گوییم بهترین و تخصصی ترین سیستم هوشمند سازی آموزشگاه های زبان را طراحی و به مرحله اجرا در آورده ایم، که تمامی خواسته های ذکر شده را برآورده کرده ایم.
قوی ترین و هوشمند ترین سیستم موجود برای مدیریت شعب آموزشگاه های زبان لیمس است. باماهوشمندباشید...