پورتال مدیریت آموزشگاه از راه دور

پورتال مدیریت آموزشگاه از راه دور

از مزایای سیستم لیمس برای مدیران آموزشگاه های زبان ، عدم وابستگی به مکان می باشد.
مدیران از طریق پورتال و یا اپلیکیشنی که بر روی موبایل خود نصب می کنند می توانند در هر جایی به راحتی در جریان وقایع موسسه قرار گرفته و برای پرسنل خود وظایف را مشخص کرده و گزارش های مناسب آن را دریافت کنند.
علاوه بر آن دستیار هوشمند لیمس نیز اطلاع رسانی های موسسه را به صورت لحظه ای در اختیار مدیر قرار می دهد و مدیر دیگر نگرانی برای دریافت گزارش نیز نخواهد داشت.
همچنین مدیران با استفاده از این امکانات می توانند آنالیز موسسه را انجام دهند و نمودار های مختلفی از ریزش ، جذب ، ثبت نام و ... داشته باشند و با استفاده از آمار و ارقام دقیق تصمیم گیری های خود را اتخاذ کنند.

لیمس ، دستیار هوشمند مدیران در آموزشگاه های زبان

گزارش لیست های کلاسی

یکی از پر کاربرد ترین گزارش هایی که در آموزشگاه های زبان وجود دارد ، لیست کلاسی می باشد. سیستم لیمس طرح های مختلفی برای موسسات طراحی کرده است تا بسته به سلیقه و نیاز خود این گزارش را دریافت کنند.

اپلیکیشن اندروید اساتید

امروزه با وجود ابزارهای هوشمند ، انجام فرایندهای اداری به صورت سنتی ، منطقی نمی باشد زیرا علاوه بر هزینه های زمانی بالا بر محیط زیست نیز لطمه وارد می کند. اپلیکیشن هوشمند لیمس چه مزایایی برای آموزشگاه های زبان فراهم می کند؟

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی همه ی مدیران به دنبال استفاده از ابزارهای هوشمند برای مدیریت مجموعه خود هستند. اما مزایای هوشمندی چیست ؟ هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

پورتال زبان آموزی لیمس چه مزایایی برای موسسات زبان دارد؟

امروزه داشتن پورتال زبان آموزی یک امری اجتناب ناپذیر می باشد و همه ی موسسات دیر یا زود مجبور به استفاده از این امکان خواهند بود. اما پورتال زبان آموزی لیمس چه ویژگی هایی دارد و چگونه به موسسات زبان کمک می کند؟