پورتال مدیریت آموزشگاه از راه دور

پورتال مدیریت آموزشگاه از راه دور

از مزایای سیستم لیمس برای مدیران آموزشگاه های زبان ، عدم وابستگی به مکان می باشد.
مدیران از طریق پورتال و یا اپلیکیشنی که بر روی موبایل خود نصب می کنند می توانند در هر جایی به راحتی در جریان وقایع موسسه قرار گرفته و برای پرسنل خود وظایف را مشخص کرده و گزارش های مناسب آن را دریافت کنند.
علاوه بر آن دستیار هوشمند لیمس نیز اطلاع رسانی های موسسه را به صورت لحظه ای در اختیار مدیر قرار می دهد و مدیر دیگر نگرانی برای دریافت گزارش نیز نخواهد داشت.
همچنین مدیران با استفاده از این امکانات می توانند آنالیز موسسه را انجام دهند و نمودار های مختلفی از ریزش ، جذب ، ثبت نام و ... داشته باشند و با استفاده از آمار و ارقام دقیق تصمیم گیری های خود را اتخاذ کنند.

لیمس ، دستیار هوشمند مدیران در آموزشگاه های زبان

گزارش لیست های کلاسی

یکی از پر کاربرد ترین گزارش هایی که در آموزشگاه های زبان وجود دارد ، لیست کلاسی می باشد. سیستم لیمس طرح های مختلفی برای موسسات طراحی کرده است تا بسته به سلیقه و نیاز خود این گزارش را دریافت کنند.

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی همه ی مدیران به دنبال استفاده از ابزارهای هوشمند برای مدیریت مجموعه خود هستند. اما مزایای هوشمندی چیست ؟ هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

محیط کاربری آموزشگاهی و مدرن

سیستم ثبت نام آموزشگاه ها باید دارای محیطی جذاب ، روان و با گرافیک بالا باشد . زیرا روزانه پرسنل ساعت های زیادی را با سیستم کار می کنند و در صورتی که محیط کاربری سریع و انعطاف پذیر نباشد باعث تجمع در موسسه شده و دوباره مجبور به استفاده از ملزومات اداری خواهیم بود. محیط کاربری لیمس چگونه است؟

اپلیکیشن اندروید اساتید

امروزه با وجود ابزارهای هوشمند ، انجام فرایندهای اداری به صورت سنتی ، منطقی نمی باشد زیرا علاوه بر هزینه های زمانی بالا بر محیط زیست نیز لطمه وارد می کند. اپلیکیشن هوشمند لیمس چه مزایایی برای آموزشگاه های زبان فراهم می کند؟