محیط کاربری آموزشگاهی و مدرن

محیط کاربری آموزشگاهی و مدرن

سیستم لیمس بر پایه آموزشگاه های زبان طراحی شده و در محیط کاربری آن Multi Task بودن رعایت شده است تا پرسنل به راحتی بتوانند همزمان چند مورد را پیگیری کنند. علاوه بر آن برای طراحی نرم افزار لیمس از الگوی طراحی متریال استفاده شده است که از مدرن ترین متدهای طراحی بوده و کاربران از کار با آن به مدت طولانی خسته نمی شوند و این مورد باعث افزایش بهره وری پرسنل خواهد شد.
دسترسی سریع در نرم افزار لیمس بسیار رعایت شده است و برای این منظور پنل هایی طراحی شده که کاربر با چند کلیک ساده به هر اطلاعاتی که بخواهد می تواند دست پیدا کند و در کمترین زمان گزارش های مورد نظر خود را دریافت کند.

لیمس ، پیشتاز در استفاده از تکنولوژی و افزایش بهره وری کارمندان

گزارش لیست های کلاسی

یکی از پر کاربرد ترین گزارش هایی که در آموزشگاه های زبان وجود دارد ، لیست کلاسی می باشد. سیستم لیمس طرح های مختلفی برای موسسات طراحی کرده است تا بسته به سلیقه و نیاز خود این گزارش را دریافت کنند.

اپلیکیشن اندروید اساتید

امروزه با وجود ابزارهای هوشمند ، انجام فرایندهای اداری به صورت سنتی ، منطقی نمی باشد زیرا علاوه بر هزینه های زمانی بالا بر محیط زیست نیز لطمه وارد می کند. اپلیکیشن هوشمند لیمس چه مزایایی برای آموزشگاه های زبان فراهم می کند؟

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی همه ی مدیران به دنبال استفاده از ابزارهای هوشمند برای مدیریت مجموعه خود هستند. اما مزایای هوشمندی چیست ؟ هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

پورتال زبان آموزی لیمس چه مزایایی برای موسسات زبان دارد؟

امروزه داشتن پورتال زبان آموزی یک امری اجتناب ناپذیر می باشد و همه ی موسسات دیر یا زود مجبور به استفاده از این امکان خواهند بود. اما پورتال زبان آموزی لیمس چه ویژگی هایی دارد و چگونه به موسسات زبان کمک می کند؟