هزینه ای است که برای ثبت نام اولیه در آموزشگاه تعیین کرده اید. از منوی تنظیمات، تنظیمات سیستم، تب اداری، هزینه ثبت نام اولیه درآموزشگاه را صفر وارد کنید تا برای افراد جدیدی که در سیستم ثبت نام می شوند هزینه ثبت نشود. برای افرادی نیز که بدهی ثبت نام در آموزشگاه ثبت شده است، میتوانید از منوی مالی، امکانات بیشتر، جستجو و مدیریت اسناد، سند آن را یافته و حذف کنید.

گزینه اجباری بودن نظرسنجی به این معناست که، به محض ورود به اپلیکیشن سوالات نظرسنجی نمایش داده میشود وتا نظرسنجی را انجام ندهد نمیتواند از آپلیکیشن استفاده کند.

از قسمت مدیریت دوره ها چک کنید که دوره موردنظر فعال باشد.

از منوی مالی، تنظیمات مالی، مدیریت سال مالی، سال مالی قبل را فعال میکنیم، سپس تاریخ سندی که میخواهیم ثبت کنیم را تغییر داده و تاریخی وارد میکنیم که در محدوده سال مالی فعال باشد.

سریعترین راه این است که با کلیک بر روی نام کاربری خود در بالای نرم افزار، وارد پروفایل خود شده و رمز خود را ویرایش کند.

بله. هم با شماره تلفن و هم اسم میتوانید جستجو کنید.

بعد از ثبت کاربر نمیتوانید نوع کاربری را ویرایش کنید، باید نوع کابری جدید تعریف کنید. برای ایجاد نوع کاربری جدید باید به منوی کاربران ، ثبت و مدیریت کاربران رفته و روی علامت سه نقطه در ستون عملیات، جلوی اسم شخص کلیک کنید و اکانتها را انتخاب کنید. سپس با کلیک روی علامت بعلاوه میتوانید اکانت جدید با نوع کاربری جدید، برای شخص ایجاد کنید . اگر اکانت قبلی را نیاز ندارید و یا نمیخواهید نمایش داده شود میتوانید ویرایش زده و آن را غیرفعال کنید.

بله- فرم ثبت نام جامع را باز کرده و کلاسی که زبان آموز موردنظر در آن ثبت نام است را وارد کنید. سپس کلید ویرایش جلوی اسم زبان آموز موردنظر را زده و تاریخ را ویرایش کنید.

بله- به منوی حضور و غیاب ، گزارش ها ، غیبت و تاخیر زبان آموزان مراجعه کرده و با اعمال فیلترهای موردنظر، لیست غیبت و تاخیرها برای شما نمایش داده میشود.

در پنل زبان آموز، سوابق مالی، تب پرداختی ها، کلید چاپ جلوی پرداختی مورد نظر را میزنیم.

خیر- سایر مشخصات کلاس قابل ویرایش کردن هستند ولی کد کلاس قابلیت ویرایش را ندارد.

در منوی اداری، مدیریت وظایف، با زدن علامت بعلاوه یک صفحه برای تعریف وظیفه باز میشود، روی گزینه گروه وظایف کلیک میکنیم و گروه وظیفه ای که در نظر داریم تا اضافه شود را در قسمت جستجو نوشته و اینتر میزنیم. در اینصورت گروه وظیفه جدید ثبت میشود.

آموزشی ، ثبت نام در کلاس، ریزش ها ، همراه با اسم زبان آموزان است و آموزشی ، گزارش ها، ریزش ها ، بصورت آمار است و شامل اسم زبان آموزان نمیباشد.

برای حذف و ویرایش اسناد مالی، به منوی مالی ، امکانات بیشتر، جستجو و مدیریت اسناد مراجعه کنید

دو راه وجود دارد: (1) در منوی کاربران، فرم پیگیری منشی، تبی تحت عنوان وظایف وجود دارد که وظایف آن پرسنلی که لاگین است را نمایش میدهد. (2)در نوار بالای نرم افزار، آیکونی بشکل زنگوله است که دارای تب وظایف است. اگر در تاریخ امروز وظیفه ای برای شخص تعیین شده باشد در این قسمت نمایش داده میشود.

خیر- نوع کاربری را نمیتوان تغییر داد ولی میتوانید اکانتی که اشتباه ثبت کرده اید را غیرفعال و یا حذف کنید و اکانت جدید با نوع کاربری مورد نظر ایجاد کنید. به این منظور به منوی کاربران ، ثبت و مدیریت کاربران مراجعه کنید و علامت سه نقطه در ستون عملیات در جلو اسم کاربر موردنظر را بزنید و اکانت ها را انتخاب کنید. با زدن کلید ویرایش میتوانید اکانت قبلی را غیرفعال کنید ، با زدن کلید سطل قرمز میتوانید حذف کنید و با زدن علامت بعلاوه میتوانید اکانت جدید ایجاد کنید

از منوی تنظیمات، تنظیمات سیستم، تب گزارش ها، برای گزینه "رسید ثبت نام در کلاس زبان آموز آخرین سند" قالب موردنظر را انتخاب کرده و تایید را میزنیم.

خیر- نام کاربری حتما باید انگلیسی وارد شود.

در کارنامه نمرات پایانترم ، میانترم و مهارت ها نمایش داده میشود. پس فعالیت کلاسی و امتحان شفاهی باید به عنوان مهارت برای کلاس تعریف شوند. برای تعریف مهارت به فرم مدیریت کلاس مراجعه کرده و علامت سه نقطه را زده و مهارت ها را انتخاب کنید و مهارت های مورد نیاز را تعریف کنید. نکته: جمع نمرات مهارت ها، میانترم و پایانترم باید با سقف نمره تعیین شده برای کلاس یکسان باشد.اگر بیشتر شود با پیغام خطا روبرو میشوید.

از منوی مالی، امکانات بیشتر، جستجو و مدیریت اسناد، میتوانید اسناد را حذف و ویرایش کنید.

خیر- سند تخفیف به تاریخ روز ثبت میشود. بنابراین باید سال مالی جاری فعال باشد.

در پنل زبان آموز، سوابق مالی، تب پرداختی ها، کلید چاپ جلوی پرداختی مورد نظر را میزنیم.

برای ثبت هزینه اجاره کلاس برای اساتید، به منوی مالی، ثبت امورمالی مراجعه کنید. بدهی اشخاص را انتخاب کنید، طرف حساب را وارد کنید و در فیلد موضوع بدهی، اجاره کلاس تایپ کنید و اینتر بزنید، سپس مبلغ را نیز وارد کنید.

به این منظور باید به صورت دستی پیامک ارسال کنید که میتوانید از منوی اطلاع رسانی، ارسال پیام، استفاده کنید.

بله- منوی مالی، امکانات بیشتر، صندوق داری

وارد فرم ثبت نام جامع کلاس مورد نظر شده، با انتخاب زبان آموز، گزینه انتقال در گوشه سمت چپ فعال میشود، که بعد از زدن گزینه انتقال، کلاس جدید را انتخاب میکنید تا زبان آموز به آن کلاس منتقل شود.

هنگام ثبت نمرات پایانی، هنگامی که روی ثبت نهایی نمرات کلیک میکنید سوال پرسیده میشود که آیا میخواهید به ترم بعدی منتقل شود در صورتی که بله را انتخاب کنید صفحه ای باز شده و شما مشخصات کلاس جدید را وارد کرده و تایید میزنید. در این صورت زبان آموزانی که نمره قبولی گرفتند به صورت خودکار وارد ترم بعدی میشوند. اگر بعد از پرسش سوال گزینه نه را انتخاب کردید نیز میتوانید از پنل کلاس، گزینه انتقال را استفاده کنید.

برای حذف و ویرایش فاکتور باید به منوی کتابخانه و فروشگاه، مدیریت فاکتور مراجعه کنید.

به منوی آموزشی، نمرات پایانی، جستجوی کلی نمرات پایانی مراجعه کرده و در فیلتر کلاس، کلاس مورد نظر را انتخاب کرده و کلید چاپ را میزنیم.

برای اینکه بتوانید برای یکسری از زبان آموزان تخفیف ثبت کنید به منوی مالی، تنظیمات مالی، مدیریت تخفیف اتوماتیک مراجعه کرده و سپس با انتخاب زبان آموز و ترم فصلی مورد نظری که میخواهید تخفیف اعمال شود، تخفیف را تعریف میکنید. نکته: تخفیف اتوماتیک باید قبل از ثبت نام زبان آموز در کلاس تعریف شود، تا در هزینه شهریه کلاس شخص اعمال شود.

منوی مالی، امکانات بیشتر، جستجو و مدیریت اسناد

از مسیر تنظیمات، اطلاعات پایه، نوع داده را تعریف انواع پیام انتخاب کنید وسپس نوع پیام هشدار موردنظر را انتخاب کرده و ویرایش میزنیم سپس گزینه ارسال از طریق موبایل را فعال میکنیم.

دو راه وجود دارد: راه اول) در فرم ثبت نام جامع، علامت سه نقطه جلو اسم زبان آموز موردنظر را بزنید. مبالغ دریافتی را انتخاب کنید و تخفیف ثبت شده را حذف یا ویرایش کنید. راه دوم) از منوی مالی، امکانات بیشتر، جستجو و مدیریت اسناد، سند تخفیف را یافته، حذف یا ویرایش کنید.

با جستجوی نام در دفتر تلفن، تلفن ثابت و یک الی دو شماره دیگری که برای شخص در سیستم ثبت شده است نمایش داده میشود ولی با جستجوی نام زبان آموز به اطلاعات والدین نمیتوان دسترسی داشت. تنها اگر پدر و مادر با نوع کاربری والدین در سیستم ثبت شده باشند، با جستجوی نام پدر یا مادر به اطلاعات تماس آنها میتوان دسترسی داشت.

وضعیت ثبت نام زبان آموز در کلاس را چک کنید. اگر وضعیت زبان آموز رزرو باشد، در لیست حضور و غیاب نمایش داده نمیشود.

سه راه وجود دارد: (1)وارد چینش تقویم کلاس موردنظر شده و استاد جلسات موردنظر را ویرایش کنید. (2)اگر جلسه امروز است در قسمت خانه، جلوی اسم کلاس گزینه انتقال وجود دارد که میتوان با استفاده از این گزینه استاد کلاس را تغییر داد. (3)از منوی آموزشی، تقویم آموزشی، جلسه مورد نظر را یافته و ویرایش میزنیم و استاد را تغییر میدهیم.

(1)منوی آموزشی، نمرات پایانی، جستجوی و چاپ کارنامه (2)در پنل هر زبان آموز، گزینه چاپ کارنامه وجود دارد (3)در پنل کلاس، نیز گزینه چاپ کارنامه وجود دارد (4)منوی آموزشی، نمرات پایانی، جستجوی کلی نمرات پایانی

در فرم ثبت نام جامع، کلید ویرایش جلوی اسم زبان آموز موردنظر را زده و وضعیت ثبت نام را تغییر میدهیم.

هشداری تحت عنوان ارسال نمرات کلاسی برای زبان آموز وجود دارد که این گزینه مربوط به آن هشدار است. اگر این گزینه و هشدار مربوط به آن فعال باشد، نمره ای که استاد برای این مهارت وارد میکند برای زبان آموز ارسال میشود.

سه راه درسیستم وجود دارد: (1)در فرم ثبت نام جامع، گزینه دریافت جلو اسم زبان آموز را زده و مبلغ را دریافت کنید. (2)با دوبار کلیک روی اسم هر زبان آموز وارد پنل آن شخص میشوید که با کلیک روی گزینه دریافت میتوانید شهریه پرداختی زبان آموز را وارد کنید. (3)منوی مالی، ثبت امور مالی، انتخاب گزینه دریافت از شخص

منوی مالی، تنظیمات مالی، مدیریت صندوق و بانک

در حال حاضر میتوانید از منوی مالی، ثبت امور مالی، گزینه بدهی اشخاص را انتخاب کنید. طرف حساب را انتخاب میکنید و در فیلد موضوع بدهی، اسم کتاب را وارد میکنید و اینتر میزنید تا موضوع بدهی ثبت شود، سپس مبلغ بدهی را نیز وارد کنید .

در فرم ثبت کلاس مشابه، گزینه هایی تحت عناوین ثبت برنامه هفتگی مشابه کلاس قبل و ثبت تقویم آموزشی مشابه کلاس قبل وجود دارد که با انتخاب این گزینه ها برنامه هفتگی و تقویم برای کلاس جدید، مشابه کلاس قبل ثبت میشود.

از قسمت ویرایش کلاس چک کنید که حداکثر نمره برای آیتم مورد نظر صفر نباشد.

دو روش برای تخفیف هست :(که برای هردو مورد ابتدا باید از منوی مالی، تنظیمات مالی، مدیریت گروه های تخفیف ، گروه های تخفیف موردنظر را ایجاد کنید) (1)برای زبان آموز برای یک ترم فصلی تخفیف اتوماتیک ثبت کنید تا هرموقع که در کلاس ثبت نام شد تخفیف ثبت شود.(منوی مالی،تنظیمات مالی، مدیریت تخفیف اتوماتیک) (2)در فرم ثبت نام جامع، زبان آموز را انتخاب کنید تا گزینه ثبت تخفیف روشن شود سپس گروه تخفیف موردنظر را انتخاب کرده و ثبت میزنیم.

از فرم ثبت نام جامع اسم کلاس را وارد کرده تا لیست زبان آموزان کلاس نمایش داده شود، سپس زبان آموز موردنظر را انتخاب کرده تا کلید ثبت تخفیف روشن شود ، تخفیف دستی را انتخاب کرده و باقی مانده شهریه را که میخواهیم بعنوان تخفیف ثبت شود را در فیلد قیمت وارد کرده و ثبت میزنیم.

قسمت پیش ثبت نام برای این هست که یک شخص پولی به صورت پیش پرداخت میپردازد و میخواد که ترم آینده بیاید ، کلاس مشخص نیست و بدهکار نمیشود. اما رزرو در کلاس به این معنی هست که زبان آموز میخواهد در کلاس های جاری شرکت کند و به احتمال خیلی قوی شرکت میکند و در کلاس ثبت نام میشود و بدهکار میشود اما هنوز در لیست حضور و غیاب استاد نمایش داده نمیشود. بعد از شرکت کردن، میتوانید وضعیت ثبت نام آن شخص را به قطعی تبدیل کنید تا اسم آن به لیست حضور و غیاب و نمرات کلاسی اضافه شود.

در فرم مدیریت نمرات پایانی فقط کلاسهایی نمایش داده میشود که تاریخ پایان آنها رسیده باشد.

باقی مانده مبلغ بدهی را باید در قسمت نسیه (یا قسط یا چک) وارد کنید تا تایید روشن شود.

از منوی تنظیمات، فرم دسترسی ها را باز میکنیم. این فرم شامل سه ستون میباشد که از ستون اول اسم کاربری که میخواهیم دسترسی برایش تعیین کنیم را انتخاب میکنیم، در ستون سمت چپ، برای پلتفرم، نرم افزار ویندوز را انتخاب میکنیم، و همچنین بخشی که میخواهیم دسترسی بدهیم را انتخاب میکنیم و از عناوین نمایش داده شده موارد موردنیاز را انتخاب کرده و افزودن انتخابی به لیست را میزنیم که به ستون وسط اضافه میشود.(ستون وسط لیست دسترسی های داده شده به شخص را نمایش میدهد)

گزینه ثبت نمره کیفی توسط استاد روشن است که در بالای فرم مدیریت نمرات پایانی این گزینه موجود است و میتوانید خاموش کنید.

خیر- قسمت انتخاب استاد هنگام تعریف کلاس، فقط لیست اسامی افرادی را نمایش میدهد که نوع کاربری آنها استاد تعریف شده باشد.

نمره کلاسی در سیستم تحت عنوان مهارت تعریف میشود. بنابراین باید بعنوان مهارت در سیستم تعریف کنید تا هر جلسه بتوان نمره وارد کرد.

باید از قسمت مدیریت دوره ها، دوره موردنظر را یافته و کلید ویرایش آن را بزنید و برای لیست حضور و غیاب قالب طراحی انتخاب کنید.

از منوی تنظیمات، مشخصات آموزشگاه، فایل لوگوی آموزشگاه را قرار بدهید تا در کارنامه نمایش داده شود.