پورتال تحت وب زبان آموزان

داشتن اپلیکیشن و پورتال زبان آموزی یکی از امکانات بسیار مهم در فرایند هوشمند سازی آموزشگاه های زبان می باشد. شما با داشتن چنین امکاناتی می توانید در نهایت هزینه های خود را کاهش داده و همچنین جذب بهتری داشته باشید.

 • دریافت اطلاعات و هشدار ها و اطلاعات آموزشی از قبیل تکالیف و ...
 • دسترسی به امکانات موسسه در 24 ساعت شبانه روز و در هر مکان
 • حذف فرم های کاغذی و پیگیری های مدام پرسنل
 • اطلاع رسانی دقیق و رایگان
پورتال زبان آموزی لیمس

مزایای اپلیکیشن زبان آموزی را از دست ندهید

طبق آمارهای رسمی در ایران نزدیک به 90 میلیون گوشی هوشمند وجود دارد(بیشتر از جمعیت ایران) و تقریبا همه ی افراد از گوشی های هوشمند استفاده می کنند.
از این محیط بهره ببرید و درآمد خود را افزایش دهید.
وجود اپلیکیش برای زبان آموزان تاثیرات مثبت فراوانی را دارد و همچنین در آینده ای نزدیک داشتن اپلیکیشن برای موسسات زبان یکی از معیارهای اصلی انتخاب زبان آموزان خواهد بود زیرا رفت و آمد و فرم های کاغذی به مرور حذف خواهد شد و از طریق تکنولوژی باید ارتباطات برقرار شود. در ادامه برخی از امکانات اپلیکیشن را مشاهده می کنید.

 • اطلاع رسانی قوی از طریق نوتیفیکیشن
 • امکان ثبت نام در کلاس ها و پرداخت شهریه
 • امکان چت درون سیستمی با اساتید و پرسنل موسسه
 • شرکت در کلاس های آنلاین و مشاهده فیلم ضبط شده
 • مشاهده تکالیف، ثبت پاسخ و مشاهده نمره تکلیف
 • دریافت اطلاعات تحصیلی و نمرات کلاسی و پایانی
 • متصل به دستیار هوشمند لیمس و دریافت پیام های آن
 • مشاهده برنامه کلاسی و لیست جلسات

لیمس برای کاهش هزینه ها و افزایش درآمد موسسات زبان برنامه دارد

سیستم لیمس به صورت مستمر با آنالیز محیط و نیازهای آموزشگاه های زبان ، به دنبال افزایش کارایی و کنار گذاشتن فرم های کاغذی در موسسات می باشد.

وجود سیستم آنلاین

سیستم های آنلاین در دنیای امروزی مزایای بسیار فراوانی دارد و از مهمترین آنها ارائه خدمات 24 ساعته و در هر مکانی می باشد. به عنوان مثال زبان آموزی می تواند حتی در مسافرت هم در کلاس خود ثبت نام کرده و هزینه کلاس را پرداخت کند
در سیستم های آنلاین هزینه های موسسه بسیار کاهش یافته و در طولانی مدت باعث افزایش چندین برابری موسسه می شود.
نداشتن سیستم های آنلاین در دنیای مدرن برابر است با ترک میدان و واگذاری آن به رقبا زیرا در این بستر جذب بدون محدودیت زمانی و مکانی انجام می شود و امکانات هوشمند یکی از ملاک های انتخاب افراد می شود.

ارتباطات بهتر

برقراری ارتباط و در کنار مشتریان بودن یکی از اصول اصلی تجارت مدرن می باشد. دنیای دیجیتال بستر بسیار مناسبی برای ارتباط بین افراد می باشد. موسسات زبان با داشتن سیستم پیام رسان اختصاصی خود می توانند به صورت هوشمند با اپلیکیشن لیمس ارتباط بین اساتید و زبان آموزان و پرسنل را برقرار کرده و نظارت مناسبی بر این ارتباط داشته باشند. ارتباطات در این بستر رایگان بوده و به بهترین شکل برای افراد انجام می شود.
ارتباطات سیستم نرم افزاری با افراد نیز امری پیچیده و زمان بر برای پرسنل موسسه می باشد. به عنوان مثال تماس با افراد غایب و یا بدهکار ممکن است زمان زیادی از پرسنل را گرفته و باعث پایین آمده بهره وری می شود اما در صورتی که از سیستم یکپارچه لیمس استفاده کنید این امر ، فرایندی بسیار ساده بوده و سیستم نرم افزاری از طریق پیام رسان داخلی خود اطلاعات لازم مثل بدهی ها ، غیبت ها ، برنامه کلاسی و ... را به افراد ارسال می کند.

پرونده دیجیتالی

دریافت اطلاعات و نگه داری آن در پرونده های کاغذی امری بسیار زمان بر بوده و زمان دستیابی و تغییر اطلاعات بسیار بالا می باشد. اما با نگه داری اطلاعات در سیستم یکپارچه لیمس به شما کمک می کند تا به صورت آنلاین اطلاعات را از کاربران خود دریافت کنید و اطلاعات به صورت دیجیتالی کنترل شود که افراد بتوانند در منزل به راحتی با اسکن مدارک خود ، اطلاعات فردی خود را تکمیل کنند و پرسنل فقط آن اطلاعات را نظاره گر باشند و تایید کنند. همچنین افراد در هر مکانی سوابق خود را در اختیار دارند و حتی اطلاعات چندین سال قبل خود را می توانند در نرم افزار موسسه شما مشاهده کنند.

دستیار هوشمند در پورتال زبان آموزی

دستیار هوشمند لیمس یکی از جذاب ترین امکانات لیمس می باشد که فعالیت نیروی انسانی را کاهش داده و ارتباطی دائمی با زبان آموزان دارد. برخی از این امکانات در ادامه ذکر می شود.

اطلاع رسانی غیبت ها و تاخیرها

نمودار پیشرفت و پسرفت تحصیلی

تبریکات تولد ، شغلی و ...

اطلاع رسانی نمرات پایانی به همراه جزئیات

اطلاع رسانی نوبت های تعیین سطح

اطلاع رسانی لغو و یا انتقال جلسات

قدردانی از افرادی که معرفی انجام می دهند

اطلاع رسانی شروع و پایان کلاس قبل از شروع

یادآوری آزمون های کلاسی

کد های تخفیف اتوماتیک

رسید ثبت نام هوشمند و بلافاصله بعد از ثبت نام

یادآوری تکالیف