پورتال تحت وب اساتید

فراهم کردن امکانات دیجیتال برای اساتید می تواند کمک شایانی به کم کردن فرم های کاغذی در موسسات و همچنین کاهش تایم کاری کارمندان کند. در طول روز برای وارد کردن لیست های کلاسی ، نمرات کلاسی و تکالیف اساتید باید آنها را در فرمی ثبت کرده و سپس آن را به پرسنل تحویل دهند تا در سیستم ثبت کنند که با دیجتال شدن آن می توان هزینه های موسسه را کم کرد.
وجود سیستم های هوشمند برای اساتید فواید بسیاری دارد و بار کاری بین افراد تقسیم شده و پرسنل فقط نظاره گر و کنترل کننده اطلاعات وارد شده خواهند بود.

  • ثبت تکالیف ، نمرات کلاسی و حضوروغیاب توسط خود اساتید برای نمایش لحظه ای به والدین و کاهش فرم های کاغذی
  • اطلاع رسانی های به موقع به اساتید برای انجام کارها و دسترسی بهتر
  • ارتباط بهتر بین اساتید و خانواده ها و پرسنل در درون سیستم
  • کاهش تایم کاری پرسنل و ورود اطلاعات توسط اساتید

راه حل ها

راه حل های لیمس برای رفع مشکلات اساتید

لیست الکترونیک

لیست های کلاسی از طریق اپلیکیشن و یا پورتال در اختیار اساتید قرار می گیرند که این امر باعث می شود تغییرات زبان آموزان به صورت لحظه ای در لیست استاد اعمال شده و نیاز به پیگیری استاد نمی باشد. همچنین سیستم می تواند افراد بدهکار را بلاک کرده تا در لیست اساتید نمایش داده نشوند.

اطلاع رسانی هوشمند

اساتید در هر جلسه می توانند حضوروغیاب ، تاخیرها ، تکالیف و نمرات کلاسی را وارد کنند تا بلافاصله بعد از ثبت به اطلاع والدین و افراد مشخص شده در سیستم رسانده شود با این کار والدین از وضعیت تحصیلی فرزند خود کاملا مطلع بوده و می توانند پیگیری های لازم را انجام دهند.

اطلاعات الکترونیکی

ورود اطلاعات اساتید در طول ترم و در پایان ترم هنگام ورود نمرات به صورت الکترونیکی ثبت شده و در صورت تغییر به راحتی می توانند تا قبل از نهایی شدن نمرات آن را تغییر دهند و بلافاصله بعد از ثبت اطلاعات در اختیار پرسنل قرار گرفته و نیاز به ورود مجدد ندارد.

اپلیکیشن موبایل اساتید

اپلیکیشن موبایل اساتید

محیط کاربری ساده و روان

اساتید می توانند به راحتی با زبان آموزان ، پرسنل و والدین در ارتباط بوده و بودن (البته دسترسی بندی شده) و پیام ها از طریق اپلیکیشن موسسه مدیریت می شود.

پیام های درون سیستمی

اساتید می توانند به راحتی با زبان آموزان ، پرسنل و والدین در ارتباط بوده و بودن (البته دسترسی بندی شده) و پیام ها از طریق اپلیکیشن موسسه مدیریت می شود.

نوتیفیکیشن و دسترسی بالا

اطلاع رسانی ها در رابطه با شروع و پایان کلاس ها ، عدم ثبت اطلاعات و اتفاقات موسسه مثل تعطیلات و ... به صورت رایگان و بدون انجام فعالیت خاصی به اطلاع اساتید رسانده می شود.

دسترسی سریع و بدون محدودیت

اساتید در هر مکانی تنها با داشتن اینترنت می توانند اطلاعات مربوط به جلسات ، کلاس ها و نمرات خود را داشته باشند و اطلاعات را وارد سیستم کنند.

چرا اساتید هوشمند باشند؟

همه ی افراد تقریبا گوشی هوشمند داشته و میتوان با استفاده از آن ، از زمان استفاده بهینه کرد و ساعت کاری پرسنل را نیز کاهش داد که در نتیجه باعث افزایش سود موسسه می شود.
همچنین وجود سیستم های هوشمند می تواند به کاهش فرم های کاغذی نیز کمک کند که خود راه دیگری برای افزایش درآمد و حفظ منابع طبیعی در محیط زیست می باشد.

اپلیکیشن اساتید چگونه کار می کند؟

مراحلی که اساتید از سیستم استفاده می کنند به این صورت است.

اعتبار سنجی و ورود به سیستم

هر کدام یک از اساتید نام کاربری و رمز عبور مربوط به خود را از سیستم دریافت می کنند و با ورود در اپلیکیشن می توانند به کلاس های خود دسترسی داشته باشند.

پس از یکبار ورود ، اطلاع رسانی ها برای آن به صورت خودکار و از طریق نوتیفیکیشن گوشی ارسال خواهد شد.

مشاهده جلسات و کلاس ها

اساتید می توانند برنامه کلاسی و تاریخ جلسات خود را در اپلیکیشن ملاحظه کنند و زبان آموزان و اطلاعات اضافی مربوط به آن را نیز دریافت کنند.

همچنین می توانند سوابق تدریس کلاس های خود را در سیستم نظاره گر باشند و پرونده سوابق خود را ملاحظه کنند.

پیام رسانی

اساتید در سیستم بسته به دسترسی هایی که دارند می توانند از سیستم پیام رسان داخلی اپلیکیشن استفاده کرده و بین پرسنل ، شاگردان و والدین پیام رد و بدل کنند.

همچنین پیام های موسسه نیز از طریق این سیستم به اطلاع آنها در طول ترم رسانده می شود.

ثبت حضوروغیاب و نمرات کلاسی

اساتید در صفحه اصلی و تقویم آموزشی خود جلسات روزانه خود را ملاحظه می کنند و می توانند آن جلسات را حضوروغیاب کنند و همچنین برای زبان آموزان به صورت عمومی و شخصی تکالیف را ثبت کنند. با این سیستم تکالیف به صورت هوشمند به سمع والدین و زبان آموزان رسانده می شود و بخش مهمی از نگرانی های والدین و پیگیری های پرسنل حل می شود.

همچنین اساتید می توانند در هر جلسه به افراد نمره اختصاص دهند تا عملکرد و روند رشد زبان آموز در طول ترم برای خودش و والدین مشخص باشد.

ثبت نمرات پایانی و آزمون ها

اساتید پس از رسیدن تاریخ پایان کلاس می توانند نمرات پایانی را به صورت الکترونیک و موقت ثبت کرده تا دیگر نیاز به ورود دوباره توسط پرسنل نباشد. سیستم بارم بندی نیز توسط موسسه مشخص شده و تغییرات تا زمان نهایی شدن نمرات توسط موسسه برای اساتید امکان پذیر خواهد بود.

همچنین پس از مشخص شدن نمرات میانترم و پایانترم و حتی آزمون های کلاسی اساتید می توانند بلافاصله آنها را درسیستم ثبت کرده تا والدین و زبان آموز و موسسه از آن مطلع شوند.

دستیار هوشمند در پورتال اساتید

دستیار هوشمند لیمس به منظور کاهش خطاهای انسانی و انجام امور به صورت منظم اساتید را نیز کنترل می کند. این دستیار با آنالیز داده ها اطلاع رسانی های مختلف و مورد نیاز موسسه ی شما را به سمع آنها به صورت اتوماتیک می رساند.

اطلاع رسانی لحظه ای و کامل

دقت بالا و بدون اشتباه

بدون محدودیت زمانی و مکانی

کنترل کامل و نظم دهی به امور