معرفی اپلیکیشن و پورتال اساتید

معرفی اپلیکیشن و پورتال اساتید

فراهم کردن امکانات دیجیتال برای اساتید می تواند کمک شایانی به کم کردن فرم های کاغذی در موسسات و همچنین کاهش تایم کاری کارمندان کند. در طول روز برای وارد کردن لیست های کلاسی ، نمرات کلاسی و تکالیف اساتید باید آنها را در فرمی ثبت کرده و سپس آن را به پرسنل تحویل دهند تا در سیستم ثبت کنند که با دیجتال شدن آن می توان هزینه های موسسه را کم کرد.

وجود سیستم های هوشمند برای اساتید فواید بسیاری دارد و بار کاری بین افراد تقسیم شده و پرسنل فقط نظاره گر و کنترل کننده اطلاعات وارد شده خواهند بود.

کاهش تایم کاری پرسنل و ورود اطلاعات توسط اساتید

ثبت تکالیف ، نمرات کلاسی و حضوروغیاب توسط خود اساتید برای نمایش لحظه ای به والدین و کاهش فرم های کاغذی

ارتباط بهتر بین اساتید و خانواده ها و پرسنل در درون سیستم

اطلاع رسانی های به موقع به اساتید برای انجام کارها و دسترسی بهتر

مشکلات

مشکلاتی که اساتید با آن سر و کار دارند

بررسی وضعیت زبان آموزان
وضعیت زبان آموزان

در شروع ترم پرسنل لیستی را تحویل اساتید می دهند که ممکن است این لیست نیاز به تغییر یا اضافه شدن شاگرد داشته باشد و همچنین کنترل زبان آموزان برای موسسه از لحاظ مالی سخت شده و مشکلاتی ایجاد می شود.

عدم اطلاع والدین از فرزندان
اطلاع والدین

والدین از غیبت ها ، تاخیرها ، تکالیف و نمرات کلاسی فرزندان خود مطلع نیستند زیرا ابتدا برخی از این اطلاعات وارد لیست کاغذی شده و در زمان درست به اطلاع والدین رسانده نمی شود.

ورود اطلاعات زیاد
ورود اطلاعات

اساتید مجبورند فرم های زیادی را داشته باشند تا بتوانند اطلاعات را در آنها وارد کنند و همچنین پس از ورود باید آن را مجدد به پرسنل داده تا وارد سیستم کنند حال اگر مورد خاصی پیش آید این پروسه باید چندین بار انجام شود.

راه حل ها

راه حل های لیمس برای رفع مشکلات اساتید

لیست الکترونیک
لیست الکترونیک

لیست های کلاسی از طریق اپلیکیشن و یا پورتال در اختیار اساتید قرار می گیرند که این امر باعث می شود تغییرات زبان آموزان به صورت لحظه ای در لیست استاد اعمال شده و نیاز به پیگیری استاد نمی باشد. همچنین سیستم می تواند افراد بدهکار را بلاک کرده تا در لیست اساتید نمایش داده نشوند.

اطلاع رسانی هوشمند
اطلاع رسانی هوشمند

اساتید در هر جلسه می توانند حضوروغیاب ، تاخیرها ، تکالیف و نمرات کلاسی را وارد کنند تا بلافاصله بعد از ثبت به اطلاع والدین و افراد مشخص شده در سیستم رسانده شود با این کار والدین از وضعیت تحصیلی فرزند خود کاملا مطلع بوده و می توانند پیگیری های لازم را انجام دهند.

اطلاعات الکترونیکی
اطلاعات الکترونیکی

ورود اطلاعات اساتید در طول ترم و در پایان ترم هنگام ورود نمرات به صورت الکترونیکی ثبت شده و در صورت تغییر به راحتی می توانند تا قبل از نهایی شدن نمرات آن را تغییر دهند و بلافاصله بعد از ثبت اطلاعات در اختیار پرسنل قرار گرفته و نیاز به ورود مجدد ندارد.

اپلیکیشن موبایل اساتید

محیط کاربری ساده و روان

محیط اپلیکیشن لیمس به صورتی طراحی شده تا اساتید بتوانند با چند کار ساده به راحتی هر چه تمام تر ، حضوروغیاب ، نمرات کلاسی و نمرات پایانی را ثبت کنند و همچنین محیط اپلیکیشن طبق متدهای روز دنیا طراحی شده است.

پیام های درون سیستمی

اساتید می توانند به راحتی با زبان آموزان ، پرسنل و والدین در ارتباط بوده و بودن (البته دسترسی بندی شده) و پیام ها از طریق اپلیکیشن موسسه مدیریت می شود.

اپلیکیشن موبایل اساتید
نوتیفیکیشن و دسترسی بالا

اطلاع رسانی ها در رابطه با شروع و پایان کلاس ها ، عدم ثبت اطلاعات و اتفاقات موسسه مثل تعطیلات و ... به صورت رایگان و بدون انجام فعالیت خاصی به اطلاع اساتید رسانده می شود.

دسترسی سریع و بدون محدودیت

اساتید در هر مکانی تنها با داشتن اینترنت می توانند اطلاعات مربوط به جلسات ، کلاس ها و نمرات خود را داشته باشند و اطلاعات را وارد سیستم کنند.


  • سیب اپ کافه بازار

چرا اساتید هوشمند باشند؟

همه ی افراد تقریبا گوشی هوشمند داشته و میتوان با استفاده از آن ، از زمان استفاده بهینه کرد و ساعت کاری پرسنل را نیز کاهش داد که در نتیجه باعث افزایش سود موسسه می شود.

همچنین وجود سیستم های هوشمند می تواند به کاهش فرم های کاغذی نیز کمک کند که خود راه دیگری برای افزایش درآمد و حفظ منابع طبیعی در محیط زیست می باشد.

اپلیکیشن اساتید چگونه کار می کند؟

مراحلی که اساتید از سیستم استفاده می کنند به این صورت است.

اعتبار سنجی و ورود به سیستم

هر کدام یک از اساتید نام کاربری و رمز عبور مربوط به خود را از سیستم دریافت می کنند و با ورود در اپلیکیشن می توانند به کلاس های خود دسترسی داشته باشند.

پس از یکبار ورود ، اطلاع رسانی ها برای آن به صورت خودکار و از طریق نوتیفیکیشن گوشی ارسال خواهد شد.

مشاهده جلسات و کلاس ها

اساتید می توانند برنامه کلاسی و تاریخ جلسات خود را در اپلیکیشن ملاحظه کنند و زبان آموزان و اطلاعات اضافی مربوط به آن را نیز دریافت کنند.

همچنین می توانند سوابق تدریس کلاس های خود را در سیستم نظاره گر باشند و پرونده سوابق خود را ملاحظه کنند.

پیام رسانی

اساتید در سیستم بسته به دسترسی هایی که دارند می توانند از سیستم پیام رسان داخلی اپلیکیشن استفاده کرده و بین پرسنل ، شاگردان و والدین پیام رد و بدل کنند.

همچنین پیام های موسسه نیز از طریق این سیستم به اطلاع آنها در طول ترم رسانده می شود.

ثبت حضوروغیاب و نمرات کلاسی

اساتید در صفحه اصلی و تقویم آموزشی خود جلسات روزانه خود را ملاحظه می کنند و می توانند آن جلسات را حضوروغیاب کنند و همچنین برای زبان آموزان به صورت عمومی و شخصی تکالیف را ثبت کنند. با این سیستم تکالیف به صورت هوشمند به سمع والدین و زبان آموزان رسانده می شود و بخش مهمی از نگرانی های والدین و پیگیری های پرسنل حل می شود.

همچنین اساتید می توانند در هر جلسه به افراد نمره اختصاص دهند تا عملکرد و روند رشد زبان آموز در طول ترم برای خودش و والدین مشخص باشد.

ثبت نمرات پایانی و آزمون ها

اساتید پس از رسیدن تاریخ پایان کلاس می توانند نمرات پایانی را به صورت الکترونیک و موقت ثبت کرده تا دیگر نیاز به ورود دوباره توسط پرسنل نباشد. سیستم بارم بندی نیز توسط موسسه مشخص شده و تغییرات تا زمان نهایی شدن نمرات توسط موسسه برای اساتید امکان پذیر خواهد بود.

همچنین پس از مشخص شدن نمرات میانترم و پایانترم و حتی آزمون های کلاسی اساتید می توانند بلافاصله آنها را درسیستم ثبت کرده تا والدین و زبان آموز و موسسه از آن مطلع شوند.

دستیار هوشمند در پورتال اساتید

دستیار هوشمند در پورتال اساتید

دستیار هوشمند لیمس به منظور کاهش خطاهای انسانی و انجام امور به صورت منظم اساتید را نیز کنترل می کند. این دستیار با آنالیز داده ها اطلاع رسانی های مختلف و مورد نیاز موسسه ی شما را به سمع آنها به صورت اتوماتیک می رساند.

اطلاع رسانی لحظه ای و کامل
دقت بالا و بدون اشتباه
بدون محدودیت زمانی و مکانی
کنترل کامل و نظم دهی به امور

گالری پوستر ها

تصاویری از محیط پورتال اساتید

مطالب پیشنهادی

با پورتال اساتید بیشتر آشنا شوید.

اپلیکیشن اندروید اساتید

امروزه با وجود ابزارهای هوشمند ، انجام فرایندهای اداری به صورت سنتی ، منطقی نمی باشد زیرا علاوه بر هزینه های زمانی بالا بر محیط زیست نیز لطمه وارد می کند. ...

چرا باید اپلیکیشن مالتی پلتفرم انتخاب کنیم؟

امروزه با وجود تنوع در سیستم عامل های موجود ، مدیران مجموعه ها باید با توجه به این مسئله برای مجموعه خود سیستم نرم افزاری تهیه کنند. اما مزایای وجود چند پل...

مجموعه ابزارهای مدیریتی، ویژه آموزشگاه های زبان

لیمس ، با تفکر حذف کاغذ و بروکراسی های اداری ، سیستمی را طراحی کرده است تا با استفاده از آن ، موسسات زبان از نظر امکانات دیجیتال به ابزارهای جانبی دیگر نیازی نداشته باشند و در واقع یک جعبه ابزار مدیریتی یکپارچه در اختیار آنها باشد.

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی همه ی مدیران به دنبال استفاده از ابزارهای هوشمند برای مدیریت مجموعه خود هستند. اما مزایای هوشمندی چیست ؟ هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

محیط کاربری آموزشگاهی و مدرن

سیستم ثبت نام آموزشگاه ها باید دارای محیطی جذاب ، روان و با گرافیک بالا باشد . زیرا روزانه پرسنل ساعت های زیادی را با سیستم کار می کنند و در صورتی که محیط کاربری سریع و انعطاف پذیر نباشد باعث تجمع در موسسه شده و دوباره مجبور به استفاده از ملزومات اداری خواهیم بود. محیط کاربری لیمس چگونه است؟

پورتال مدیریت آموزشگاه از راه دور

اکثر مدیران بر این نظر هستند که باید کنترل مستقیمی بر عملکرد پرسنل و مجموعه داشته باشند. اما در مواقع مسافرت های کاری و تفریحی چگونه می توان مجموعه را کنترل کرد؟

اپلیکیشن اندروید اساتید

امروزه با وجود ابزارهای هوشمند ، انجام فرایندهای اداری به صورت سنتی ، منطقی نمی باشد زیرا علاوه بر هزینه های زمانی بالا بر محیط زیست نیز لطمه وارد می کند. اپلیکیشن هوشمند لیمس چه مزایایی برای آموزشگاه های زبان فراهم می کند؟

چرا باید اپلیکیشن مالتی پلتفرم انتخاب کنیم؟

امروزه با وجود تنوع در سیستم عامل های موجود ، مدیران مجموعه ها باید با توجه به این مسئله برای مجموعه خود سیستم نرم افزاری تهیه کنند. اما مزایای وجود چند پلتفرم در چیست؟

اپلیکیشن اندروید زبان آموزی چه مزایایی برای موسسات زبان دارد؟

با وجود 90 میلیون گوشی هوشمند در ایران که نزدیک به 70 درصد آن گوشی های اندرویدی می باشد ، داشتن یک اپلیکیشن کاربردی در این پلتفرم ، مزایای فراوانی برای موسسات زبان خواهد داشت.

مدیریت پرسنل آموزشگاه در خارج از مرکز

شاید یکی از دغدغه های اصلی مدیران ، مدیریت پرسنل در تمام اوقات می باشد تا وظایف خود را به بهترین شکل انجام دهند. بدون تکنولوژی شما مجبور خواهید بود همیشه در کنار پرسنل باشید و آنها را کنترل کنید ولی با استفاده از امکانات هوشمند شما می توانید در هنگام مسافرت نیز وظایف پرسنل را به آنها محول کنید و گزارش های روزانه آنها را به صورت هوشمند دریافت کنید.