لیمس راهکار موفقیت آموزش مجازی

چرا لیمس در موفقیت آموزش آنلاین اهمیت دارد؟

سرورهایی سریع و بدون قطعی

خرید یا اجاره سرور مناسب آموزش مجازی کار ساده‌ای نیست و به دانش تخصصی و مدیریتی شبانه‌روزی نیاز دارد. مدیریتی که قطعیِ کلاس‌های آنلاین را به حداقل برساند. از آنجا که ما در لیمس با نیازهای آموزش مجازی کاملا آشنا هستیم؛ سرورها را به گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که اگر در هر زمان از شبانه‌روز، سروری دچار مشکل شود، بقیه سرورها وظیفه‌ی آن سرور را بر عهده بگیرند. به همین دلیل احتمال قطعی کلاس‌های آنلاین در لیمس، کمتر از یک درصد است.

سامانه آموزش مجازی کاربرپسند

سامانه‌ای برای آموزش مجازی مناسب است که کار با آن برای همه‌ی افراد حتی کودکان، ساده و آسان باشد. ابزار رایگانی مانند: واتس‌آپ، اسکایپ و... امکانات لازم را برای برگزاری کلاس آنلاین ندارند، به همین دلیل شاگردان و اساتید کمتر احساس حضور در کلاس دارند و رغبت و تمرکز شاگردان نیز کاهش می‌یابد. اما فضای کلاس آنلاین در لیمس تا حد بالایی به کلاس حضوری شبیه‌سازی شده است و بسیاری از امکانات چون وایت‌برد، مشاهده استاد، پرسش کلاسی و ... را دارد.

LMS

حضور یک سیستم مدیریت یادگیری (LMS) مناسب در کنار سامانه آموزش مجازی، باعث می‌شود تا مدیریت افراد و کلاس‌های آنلاین راحت‌تر شود و نیاز به افراد بیشتر برای مدیریت کلاس‌ها کاهش یابد. .

بستر مناسب اینترنت

با داشتن بستر اینترنت مناسب که حداقل پهنای باند آن 16 مگابیت بر ثانیه باشد، ارسال ‌و ‌دریافت صدا و تصویر به شرط داشتن سرور مناسب، بدون مشکل خواهد بود. در صورتی که بستر اینترنت مناسب نباشد، ارسال و دریافت صدا و تصاویر با مشکل مواجه شده و تاخیر زیادی در ارتباط احساس می‌شود. همین موضوع باعث دلسردی افراد نسبت به آموزش مجازی می‌شود. لیمس به‌گونه‌ای است که برای استفاده از آن تنها اینترنت پرسرعت لازم نیست و در زمان کندی اینترنت نیز، میزان قطعی نسبت به سایر سامانه‌ها کمتر است

مدیریت و ارتباط بهتر اساتید در کلاس

شیوه‌های آموزش مجازی متفاوت از آموزش حضوری است. در آموزش مجازی، زبان بدن و ارتباط چشمی کارایی چندانی در آموزش ندارد. یک استاد حرفه‌ای به این موضوع آگاهی دارد و تلاش می‌کند با استفاده از امکانات سامانه آموزش آنلاین، ارتباط بهتری با زبان‌آموزان بسازد. لیمس بسیاری از امکانات را برای اساتید و دانش‌آموزان فراهم کرده است تا تجربه‌ی کلاس آنلاین را به کلاس حضوری نزدیک کند.

مراحلی که برای راه‌اندازی آموزش مجازی لیمس لازم است

نصب و راه‌اندازی لیمس

کارشناسان پشتیبانی لیمس، به سیستم شما متصل می‌شوند و نسخه ویندوز لیمس را بر رایانه‌ی شما نصب می‌کنند. نسخه‌های دیگر لیمس نیز با راهنمایی پشتیبانان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

آموزش پرسنل آموزشگاه

بعد از نصب و راه‌اندازی، پشتیبانانِ لیمس به تمام پرسنل آموزشگاه: منشی، سوپروایزر، مدیر و اساتید آموزش‌های لازم را ارائه می‌کنند؛ تا برای کار با لیمس آماده باشند.

ثبت اطلاعات اولیه آموزشگاه در لیمس

اطلاعات اولیه آموزشگاه شامل: مشخصات افراد، اطلاعات بانکی، برنامه کلاسی و... در نرم‌افزار لیمس وارد می‌شود و نرم‌افزار آماده‌ی استفاده می‌شود.

بررسی کارکرد لیمس در آموزشگاه شما

در این مرحله، تمامی قسمت‌های لیمس و آموزش مجازی آن بررسی و تست می‌شود تا از کارکرد صحیح نرم‌افزار در آموزشگاه شما مطمئن شویم.

آغاز آموزش آنلاین با لیمس

حالا، لیمس آماده‌ی میزبانی جلسات و کلاس‌های آنلاین شما است.

مقالات

تیم لیمس

شما می توانید برای ارتباط با واحد فروش لیمس با شماره های زیر تماس بگیرید:

0902-202-4949031-91091022

اگر در مورد خرید لیمس نیاز به مشاوره دارید، اطلاعاتتون رو وارد کنید تا با شما تماس بگیریم: