معرفی لیمس

7 سال از روزی که طراحی نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان لیمس را شروع کردیم می‌گذرد. در این سال‌ها هر روز تلاش کردیم تا فرایندها را بهبود بخشیم و با این کار، بازدهی پرسنل آموزشگاه‌های زبان را افزایش دهیم.

ویژگی مهم محصول ما؛ یعنی هوشمندی و جامعیت باعث شد تا افتخار همکاری با موسساتی با شرایط مختلف را در کارنامه خود ثبت کنیم.

رسالت ما بهبود نظم و مدیریت در آموزشگاه‌های زبان بوده ، تا کنون بخشی از راه را طی کرده و هر روز، هم‌راستا با استانداردهای روز دنیا قدم برمی‌داریم. این قدم‌های هرچند کوچک باعث شده تا امروز با بیش از 300 آموزشگاه زبان همکاری مستقیم داشته و حاصل این همکاری، برگزاری بیش از 100 هزار کلاس آنلاین توسط بیش از 1500 استاد باشد.

لیمس چیست؟ و چگونه کار می کند؟

hand-drawn-vector-arrows

آنچه در باره ما می گویند!

خانواده ی ما بیش از 300 مدیر آموزشگاه را شامل می‌شود که هر یک از این بزرگواران، لیمس را لمس کرده اند و نظراتی متفاوت درباره آن دارند. در این قسمت، نظر برخی از این بزرگواران را می‌بینیم و می‌شنویم.


شما هم می‌توانید به خانواده بزرگ ما بپیوندید.

با استفاده از نرم افزار مدیریت آموزشگاه های زبان لیمس در آموزشگاه، موسسه و آکادمی خود، لذت مدیریت کم دردسر آموزشگاه زبان را بچشید.
آمار و ارقام زیر برای قبل از حضور شماست.

252
تعداد مشتریان
90%
درصد رضایت مشتریان
26/31
استان های فعال
67
شهرهای فعال

برخی از امکانات و ماژول ها

لیمس، سیستم جامع و تخصصی مدیریت موسسات زبان

پکیج های ویژه لیمس

با ثبت نام در جشنواره از تخفیف ویژه هر پک بهره مند شوید

گالری پوستر ها

نگاهی مدیریتی به لیمس.

وبلاگ!

آخرین مقالات ارسالی توسط کارشناسان لیمس.

مجموعه ابزارهای مدیریتی، ویژه آموزشگاه های زبان

لیمس ، با تفکر حذف کاغذ و بروکراسی های اداری ، سیستمی را طراحی کرده است تا با استفاده از آن ، موسسات زبان از نظر امکانات دیجیتال به ابزارهای جانبی دیگر نیا...

محیط کاربری آموزشگاهی و مدرن

سیستم ثبت نام آموزشگاه ها باید دارای محیطی جذاب ، روان و با گرافیک بالا باشد . زیرا روزانه پرسنل ساعت های زیادی را با سیستم کار می کنند و در صورتی که محیط ...

پورتال مدیریت آموزشگاه از راه دور

اکثر مدیران بر این نظر هستند که باید کنترل مستقیمی بر عملکرد پرسنل و مجموعه داشته باشند. اما در مواقع مسافرت های کاری و تفریحی چگونه می توان مجموعه را کنتر...

گالری ویدئو ها!

با لیمس آشنا شوید.


جدید ترین بروز رسانی

نرم افزار ویندوز 1.0.4.99


1 قابلیت جدید5 ارتقاء و بهبود

درخواست نسخه دمو  موارد بروز رسانی