پورتال مدیریت لیمس

معرفی

امروزه اهمیت تکنولوژی از هیچ چشمی پوشیده نیست و از آنجایی که مدیران افرادی باتجربه هستند به دنبال راهکاری برای استفاده از این بستر برای بهبود مجموعه خود و افزایش بهره وری و درآمد هستند.

لیمس با بررسی نیازهای مدیران آموزشگاه های زبان این پورتال و اپلیکیشن را طراحی کرده است تا مدیران بتوانند حتی خارج از آموزشگاه علاوه بر دریافت گزارش های مالی ، آموزشی و اداری موسسه ، پرسنل را نیز به صورت هوشمند کنترل کرده و برای آنها وظایف را تعریف کنند.

سیستم مدیریت وظایف پرسنل

اطلاع رسانی به موقع و اتوماتیک از وقایع موسسه

دریافت گزارش های مختلف مالی ، آموزشی و اداری

انجام امور مدیریتی و دسترسی دهی از راه دور

مدیریت هوشمندانه آموزشگاه

چرا مدیریت هوشمند؟

مدیران با مشغله های فراوانی که دارند امور حساس را ممکن است فراموش کنند و یا کارمندان به موقع اطلاعات لازم را در اختیار مدیر قرار ندهند و یا حتی مدیر در خارج از مجموعه باشد و اطلاعات لازم را در اختیار نداشته باشد.

راه حل :

وجود سیستمی یکپارچه به همراه دستیاری هوشمند که بدون فراموشی و خطا اطلاعات را از طریق سیستم برای مدیران ارسال کند.

چگونه ؟

در سیستم یکپارچه لیمس ، اطلاعات به صورت منظم و دقیق ثبت شده و محدودیتی از لحاظ دسترسی به آن وجود ندارد. همچنین لیمس دستیاری هوشمند دارد که داده ها را آنالیز کرده و با تحلیل آنها گزارش ها و آمارهای مختلفی را ایجاد می کند. همچنین برای مدیریت ابزارهای هوشمندی از قبیل اپلیکیشن موبایلی(آیفون – اندروید) و پورتال تحت وب ایجاد کرده تا مدیران با استفاده از امکانات هوشمند و با در ارتباط بودن با دستیار هوشمند مدیریت را در مجموعه انجام دهند.

اپلیکیشن موبایل مدیریت

پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف

اپلیکیشن مدیریت لیمس برای گوشی های آیفون و اندروید طراحی شده

اطلاع رسانی از طریق نوتیفیکیشن

نوتیفیکیشن یک راه ارتباطی بسیار قدرتمند است که مدیر را در هر لحظه می تواند از اتفاقات مهم باخبر سازد

اپلیکیشن اندروید و IOS مدیریت آموزشگاه زبان
رابط کاربری ساده و روان

اپلیکیشن لیمس با متدهای طراحی روز دنیا طراحی شده و مدیران به راحتی همه ی فعالیت های مورد نیاز خود را در آن پیگیری می کنند

دسترسی سریع به موسسه در هر مکانی

محدودیت مکانی برای اپلیکیشن وجود ندارد و در هر نقطه از جهان با گوشی همراه خود می توانید به اطلاعات موسسه دسترسی داشته باشید.

مدیریت وظایف به صورت هوشمند

کنترل کارمندان در انجام وظایف یکی از وظایف مهم مدیران می باشد که با سیستم مدیریت وظایف لیمس این کار برای مدیران خیلی آسوده خواهد شد.

مدیریت وظایف کارمندان و کنترل عملکرد
  • کنترل وظایف به صورت سیستمی و بدون محدودیت مکانی
  • مطلع شدن از مدت زمان دقیق انجام وظایف و اطلاع رسانی های اتوماتیک
  • ثبت توضیحات هر وظیفه توسط کارمندان و اطلاع رسانی اتوماتیک به مدیر
  • گزارش های مختلف و جامع از کارمندان ، گروه وظایف ، بازه های تاریخی و ...

گالری پوستر ها

تصاویری از اپلیکیشن موبایل مدیریت

پورتال مدیریت آموزشگاه از راه دور

اکثر مدیران بر این نظر هستند که باید کنترل مستقیمی بر عملکرد پرسنل و مجموعه داشته باشند. اما در مواقع مسافرت های کاری و تفریحی چگونه می توان مجموعه را کنترل کرد؟

مدیریت پرسنل آموزشگاه در خارج از مرکز

شاید یکی از دغدغه های اصلی مدیران ، مدیریت پرسنل در تمام اوقات می باشد تا وظایف خود را به بهترین شکل انجام دهند. بدون تکنولوژی شما مجبور خواهید بود همیشه در کنار پرسنل باشید و آنها را کنترل کنید ولی با استفاده از امکانات هوشمند شما می توانید در هنگام مسافرت نیز وظایف پرسنل را به آنها محول کنید و گزارش های روزانه آنها را به صورت هوشمند دریافت کنید.

چرا فرم های کاغذی را کنار بگذاریم؟

در موسسات زبان از فرم های کاغذی بسیاری استفاده می شود. فرم ثبت نام ، رسید شهریه ، لیست کلاسی ، کارنامه و ... که برای موسسات شاید همه ی آنها اجباری نباشد. شاید برای شما سوال باشد که چگونه می توان به عنوان مثال لیست کلاسی را کنار گذاشت و چرا باید آن را کنار گذاشت.

سیستم های نرم افزاری چگونه نگرانی های مدیران را بر طرف می کنند؟

مدیریت در جامعه ی امروزی کاری بسیار دشوار و حساس می باشد. علاوه بر آن هرگز دیگران توانایی درک مدیران را ندارند و در واقع مدیریت یک مجموعه بر دوش یک شخص می باشد. شاید همه ی مدیران دوست داشته باشند ، یک شخص همانند خود در اختیار داشته باشند تا بتوانند کارها و امور را بهتر اداره کنند. دستیار هوشمند لیمس تا حدودی این کار را برای مدیران فراهم کرده است.

مدیریت آسان و هوشمند آموزشگاه

شاید شما از آن دسته از مدیرانی باشید که تمایل دارید به صورت منظم و دقیق همه چیز را کنترل کنید اما هنوز به حالت ایده آل برای این کار دست پیدا نکرده و یا باید در طول روز برای پیگری و کنترل مجموعه خود زمان بگذارید. شما با استفاده از تکنولوژی می توانید در سریعترین زمان همه چیز را کنترل کنید.

آزمون های آنلاین چه کمکی به موسسات زبان می کند؟

مدیران کسب و کارها همیشه به دنبال راهکارهایی برای پیشرفت مجموعه خود می باشند و در تلاش اند تا از هزینه های مجموعه خود کاسته و درآمد را افزایش دهند. اما آزمون آنلاین چگونه به مدیران آموزشگاه های زبان می تواند کمک کند؟

دستیار هوشمند چیست؟ | اطلاع رسانی در موسسات آموزشی

امروزه وجود ابزارهای هوشمند در بهبود هر کسب و کاری مسمر ثمر خواهد بود و باعث افزایش بهره وری و درآمد بیشتر خواهد بود. اما دستیار هوشمند لیمس چگونه عمل می کند و چه تاثیری در آموزشگاه های زبان دارد؟

کنترل ریزش ها با استفاده از تکنولوژی چگونه امکان پذیر است؟

ریزش ها از علل اصلی کاهش درآمدهای موسسات زبان است و در صورت وقوع بی رویه این پدیده ، مدیران مجبور به تبلیغات انبوه و هزینه های بالای آن هستند. اما تکنولوژی چگونه می تواند به کاهش ریزش ها کمک کند و سود مجموعه را افزایش دهد؟