جدیدترین ویدئو های آموزشی لیمس

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟
20 بهمن 1398

مزایای هوشمندی آموزشگاه ها چیست؟

اما مزایای هوشمندی چیست ؟
هوشمندی چه تاثیری بر درآمد موسسات زبان دارد؟

***

1- یکی از مهمترین مزایای هوشمندی ، مصرف بهینه زمان می باشد.

بالا بردن راندمان کاری در آموزشگاه های زبان

زمان یکی از فاکتورهایی است که در صورت از دست دادن ، نمی توانید مجدد آن را به دست آورید. بنابراین باید به صورت صحیح از آن استفاده کرد.
آموزشگاه های زبان محلی است ،  که کارهای روزمره زیادی در آن در حال انجام است  و پرسنل زمان زیادی را صرف پیگیری فرم های کاغذی ،  و انجام کارهای روزمره میکنند بنابراین، فاکتور زمان که یکی از سرمایه های هر مجموعه می باشد،  بابت کارهای روزمره به هدر می رود.
اما تکنولوژی برای بهبود زمان کاری پرسنل چه کاری را می تواند انجام دهد؟
در نظر بگیرید شما کارهای خود را به صورت دستی و فرم های کاغذی انجام می دهید.
برای انجام فرایند های زیر چه مدت زمان را باید صرف کنید؟
- یافتن اطلاعات تماس یک شخص
- بررسی سوابق مالی یک شخص
- صدور لیست حضوروغیاب برای اساتید
- صدور کارنامه
- بررسی سوابق آموزشی اشخاص
- پیگیری چک ها و اقساط معوقه
- بررسی ریزش ها و آمار ثبت نام
- اطلاع رسانی به افراد یک کلاس
- محاسبه فیش حقوقی اساتید
همه ی موارد بالا فرایندهایی هستند که در طول روز پرسنل با آنها سر و کار دارند اما در صورتی که قرار باشد شما آنها را به صورت کاغذی مدیریت کنید ، مجبور خواهید بود فرم ها و پرونده ها را بررسی کرده و سپس خروجی مورد نیاز خود را دریافت کنید اما با استفاده از تکنولوژی نه تنها فرایندهای بالا بلکه برخی خروجی ها مثل ترازنامه مالی یک سال که برای دریافت آن باید ساعت ها زمان صرف کرد را با یک کلیک ساده و در کسری از زمان می توانید دریافت کنید.

***

2 - افزایش سود موسسه

روش افزایش درآمد آموزشگاه های زبان

تکنولوژی در افزایش درآمد موسسه نیز سهیم خواهد بود.
سود ، متشکل از تفریق هزینه ها،  از درآمد موسسه می باشد. بنابراین برای افزایش سود می بایست درآمد را افزایش داد و یا هزینه ها را کاهش داد.
هر نیروی ثابت در سال چیزی در حدود 20 میلیون تومان در سال برای شما هزینه دارد(بیمه - عیدی و ...). و اگر ساعت کاری هر ماه را 192 ساعت در نظر بگیریم در سال می شود 2304=192*12 یعنی 2304 ساعت یک پرسنل برای شما فعالیت انجام میدهد. و اگر این ساعت کاری را با مبلغ دریافتی  در سال مقایسه کنیم هر ساعت کاری چیزی حدود 8600 تومان برای موسسه هزینه در بر خواهد داشت. حال اگر شما 2 نیروی کار داشته باشید و تکنولوژی بتواند فقط یک ساعت در هر روز کار پرسنل را سریعتر کند مبلغ 6،336،400 تومان از هزینه های سالانه شما کم خواهد شد.(6336400=2*8600*365)
علاوه بر کاهش هزینه پرسنل هزینه های چاپ نیز بسیار موثر خواهد بود و علاوه بر کاهش هزینه شما خواهید توانست کمک شایانی به حفظ محیط زیست کنید. در واقع یک کار 2 سر سود را انجام می دهید هم به حفظ محیط زیست کمک می کنید و هم از هزینه های سرسام آور چاپ سالانه می کاهید.
اما تکنولوژی در افزایش در آمد هم می تواند تاثیر به سزایی داشته باشد. در صورتی که شما بتوانید تبلیغات خود را هدفمند تر انجام دهید مسلما جذب بهتری خواهید داشت و خواهید توانست
تبلیغات خود را در زمینه هایی که تا کنون بازخورد مناسبی داشته است انجام دهید و نتیجه ی بهتری را کسب کنید.

***

3 - جذب بهتر

تکنولوژی امروزه در انتخاب افراد نیز موثر است و می تواند جذب بهتری را برای شما داشته باشد.
 روش افزایش ورودی آموزشگاه های زبان

شما با استفاده از امکانات رفاهی هوشمند برای زبان آموزان و خانواده ها خواهید توانست تبلیغات دهان به دهان و یا همان معرفی توسط افراد را بهبود دهید و زبان آموزان شما با گوشی های هوشمند خود بتوانند دوستان و آشنایان خود را نیز به موسسه معرفی کنند. همچنین درصد قابل توجهی از افراد برای انتخاب آموزشگاه در وب سایت ها جستجو می کنند بنابراین اگر شما در این زمینه فعالیت نداشته باشید بخش مهمی از بازار را به رقبای خود واگذار خواهید کرد.

***
تکنولوژی فواید بسیار دیگری نیز دارد اما تا جای لازم بیان شد.
لیمس با بررسی و تحلیل موارد مورد نیاز آموزشگاه های زبان ، سیستم هوشمند و جامع خود را پیاده سازی کرده است تا به رشد موسسات کمک کند.
با ما هوشمند باشید و درآمد خود را افزایش دهید.

نظرات

تیم لیمس

شما می توانید برای ارتباط با واحد فروش لیمس با شماره های زیر تماس بگیرید:

0902-202-4949031-91091022

اگر در مورد خرید لیمس نیاز به مشاوره دارید، اطلاعاتتون رو وارد کنید تا با شما تماس بگیریم: