موارد آموزشی در بخش کلاسبندی

1ثبت و مدیریت کلاس ها

ویدئو آموزشی ثبت و مدیریت کلاس ها با کیفیت معمولی

ویدئو آموزشی ثبت و مدیریت کلاس ها با کیفیت عالی

برای ورود به این بخش از منوی آموزشی وارد فرم مدیریت کلاس ها شوید.
کلاس ها در شروع هر ترم باید ایجاد شوند و لازمه ی ثبت نام افراد و سایر اطلاعات آنها می باشد.
در این فرم شما قادر به مدیریت و ثبت کلاس ها می باشید. برای افزودن مورد جدید بر روی + کلیک کنید.
در این قسمت هر یک از اطلاعات را توضیح می دهیم.
دوره : دوره ای که قصد دارید برای آن کلاسی تشکیل دهید.
شماره ترم : شماره ترمی از دوره انتخابی که قصد دارید برای آن کلاس تشکیل دهید.
پس از انتخاب ترم ، اطلاعاتی که در قسمت ترم بندی برای پیشفرض کلاس ها تعریف کرده اید در این قسمت به صورت اتوماتیک پر خواهد شد تا روند ثبت کلاس سریعتر انجام شود. برای انجام این کار می توانید آموزش ترم بندی را ملاحظه فرمایید.
عنوان : عنوانی که کلاس از آن در همان ترم قابل شناسایی باشد. توجه داشته باشید که عنوان در گزارش های مختلف نرم افزار به کار برده شده است بنابراین عنوانی را وارد کنید که برای پرسنل و زبان آموزان شما قابل فهم باشد. مثل F&F 1 - زوج
کد دستی : کد کلاس می باشد که در تمام فرم های نرم افزار نمایش داده می شود و شما از طریق آن می توانید پیگیری کلاس خود را سریعتر انجام دهید. همچنین می توانید در فیلدهایی که کلاس باید انتخاب شود بازدن کد کلاس و زدن اینتر کلاس مورد نظر خود را به حالت انتخاب در آورید. کد کلاس باید به صورت یکتا باشد و همچنین می توانید کد را برای خود به صورت مفهومی پیاده سازی کنید. به عنوان مثال می توانید 2 رقم اول را برای سال و رقم دوم را ترم و رقم سوم را رده سنی و 2 رقم بعد را برای ترم مدنظر خود و حالت های مختلف دیگر که بعدا بتوانید از مشاهده کد کلاس ، برخی از اطلاعات آن را تشخیص دهید. ورود به این سبک الزامی نمی باشد اما می تواند به شما کمک کند . همچنین در صورتی که کد کلاس را تمایل ندارید به صورت دستی وارد کنید می توانید به صورت خودکار و از طریق کلید کنار آن پٌر کنید.
ترم فصلی : باید ترمی که می خواهید کلاس در آن برگزار شود را انتخاب کنید. پس از انتخاب ترم تاریخ شروع و پایان کلاس نیز به صورت اتوماتیک پٌر خواهد شد. نحوه ثبت ترم های فصلی در آموزش ترم های آموزشگاهی شرح داده شده است.
آزمون مشترک : در صورتی که تیک این گزینه را فعال کنید و در ترم فصلی انتخاب شده تنظیمات مربوط به آزمون مشترک را وارد نموده باشید ، سیستم یک جلسه به انتهای جلسات این کلاس ، برای آزمون مشترک اضافه خواهد کرد. شما می توانید خودتان به صورت دستی نیز این مورد را در تقویم آموزشی وارد کنید و این گزینه تنها در صورت برگزاری آزمون نهایی یک ترم در یک روز و ساعت کاربرد خواهد داشت.
توضیحات : توضیحاتی مربوط به کلاس که می توانید برای سایر پرسنل ثبت کنید. توجه داشته باشید که این توضیحات فقط به پرسنل نمایش داده خواهد شد.
نمایش : فقط کلاس های فعال در نرم افزار نمایش داده می شوند بنابراین برای استفاده از این کلاس این گزینه را فعال کنید. کاربرد این گزینه در زمان ویرایش است و زمانی که شما بخواهید کلاس را به صورت موقت معلق کنید تا در فرم های نرم افزار نمایش داده نشود.
سقف نمره : مجموع نمره نهایی کلاس که برابر است با نمره میانترم + نمره پایانترم + نمرات مهارت ها. معمولا این نمره از 100 در نظر گرفته می شود.
نمره قبولی : حداقل نمره ای که زبان آموز برای قبول شدن در کلاس باید دریافت کند. به عنوان مثال 70
نمره مشروط : نمره ای کمتر از نمره قبولی که زبان آموز فقط با مجوز توسط موسسه می تواند در کلاس بالاتر شرکت کند. به عنوان مثال اگر این نمره 65 و نمره قبولی 70 باشد ، زبان آموزانی که بین 65 تا 69 شوند را سیستم مشروط اعلام خواهد کرد. در صورتی که تمایل به استفاده از نمره مشروط ندارید این نمره را برابر با نمره قبولی قرار دهید.
حد اکثر نمره میانترم : نمره ای که برای میانترم در نظر می گیرید . به عنوان مثال 20 از 100 . در صورتی که از میانترم استفاده نمی کنید این نمره را 0 قرار دهید.
حداکثر نمره پایان ترم : نمره ای که برای آزمون پایانی در نظر می گیرید . به عنوان مثال 30 از 100 . در صورتی که کلاسی آزمون پایانی نداشت ، این مقدار را 0 قرار دهید.
فوق برنامه : در صورتی که از ماژول کلاس های فوق برنامه مثل کلاس فیلم تمایل به استفاده دارید این گزینه را فعال کنید.
نمره فوق برنامه : نمره ای که برای فوق برنامه در نظر گرفته می شود.
سقف ظرفیت : حداکثر ظرفیت کلاس.
حد نصاب : حداقل تعداد افراد برای تشکیل کلاس.
انتخاب استاد : استادی که باید کلاس را تدریس کند. در ادامه ی روند ثبت کلاس می توانید استاد جایگزین را مشخص کنید و این فیلد مربوط به استاد اصلی کلاس می باشد.
مبلغ ثبت نام هر زبان آموز : مبلغ شهریه هر زبان آموز.
مبلغ حق التدریس هر جلسه : مبلغ حق التدریس استاد در هر جلسه از کلاس.
جنسیت : جنسیت کلاس که می توانید هر 2 را نیز تیک بزنید. به عنوان مثال در صورتی که جنسیت کلاس را پسران قرار دهید فقط پسران اجازه شرکت در کلاس را خواهند داشت.
پک کالا : در صورتی که تمایل دارید پک کالایی به صورت پیشفرض برای زبان آموزان این کلاس انتخاب شود این گزینه را مقدار دهی کنید.
تعداد جلسات : تعداد جلسات کلاس.
تاریخ شروع : تاریخ شروع اولین جلسه از کلاس.
تاریخ پایان : تاریخ آزمون پایان ترم و یا جلسه آخر کلاس.
نمایش نمره میانترم به استاد : در صورتی که نمره میانترم را استاد باید در سایت و اپلیکیشن وارد کنید این گزینه را فعال کنید و در صورتی که تمایل دارید پرسنل موسسه این نمره را وارد کند این تیک را غیر فعال کنید.
نمایش نمره پایانترم به استاد : در صورتی که نمره پایانترم را استاد باید در سایت و اپلیکیشن وارد کنید این گزینه را فعال کنید و در صورتی که تمایل دارید پرسنل موسسه این نمره را وارد کند این تیک را غیر فعال کنید.
پس از ثبت موراد بالا بر روی ثبت کلیک نمایید.
پس از ثبت برای گذراندن مراحل ثبت کلاس از شما سوالاتی پرسیده می شود که شما می توانید با زدن بر روی کلید بله به فرم های مربوط به کلاس که در آموزش های بعدی توضیح داده می شود منتقل شوید تا فرایند ثبت کلاس را سریعتر انجام دهید.
در فرم اصلی کلاس ها شما می توانید کلاس های خود را ویرایش و حذف کنید و عملیات مربوطه را بر روی آنها انجام دهید.
در بالای جدول یک سری گزینه ها برای جستجو و دستیابی به کلاس مد نظر شما می باشد که با استفاده از آن می توانید سریعتر به کلاس هدف خود رسیده و تنظیمات دلخواه خود را بر روی آن انجام دهید. فیلد جستجوی متنی روی تمامی فیلدهای جدول از جمله کد ، عنوان ، نام استاد و ... جستجو را انجام می دهد که برای دسترسی سریعتر می توانید از عنوان و یا کد در این فیلد بهره بیشتری را ببرید. سایر گزینه نیز با فعال کردن آنها فیلترهای تاریخی را اعمال خواهند کرد.
توجه داشته باشید کلاس هایی که نمرات آنها نهایی می شود در حالت پایان یافته قرار دارند که شما می توانید با کلیک بر روی این گزینه آنها را نیز مشاهده فرمایید.
برای ویرایش کلاس می توانید از آیکون ویرایش در جلوی آن استفاده کنید. نکاتی در هنگام ویرایش در مورد فیلدهای تاریخ شروع و پایان و مبلغ شهریه و حق التدریس استاد وجود دارد.
در صورت تغییر مبلغ شهریه و وجود زبان آموز در کلاس ، سیستم از شما سوال خواهد کرد که تمایل به تغییر مبلغ بدهی زبان آموزان کلاس هستید؟ در صورتی که بر روی بله کلیک نمایید مبلغ شهریه زبان آموزان ثبت نام شده این کلاس تغییر خواهد کرد و در صورتی که بر روی خیر کلیک کنید ثبت نام های جدید کلاس تغییر خواهند کرد.
پس از تغییر مبلغ حق التدریس استاد نیز چنین متنی نمایش داده می شود که در قسمت حقوق اساتید تاثیر گذار می باشد و شما می توانید مبلغ جلسات را به مبلغ جدید ویرایش کنید.
و در صورت تغییر تاریخ شروع و پایان سیستم از شما سوالی مبنی بر تغییر تقویم آموزشی خواهد پرسید که در صورت زدن گزینه بله به فرم چینش تقویم منتقل خواهید شد.
نکته دیگر راجع به ویرایش استاد می باشد که با تغییر آن ، سیستم به صورت اتوماتیک در صورتی که تقویم آموزشی را ثبت کرده باشید ، استاد جلسات ثبت شده را تغییر خواهد داد.
پس از اعمال تغییرات مورد نیاز بر روی تایید کلیک نمایید.
برای حذف کلاس نیز می توانید بر روی آیکن حذف در جلوی هر کلاس کلیک نمایید. توجه داشته باشید با حذف کلاس تمام اطلاعات مربوط به آن نظیر اطلاعات مالی ، حضوروغیاب ، نمرات پایانی ، زبان آموزان و ... حذف خواهد شد بنابراین سیستم در صورت وجود اطلاعات زبان آموزان اجازه حذف را به شما نخواهد داد و باید ابتدا زبان آموزان را از کلاس حذف کنید.
در انتهای هر کلاس در جدول موجود نیز یک سری عملیات برای دسترسی سریع وجود دارد .
گزینه اول مربوط به مهارت های کلاس می باشد که شما می توانید بسته به نیاز خود آن را کم و یا زیاد کنید.
گزینه دوم مربوط به برنامه هفتگی می باشد که با زدن آن به فرم مدیریت برنامه هفتگی منتقل می شوید.
گزینه سوم مربوط به ثبت تقویم آموزشی می باشد و در صورتی که برنامه هفتگی کلاس را ثبت کرده باشید به فرم مربوطه منتقل خواهید شد.
گزینه چهارم مربوط به ثبت کلاس می باشد که بازدن بر روی آن می توانید بر روی آن به فرم ثبت نام در کلاس جامع منتقل شوید و کلاس مورد نظر شما انتخاب شود.
همچنین برای کلاس های پایان یافته یک گزینه اضافه وجود دارد تحت عنوان عدم پایان که در صورت کلیک بر روی آن خواهید توانست کلاس هایی که نمرات پایانی آنها ثبت شده است را مجدد ویرایش کنید و نمرات آن را تغییر دهید. توجه داشته باشید که در صورت استفاده از این کلید ، مجدد باید نمرات را ثبت نهایی کنید تا کلاس بسته شود.2مشخص سازی مهرات های کلاسی

ویدئو آموزشی مشخص سازی مهرات های کلاسی با کیفیت معمولی

ویدئو آموزشی مشخص سازی مهرات های کلاسی با کیفیت عالی

به منظور ثبت نمرات نهایی یا نمرات کلاسی به تفکیک هر مهارت می بایست مهارت ها به کلاس اختصاص داده شود.
برای این منظور پس از ثبت کلاس از منوی آموزشی وارد مدیریت کلاس ها شوید و در انتهای نام هر کلاس بر روی مهارت ها کلیک نمایید.
توجه داشته باشید ، در صورتی که شما در قسمت ترم بندی ، مهارت ها را برای ترم مشخص کرده باشید ، پس از ثبت کلاس ، سیستم به صورت اتوماتیک آن مهارت ها را به کلاس اختصاص خواهد داد و شما در این قسمت می توانید مهارت های کلاس را ثبت و مدیریت کنید.
برای افزودن مهارت جدید کافی است از قسمت چپ فرم ، مهارت مورد نظر خود را انتخاب کرده و با ورود بازه نمره مورد نیاز خود و سپس مشخص سازی وضعیت نمایش به استاد بر روی افزودن کلیک کنید. منظور از بازه نمره حداقل نمره برای آن مهارت می باشد که معمولا باید در حالت عادی آن را 0 قرار دهید و حداکثر نمره مربوط به تاثیر نمره در نمره نهایی کلاس می شود به عنوان مثال 20 . و گزینه نمایش به استاد نیز مربوط به پنل اساتید و نرم افزار اندروید می باشد که شما مجوز نمره دهی به این مهارت را در اختیار استاد قرار می دهید.
در سمت راست فرم مهارت های ثبت شده نمایش داده می شود که شما می توانید آن ها را حذف کنید . توجه داشته باشید در صورتی که برای این کلاس نمره کلاسی و یا پایانی ثبت شده باشد و شما مهارت آن را حذف کنید ، نمرات این مهارت برای همه زبان آموزان آن کلاس حذف خواهد شد لذا در استفاده از این گزینه دقت کافی را داشته باشید.
پس از تنظیم موارد دلخواه بر روی تایید کلیک نمایید.3ثبت و مدیریت برنامه هفتگی

ویدئو آموزشی ثبت و مدیریت برنامه هفتگی با کیفیت معمولی

ویدئو آموزشی ثبت و مدیریت برنامه هفتگی با کیفیت عالی

پس از ثبت کلاس می بایست برنامه هفتگی آن را نیز مشخص کرد.
این کار از چند طریق امکان پذیر می باشد.
روش اول از طریق منوی آموزشی وارد قسمت مدیریت کلاس ها می شوید و سپس کلاس مورد نیاز خود را جستجو کرده و سپس از کلید عملیات در انتهای آن استفاده می کنید.
روش دوم از طریق منوی آموزشی وارد منوی برنامه هفتگی شده و سپس مدیریت برنامه هفتگی را انتخاب می کنید و سپس در فرم باز شده کلاس خود را انتخاب نمایید.
پس از ورود به فرم شما می توانید برنامه هفتگی مربوطه را مدیریت و ثبت کنید.
برای ثبت 2 راه وجود دارد
1 - ثبت دستی
2 - ثبت به صورت دسته ای
برای روش اول شما باید بر روی روز هفته در این قسمت کلیک کرده تا یک آیتم جدید برای شما در آن روز ایجاد شود و سپس با ورود اطلاعات آن بر روی تایید در بالای آن کلیک نمایید.
برای روش دوم شما می توانید با زدن گزینه روزهای فرد و یا روزهای زوج و ورود اطلاعات زمانی و مکانی در کنار آن بر روی افزودن کلیک کرده و سپس موارد برای شما ایجاد می شود و شما باید تایید آنها را کلیک کنید.
برای ویرایش برنامه هفتگی می توانید بر روی آن دوبار کلیک کرده تا آیتم به حالت ویرایش رفته تا بتوانید آن را تغییر دهید.
توجه داشته باشید در صورتی که قبلا تقویم آموزشی و برنامه هفتگی را ثبت کرده باشید ، و حال تصمیم به ویرایش برنامه هفتگی گرفته اید می بایست ویرایش مورد نیاز خود را انجام داده و سپس به فرم تقویم آموزشی مراجعه کرده و بر روی حذف و از سرگیری جلسات آینده کلیک نمایید تا جلسات آینده کلاس مذکور را طبق برنامه هفتگی جدید تشکیل دهد.
همچنین برای حذف می توانید از آیکن کنار هر آیتم استفاده کنید که برای حذف نیز باید ابتدا برنامه هفتگی را حذف کرده و سپس وارد فرم تقویم شده و سپس با کلیک بر روی از سرگیری جلسات آینده ، برنامه هفتگی جدید را جایگزین کنید.
پس از ثبت برنامه هفتگی می توانید از کلید بالای فرم وارد فرم تقویم آموزشی شوید.
توجه داشته باشید که حتما باید تقویم آموزشی ثبت شود که در ادامه آموزش داده می شود.4ثبت و مدیریت تقویم آموزشی

ویدئو آموزشی ثبت و مدیریت تقویم آموزشی با کیفیت معمولی

ویدئو آموزشی ثبت و مدیریت تقویم آموزشی با کیفیت عالی

پس از ثبت برنامه هفتگی باید تقویم آموزشی آن ثبت شود.
برای ورود به فرم چینش اتوماتیک تقویم آموزشی از طریق منوی آموزشی وارد فرم مدیریت کلاس ها شده و سپس کلاس مورد نظر خود را جستجو کرده و سپس از طریق عمیلیات آن وارد فرم تقویم آموزشی می شوید.
این فرم مربوط به چینش تقویم اتوماتیک کلاس شما طبق برنامه هفتگی ثبت شده و همچنین بر اساس تعداد جلسات و تاریخ شروع و پایان می باشد.
به محض ورود به این فرم سیستم به تعداد جلسات مورد نیاز شما جلسه ایجاد می کند.
که شما می توانید هر یک از آنها را به صورت دستی ویرایش کنید و مکان یک جلسه و یا زمان یک جلسه و یا حتی استاد یک جلسه را تغییر دهید.
همچنین می توانید برای هر جلسه نوع آن را مشخص کنید به عنوان مثال می توانید نوع جلسه آخر را پایانترم قرار دهید . برای تعریف انواع جلسات می توانید از طریق منوی تنظیمات - > اطلاعات پایه اقدام کنید و سپس نوع داده را تعریف انواع جلسات انتخاب کنید. در این قسمت شما می توانید نوع جلسه ای خود را ثبت و یا ویرایش کنید. با کلیک بر روی + وارد فرم ثبت آن می شوید که با ورود عنوان و زدن تیک فعال می توانید نوع جلسه ای خود را ثبت کنید. گزینه چک کردن تداخلات نیز می توانید در بررسی تداخلات به شما کمک کند زیرا در برخی انواع جلسات سیستم نباید تداخل ها را بررسی کنید (مثل جلسه پایانی) بنابراین تیک چک کردن تداخل را برای آن نوع غیر فعال کنید. پس از ورود اطلاعات مورد نیاز بر روی ثبت کلیک نمایید.
حال به فرم چینش باز می گردیم.
در صورتی در جلسات شما تداخل وجود داشته باشد آیکن قرمز رنگی در کنار جلسه نمایش داده می شود که با قرار دادن موس بر روی آن متن تداخل نمایان خواهد شد و همچنین در صورتی که جلسه ای در روز تعطیل قرار گرفته باشد ، سیستم آن را به رنگ قرمز درخواهد آورد و در صورتی که تمایل ندارید در روزهای تعطیل کلاس برگزار کنید می توانید تیک اسکیپ کردن روزهای تعطیل را فعال کنید . با فعال کردن این گزینه سیستم ، در روزهای تعطیل جلسه ای تشکیل نخواهد داد. همچنین در سمت راست روزهای تعطیل اسکیپ شده را قید خواهد کرد. تعطیلات رسمی در سیستم در شروع هر سال وارد می شود اما شما می توانید تعطیلی های موسسه را نظیر شروع امتحانات و ... را نیز در منوی اداری -> تقویم کاری ثبت نمایید.
در صورتی که بخواهید جلسه ای را به صورت دستی به لیست جلسات اضافه کنید می توانید با کلیک بر روی + این کار را انجام دهید.
همچنین برای حذف یک جلسه به صورت دستی می توانید از آیکن حذف استفاده کنید.
کلید رفرش نیز در بالای هر آیتم برای رفرش کردن آن جلسه طبق برنامه هفتگی قرار داده شده است.
پس از بررسی های لازم بر روی ثبت کلیک نمایید. توجه داشته باشید در صورتی که تاریخ آخرین جلسه شما مطابق تاریخ پایان کلاس نباشد سیستم به شما اطلاع می دهد و شما با زدن کلید بله تاریخ کلاس را نیز به تاریخ آخرین جلسه تغییر می دهید.
همچنین در صورتی که تداخل وجود داشته باشد اجازه ثبت به شما داده نخواهد شد.
پس از ثبت یک آیکن دیتابیس به بالای هر جلسه اضافه می شود که به منزله آن است که جلسات در دیتابیس وجود دارد و در صورت عدم وجود این آیکن یعنی آن جلسه در دیتابیس وجود ندارد و حتما باید بر روی ثبت کلیک کنید.
در بالای فرم نیز امکان از سرگیری جلسات مطابق برنامه هفتگی از طریق 2 کلید وجود دارد. کلید اول مربوط به حذف همه ی جلسات و کلید دوم مربوط به حذف جلسات آینده می باشد. در صورتی که بخواهید تمامی جلسات را حذف کنید و برای آنها حضوروغیاب و نمره کلاسی وارد شده باشد ، سیستم حضوروغیاب و نمره کلاسی آن را نیز حذف خواهد کرد بنابراین در استفاده از این قسمت دقت کافی را داشته باشید.
برای مدیریت تقویم آموزشی و انجام عملیات لازم روی هر جلسه می توانید از منوی آموزشی وارد قسمت تقویم آموزشی شوید.
در این فرم کلیه جلسات موسسه نمایش داده می شود که می توانید با فیلترهای مختلفی که در بالای فرم وجود دارد به جلسه مورد نظر خود دستیابی پیدا کنید. همچنین شما می توانید از این فرم به عنوان دریافت خروجی های مختلف اقدام کنید. به عنوان مثال در صورتی که بخواهید جلسات لغو شده ترم قبل را مشاهده کنید باید فیلتر ترم را ترم مورد نظر خود انتخاب کنید و گزینه فقط لغو شده را انتخاب نمایید.
در جلوی هر جلسه در جدول نمایشی می توانید بر روی ویرایش کلیک کرده و جلسه مورد نظر خود را ویرایش کنید. به عنوان مثال اگر بخواهید استاد یک جلسه را تغییر دهید از این کلید می توانید استفاده کنید.
در انتهای جدول گزینه عملیات برای هر جلسه وجود دارد که می توانید با کلیک بر روی آن عملیات مربوط به جلسه را انجام دهید.
مورد اول مربوط به لغو جلسه می باشد که با کلیک بر روی آن باید نوع لغو را انتخاب کرده و سپس توضیح مورد نظر خود را ثبت کنید. انواع لغو جلسات را نیز در منوی تنظیمات -> اطلاعات پایه می توانید تعریف کنید.
3 نوع پیشفرض برای لغو وجود دارد که در گزارش ها تاثیر خواهد داشت.
همچنین پس از لغو از شما سوالی پرسیده می شود مبنی بر این که تمایل به ایجاد جلسه جبرانی دارید و یا خیر. در صورتی که بر روی بله کلیک نمایید سیستم مطابق برنامه هفتگی یک جلسه برای شما به انتهای کلاس اضافه خواهد کرد.
گزینه های بعدی در عملیات مربوط به ثبت نمرات کلاسی و حضوروغیاب می باشد که با کلیک بر روی آنها می توانید به فرم مورد نظرتان منتقل شوید.
همچنین در صفحه اصلی نرم افزار نیز جلسات نمایش داده می شود که شما در آنجا نیز می توانید عملیات لغو و انتقال را انجام دهید.5ثبت نام در کلاس

ویدئو آموزشی ثبت نام در کلاس با کیفیت معمولی

ویدئو آموزشی ثبت نام در کلاس با کیفیت عالی

در این آموزش قصد داریم اصلی ترین بخش نرم افزار ، یعنی ثبت نام زبان آموزان در کلاس ها را توضیح دهیم.
برای ثبت نام در کلاس 2 فرم مجزا وجود دارد
فرم اول ثبت نام جامع
فرم دوم ثبت نام زبان آموزی
ابتدا فرم اصلی که همان ثبت نام در کلاس جامع می باشد را خدمت شما شرح می دهیم.
برای ورود به این فرم از منوی آموزشی وارد بخش ثبت نام در کلاس شده و سپس بر روی ثبت نام جامع کلیک نمایید.
در این فرم شما ابتدا باید کلاس مورد نظر خود را در بالای فرم انتخاب نمایید. که برای این کار هم می توانید با تایپ کد کلاس در فیلد و زدن کلید اینتر این کار را انجام دهید و هم از طریق آیکن کنار فیلد فرم انتخاب کلاس را باز نمایید و سپس با فیلترهای موجود کلاس خود را یافته و آن را انتخاب نمایید.
پس از انتخاب کلاس ، زبان آموزان ثبت نام شده آن کلاس در جدول پایین به نمایش گذاشته می شوند.
برای ثبت نام ، پس از انتخاب کلاس می بایست زبان آموز و یا زبان آموزانی که تمایل به ثبت نام در این کلاس را دارند انتخاب نمایید. برای انتخاب زبان آموز نیز ، می توان با تایپ کدملی و یا کداستاندارد شخص در فیلد آن و زدن کلید اینتر ، زبان آموز را انتخاب کرد و یا از طریق آیکون کنار فیلد اقدام به باز کردن فرم انتخاب زبان آموز کرده و سپس زبان آموز خود را انتخاب کنید.
شما برای انتخاب زبان آموز می توانید یک یا چند زبان آموز را به صورت همزمان وارد کنید و توجه داشته باشید که باید شرایط آنها دقیقا مشابه باشد تا بتوانید از ثبت چندتایی بهره ببرید.
پس از انتخاب زبان آموز می توانید فیلد تاریخ ثبت نام را وارد نمایید که به صورت پیشفرض تاریخ روز جاری در آن قرار گرفته است.
هزینه کلاس گزینه بعدی می باشد که بعد از انتخاب کلاس به صورت اتوماتیک پٌر می شود و قابلیت تغییر را ندارد و شما در صورتی که تمایل به تغییر دارید باید به فرم مدیریت کلاس مراجعه کرده و سپس هزینه شهریه را در آنجا تغییر دهید. و در صورتی که هزینه ثبت نام زبان آموزی ، باید کمتر از مبلغ کلاس در نظر گرفته شود، از تخفیف استفاده خواهد شد.
گزینه بعدی وضعیت ثبت نام در کلاس می باشد که در حالت اولیه سیستم دارای 3 نوع می باشد که هر کدام را شرح می دهیم.
ثبت نام قطعی : زبان آموزانی که به صورت کامل وضعیت شرکت در کلاس آنها مورد تایید است و از نظر مالی مشکلی ندارند . توجه داشته باشید که تنها این نوع از زبان آموزان در لیست های اساتید و لیست کلاسی نمایش داده خواهند شد.
رزرو : ثبت نام موقت می باشد و تا زمان تعیین تکلیف مالی باید در همین حالت باشند.
انصرافی : زبان آموزانی که پس از ثبت نام رزرو یا قطعی تمایل به لغو ثبت نام خود را دارند.
توجه داشته باشید در صورتی که زبان آموز از نظر مالی مورد تایید است شما می توانید نوع ثبت نام وی را در حالت ثبت نام قطعی قرار دهید.
مورد بعدی مربوط به تخفیف می باشد که می توانید با انتخاب گروه تخفیف برای شخص تخفیفی را اعمال کنید.نحوه ثبت گروه های تخفیف در آموزش های قبلی توضیح داده شده است.
در صورتی که تمایل دارید تخفیف را بدون استفاده از گروه تخفیف و به صورت دستی اعمال کنید می توانید با انتخاب گروه تخفیف دستی درصد و یا مبلغ تخفیف مورد نظر خود را وارد کنید.
مورد بعدی مربوط به پک کالا می باشد. پک کالا زمانی کاربرد دارد که شما بخواهید به راحتی چند مورد کالا را در حین ثبت نام تنها با انتخاب آن به فروش برسانید . در واقع پک کالا ، یک یا چند کالا می باشد که همیشه قرار است به زبان آموزان ترم خاصی ارائه شود. بنابراین شما با تعریف پک کالا خواهید توانست به جای ثبت فاکتور در قسمت فروشگاه این کار را به عهده سیستم گذاشته تا سرعت عمل بخش ثبت نام بالاتر رود. نحوه ثبت پک کالا در آموزش های بعدی ارائه خواهد شد.
گزینه بعدی مربوط به پیشفروش کالا می باشد و کاربرد آن زمانی می باشد که شما تمایل دارید فاکتور کالا برای زبان آموز ثبت شود و موارد مالی آن محاسبه شود و در آینده کالا تحویل زبان آموز انجام شود. زیرا ممکن است برای تحویل کالا شما موجودی نداشته باشید و بخواهید در روزهای آتی کالا را به زبان آموز تحویل دهید.
گزینه بعدی مربوط به دریافت هزینه سریع می باشد که در صورتی که شما یک زبان آموز را انتخاب کرده باشید کاربرد خواهد داشت و درصورتی که چند زبان آموز انتخاب کرده باشید فقط برای مورد اول این فرم باز خواهد شد. در صورتی که بخواهید بلافاصله بعد از ثبت نام ، فرم دریافت وجه از زبان آموز باز شود می توانید این گزینه را فعال کنید.
نحوه کار با فرم دریافت وجه در آموزش دریافت هزینه ثبت نام در موسسه توضیح داده شده است.
در پایین فرم لیست زبان آموزان ثبت نام شده در کلاس انتخابی می باشد که شما می توانید عملیات مختلفی را بر روی آنها انجام دهید.
در جلوی نام هر شخص یک سری عملیات وجود دارد که هر کدام را توضیح می دهیم.
دریافت هزینه : می توانید برای دریافت وجه مجدد از این گزینه استفاده کنید.
چاپ : رسید مالی این شخص در این کلاس را به صورت کامل چاپ می کند.
گزینه ویرایش : وضعیت ثبت نام شخص را می توانید با این گزینه ویرایش کنید.
حذف : می توانید زبان آموز را از کلاس حذف کنید. توجه داشته باشید که با حذف تمام اطلاعات مالی و آموزشی شخص در کلاس حذف خواهد شد.
چاپ انواع پرداخت : شما می توانید بر اساس نوع پرداخت ، رسید شخص را چاپ کنید. با کلیک بر روی باید نوع پرداخت مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس بر روی چاپ کلیک کنید. در صورتی که بخواهید فقط آخرین رسید مربوط به شخص در آن نوع پرداخت را چاپ کنید می توانید تیک آخرین سند را نیز فعال کنید.
چاپ کل اسناد : مانند گزینه چاپ تمامی اسناد مالی شخص را در این کلاس چاپ می کند.
چاپ آخرین سند : آخرین دریافتی از شخص را چاپ می کند.
چاپ کارت ورود به جلسه : کارت ورود به جلسه آزمون پایانترم را چاپ می کند.
اصلاح مبالغ دریافتی : مبالغ دریافتی شخص در این کلاس را می توانید ویرایش کنید. با زدن بر روی این گزینه لیست پرداختی های شخص در فرم نمایش داده می شود که با زدن کلید ویرایش می توانید تاریخ و مبلغ شخص را ویرایش کنید و با زدن کلید حذف مبلغ پرداختی شخص حذف خواهد شد.
مبالغ بدهکاری : لیستی از موارد که زبان آموز در این کلاس بدهکار شده است را نمایش می دهد.زیرا شما ممکن است در این بخش برای شخصی کالا نیز ثبت کرده باشید و تصمیم داشته باشید آن را حذف کنید از این قسمت می توانید این کار را انجام دهید و مبالغ بدهکاری را حذف کنید.
برای چاپ لیست زبان آموزان کلاس نیز می توانید از گزینه چاپ بالای گرید استفاده کنید.
یک سری عملیات دیگر در بالای جدول زبان آموزان وجود دارد که شما می توانید با انتخاب زبان آموزان از جدول پایین و انتخاب گزینه مورد نظر عملیات را بر روی آنها انجام دهید.
هریک از این گزینه ها را نیز شرح می دهیم.
انصراف : در صورتی که بخواهید انصراف شخصی را در کلاس ثبت کنید کافی است شخص را در لیست پایین انتخاب کرده و بر روی انصراف کلیک نمایید.با زدن کلید انصراف ، کادری برای شما باز می شود که شما می توانید تاریخ انصراف و مبلغ جریمه شخص بابت جلسات شرکت کرده تا کنون را وارد کنید و یا آن را برابر با 0 قرار دهید و سپس بر روی تایید کلیک کنید. پس از ثبت انصراف شما می توانید یک سری عملیات جدید برای کاربر ثبت کنید که هر کدام را شرح می دهیم.
بازگشت از انصراف : این گزینه مجدد کاربر را به حالت ثبت نام باز می گرداند و مبالغ مالی آن نیز اصلاح می شود.
دریافت هزینه : در صورتی که زبان آموز شهریه خود را پرداخت نکرده باشد و شما برای آن مبلغ جریمه در نظر گرفته باشید می توانید آن مبلغ را دریافت کنید.
پرداخت هزینه : در صورتی که بخواهید مبلغ پرداختی زبان آموز را پس از انصراف ، به آن بازگردانید این گزینه کاربرد خواهد داشت.

ثبت پک : در صورتی که بخواهید پس از ثبت نام ، پک کالایی به زبان آموز ارائه کنید می توانید از این طریق اقدام کنید و تفاوت آن با اینکه کالا را در قسمت فروشگاه به زبان آموز ارائه کنید در این است که در این قسمت زبان آموز در این کلاس بدهکار می شود و در فیش شهریه کلاس کالاهای پک قید می شود.
ثبت تخفیف : در صورتی که حین ثبت نام به کاربر تخفیف ارائه نکرده باشید می توانید از این گزینه استفاده کنید. پس از انتخاب گروه تخفیف می توانید تخفیف را به شخص یا اشخاص انتخابی نسبت دهید.
انتقال : در صورتی که بخواهید زبان آموز را با کلیه اطلاعات مالی (تخفیف - کالاها و سوابق پرداخت شخص) در این کلاس ، به کلاس مشابه دیگری انتقال دهید می توانید از این گزینه استفاده نمایید که پس از کلیک بر روی آن ، فرم انتخاب کلاسی باز می شود و شما باید کلاسی که قرار است زبان آموز به آن منتقل شود را انتخاب کنید.
پیامک بدهکاری : در صورتی که شخص در کلاس بدهکار باشد این گزینه فعال خواهد بود و شما را به فرم ارسال پیامک منتقل خواهد کرد. در صورتی که از این کلید به فرم ارسال پیامک منتقل شوید ، در آن فرم شخص انتخاب خواهد شد و متنی به عنوان متن پیشفرض در متن پیامک قرار خواهد گرفت. شما می توانید متن پیشفرض را در منوی تنظیمات ، به فرم تنظیمات سیستم رفته و در بخش پیامک متن پیشفرض را تنظیم نمایید.
گزینه بعدی مربوط به فروش کالا می باشد که شما را به فرم فاکتور منتقل می کند با این تفاوت که در صورتی که از این فرم به فرم ثبت فاکتور منتقل شوید ، در رسید پرداخت شهریه این کلاس اقلام ثبت شده در فاکتور نیز نمایش داده خواهد شد.

فرم دوم مربوط به ثبت نام زبان آموزی می باشد که برای ورود به این فرم باید از منوی آموزشی وارد بخش ثبت نام در کلاس شوید و سپس ثبت نام زبان آموزی را انتخاب نمایید.
پس از ورود به این فرم ابتدا سیستم از شما درخواست می کند تا زبان آموزی را انتخاب کنید که شما می توانید با استفاده از جستجو زبان آموز مورد نظر خود را یافته وسپس بر روی انتخاب در جلوی نام آن کلیک نمایید.
این فرم شامل 2 بخش می باشد
بخش اول ، سمت راست فرم می باشد که از طریق آن می توانید زبان آموز را در کلاس ثبت نام کنید و بخش دوم مربوط به سمت چپ فرم می باشد که شما می توانید کلاس های ثبت نام شده جاری شخص را ملاحظه کنید و عملیات لازم را انجام دهید.
در سمت راست لیست کلاس ها بر 2 اساس هوشمند و جاری نمایش داده می شود.
منظور از هوشمند این است که سیستم با بررسی سوابق آخرین کلاس شخص که در آن شرکت کرده است ، کلاس های هم سطح موسسه را برای ثبت نام شخص به آن پیشنهاد می کند و منظور از جاری کلیه کلاس های جاری موسسه می باشد که می توانید آنها را جستجو کرده و شخص را ثبت نام کنید.
در سمت چپ لیست کلاس های ثبت نام شده می باشد که شما می توانید مانند فرم ثبت نام جامع عملیات لازم را بر روی آن انجام دهید که هریک مجدد بیان می شود.

دریافت هزینه : می توانید برای دریافت وجه مجدد از این گزینه استفاده کنید.

چاپ : رسید مالی این شخص در این کلاس را به صورت کامل چاپ می کند.

گزینه ویرایش : وضعیت ثبت نام شخص را می توانید با این گزینه ویرایش کنید.

حذف : می توانید زبان آموز را از کلاس حذف کنید. توجه داشته باشید که با حذف تمام اطلاعات مالی و آموزشی شخص در کلاس حذف خواهد شد.

چاپ انواع پرداخت : شما می توانید بر اساس نوع پرداخت ، رسید شخص را چاپ کنید. با کلیک بر روی باید نوع پرداخت مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس بر روی چاپ کلیک کنید. در صورتی که بخواهید فقط آخرین رسید مربوط به شخص در آن نوع پرداخت را چاپ کنید می توانید تیک آخرین سند را نیز فعال کنید.

چاپ کل اسناد : مانند گزینه چاپ تمامی اسناد مالی شخص را در این کلاس چاپ می کند.

چاپ آخرین سند : آخرین دریافتی از شخص در این کلاس را چاپ می کند.

چاپ کارت ورود به جلسه : کارت ورود به جلسه آزمون پایانترم برای این کلاس را چاپ می کند.

اصلاح مبالغ دریافتی : مبالغ دریافتی شخص در این کلاس را می توانید ویرایش کنید. با زدن بر روی این گزینه لیست پرداختی های شخص در فرم نمایش داده می شود که با زدن کلید ویرایش می توانید تاریخ و مبلغ شخص را ویرایش کنید و با زدن کلید حذف مبلغ پرداختی شخص حذف خواهد شد.

مبالغ بدهکاری : لیستی از موارد که زبان آموز در این کلاس بدهکار شده است را نمایش می دهد.زیرا شما ممکن است در این بخش برای شخصی کالا نیز ثبت کرده باشید و تصمیم داشته باشید آن را حذف کنید از این قسمت می توانید این کار را انجام دهید و مبالغ بدهکاری را حذف کنید.
برای چاپ لیست کلاس های شخص نیز می توانید از گزینه چاپ بالای گرید استفاده کنید.

یک سری عملیات نیز در بالای جدول وجود دارد که شما می توانید با انتخاب کلاس این عملیات را بر روی آن انجام دهید.
هریک از این گزینه ها را نیز شرح می دهیم.

انصراف : در صورتی که می خواهید انصراف شخص را در کلاس ثبت کنید بر روی انصراف کلیک نمایید.با زدن کلید انصراف ، کادری برای شما باز می شود که شما می توانید تاریخ انصراف و مبلغ جریمه شخص بابت جلسات شرکت کرده تا کنون را وارد کنید و یا آن را برابر با 0 قرار دهید و سپس بر روی تایید کلیک کنید. پس از ثبت انصراف شما می توانید یک سری عملیات جدید برای کاربر ثبت کنید که هر کدام را شرح می دهیم.
بازگشت از انصراف : این گزینه مجدد کاربر را به حالت ثبت نام باز می گرداند و مبالغ مالی آن نیز اصلاح می شود.
دریافت هزینه : در صورتی که زبان آموز شهریه خود را پرداخت نکرده باشد و شما برای آن مبلغ جریمه در نظر گرفته باشید می توانید آن مبلغ را دریافت کنید.
پرداخت هزینه : در صورتی که بخواهید مبلغ پرداختی زبان آموز را پس از انصراف ، به آن بازگردانید این گزینه کاربرد خواهد داشت.

ثبت پک : در صورتی که بخواهید پک کالایی به زبان آموز انتخاب شده ارائه کنید می توانید از این طریق اقدام کنید و تفاوت آن با اینکه کالا را در قسمت فروشگاه به زبان آموز ارائه کنید در این است که در این قسمت زبان آموز در این کلاس بدهکار می شود و در فیش شهریه کلاس کالاهای پک قید می شود.

ثبت تخفیف : در صورتی که حین ثبت نام به کاربر تخفیف ارائه نکرده باشید می توانید از این گزینه استفاده کنید. پس از انتخاب گروه تخفیف می توانید تخفیف را به شخص انتخابی نسبت دهید.

انتقال : در صورتی که بخواهید زبان آموز را با کلیه اطلاعات مالی (تخفیف - کالاها و سوابق پرداخت شخص) در این کلاس ، به کلاس مشابه دیگری انتقال دهید می توانید از این گزینه استفاده نمایید که پس از کلیک بر روی آن ، فرم انتخاب کلاسی باز می شود و شما باید کلاسی که قرار است زبان آموز به آن منتقل شود را انتخاب کنید.

گزینه بعدی مربوط به فروش کالا می باشد که شما را به فرم فاکتور منتقل می کند با این تفاوت که در صورتی که از این فرم به فرم ثبت فاکتور منتقل شوید ، در رسید پرداخت شهریه این کلاس اقلام ثبت شده در فاکتور نیز نمایش داده خواهد شد.
همچنین در بالای لیست کلاس ها یک آیکن آدمک وجود دارد که با کلیک بر روی آن می توانید زبان آموز خود را تغییر دهید.6هشدار عدم ثبت برنامه هفتگی

ویدئو آموزشی هشدار عدم ثبت برنامه هفتگی با کیفیت معمولی

ویدئو آموزشی هشدار عدم ثبت برنامه هفتگی با کیفیت عالی

این هشدار در یادآوری عدم ثبت برنامه هفتگی کلاس ها توسط پرسنل کاربرد دارد تا قبل از شروع کلاس ثبت برنامه هفتگی کلاس فراموش نشود.

برای تنظیم این هشدار باید از منوی اطلاع رسانی وارد مدیریت هشدار ها شوید و سپس در لیست موجود ، عدم ثبت برنامه هفتگی را جستجو کنید و بر روی کلید ویرایش در جلوی آن کلیک کنید.

در ادامه هر یک از فیلدهای موجود را شرح می دهیم.
وضعیت : وضعیت فعال بودن این هشدار در موسسه شما را مشخص می کند ، در صورتی که تمایل به استفاده از آن دارید باید بر روی حالت فعال باشد.

مرز بلاک شدن کاربر : در صورتی که بخواهید در صورت فراموشی ثبت برنامه هفتگی اکانت کاربری پرسنل بلاک شود این مقدار را می توانید وارد کنید. پیشنهاد می شود از این گزینه برای پرسنل خود استفاده نکنید زیرا در صورت تخلف توسط پرسنل اکانت ها غیر فعال خواهد شد و دیگر قادر به لاگین در نرم افزار نخواهند بود. در صورتی که به عنوان مثال این عدد را برابر با 2 قرار داده باشید ، به محض این که تعداد این هشدار برای پرسنلی به 2 برسد ، اکانت آن غیر فعال خواهد شد. برای عدم استفاده از این فیلد مقدار را برابر با 0 قرار دهید.

مدت تاخییر هشدار : مربوط به زمان بررسی برنامه هفتگی می باشد. به عنوان مثال در صورتی که تمایل دارید یک روز مانده به شروع کلاس بررسی شود که برنامه هفتگی ثبت شده است و یا خیر این عدد را باید برابر با 1440 قرار دهید زیرا واحد این مقدار بر حسب دقیقه می باشد. این فیلد قابلیت ورود عدد منفی را نیز دارد به عنوان مثال در صورتی که این مقدار را برابر با -1440 قرار دهید ، روز بعد از شروع کلاس این هشدار بررسی خواهد شد.

نوع پیامک : نوع پیامک نحوه ارسال پیام را مشخص خواهد کرد به این معنا که هر نوع پیام از طریقی ارسال خواهد شد.
برای تعریف انواع پیام باید از منوی تنظیمات وارد بخش اطلاعات پایه شده و سپس نوع داده ای را تعریف انواع پیام انتخاب کنید.
در این بخش انواع پیام موجود در سیستم می باشد که پیشنهاد می شود شما برای هر هشدار خود نوع پیام مختص خود را تعریف کنید. برای افزودن بر روی کلید + کلیک کنید. در این فرم هر فیلد را برای شما توضیح می دهیم
عنوان : عنوان نمایشی در فرم ها
توضیحات : فیلدی اختیاری که فقط در این بخش نمایش داده می شود.
وضعیت : فقط پیام های گروه های فعال ارسال می شود . به عنوان مثال در صورتی که هشدار شما فعال باشد اما این فیلد غیر فعال باشد ، پیام های آن برای کاربران ارسال نخواهد شد. بنابراین برای ارسال پیام باید این گزینه فعال باشد.
در ادامه 4 متد ارسال وجود دارد که شما در صورتی که هر بخش را در پک نرم افزاری خود دارا می باشید را می توانید فعال نمایید. توجه داشته باشید که می توانید برای هر گروه پیام به چند روش نیز ارسال داشته باشید به عنوان مثال یعنی هم از طریق notification در گوشی و هم پیامک.
پس از انتخاب متدهای ارسال و ورود اطلاعات بر روی تایید کلیک کنید.
حال به فرم مدیریت هشدار باز می گردیم و نوع پیامکی ثبت شده را در فیلد نوع پیامک انتخاب می کنیم.

گیرندگان : در صورتی که بخواهید فرد مشخصی در سیستم از عدم ثبت برنامه ی هفتگی مطلع باشد در این قسمت نام شخص را وارد می کنید. به عنوان مثال شما می خواهید زمانی که برنامه هفتگی کلاسی ثبت نشده است ، پرسنل امور اجرایی موسسه مطلع شود ، نام وی را در بخش گیرندگان وارد کرده و پس از آن متن پیام را تنظیم نموده و تایید کنید. توجه داشته باشید که متن پیام می تواند شامل کلید واژه ها باشد که در ادامه توضیح می دهیم.

متن پیامک : در این هشدار مربوط به متنی است که پرسنل دریافت خواهند کرد.
کلید واژه های آن شامل
[FullName]= نام و نام خانوادگی کاربر ثبت کننده کلاس
[detail]= لیست کلاس هایی که برنامه هفتگی آنها ثبت نشده است

نمایش به مدیر : در صورتی که بخواهید مدیریت مجموعه از عدم ثبت برنامه هفتگی آگاه شود می توانید این گزینه را فعال کنید و سپس متن آن را مطابق کلید واژه های زیر تنظیم کنید.(توجه داشته باشید منظور از مدیر موسسه گزینه سوپروایزور در بخش تنظیمات -> اطلاعات آموزشگاه می باشد)

[FullName]= نام و نام خانوادگی کاربر ثبت کننده کلاس
[detail]= لیست کلاس هایی که برنامه هفتگی آنها ثبت نشده است


توجه داشته باشید که شما می توانید هر متن دلخواهی را قبل و بعد از کلید واژه ها قرار دهید. نکته مهم که کلید واژه ها دقیقا باید به همین صورت وارد شوند و حروف کوچک و بزرگ حساس می باشد.


نکته مهم در رابطه با متون پیام ها : شما برای استفاده از کلید واژه ها مجبور به استفاده از تمام آنها نیستید و می توانید از هر کدام از آنها که تمایل دارید استفاده نمایید.

پس از تنظیم موارد بر روی ثبت کلیک نمایید.
7هشدار عدم ثبت تقویم آموزشی

ویدئو آموزشی هشدار عدم ثبت تقویم آموزشی با کیفیت معمولی

ویدئو آموزشی هشدار عدم ثبت تقویم آموزشی با کیفیت عالی

این هشدار در یادآوری عدم ثبت تقویم آموزشی کلاس ها توسط پرسنل کاربرد دارد تا قبل از شروع کلاس ثبت تقویم آموزشی کلاس فراموش نشود.

برای تنظیم این هشدار باید از منوی اطلاع رسانی وارد مدیریت هشدار ها شوید و سپس در لیست موجود ، عدم ثبت تقویم آموزشی را جستجو کنید و بر روی کلید ویرایش در جلوی آن کلیک کنید.

در ادامه هر یک از فیلدهای موجود را شرح می دهیم.
وضعیت : وضعیت فعال بودن این هشدار در موسسه شما را مشخص می کند ، در صورتی که تمایل به استفاده از آن دارید باید بر روی حالت فعال باشد.

مرز بلاک شدن کاربر : در صورتی که بخواهید در صورت فراموشی ثبت تقویم آموزشی اکانت کاربری پرسنل بلاک شود این مقدار را می توانید وارد کنید. پیشنهاد می شود از این گزینه برای پرسنل خود استفاده نکنید زیرا در صورت تخلف توسط پرسنل اکانت ها غیر فعال خواهد شد و دیگر قادر به لاگین در نرم افزار نخواهند بود. در صورتی که به عنوان مثال این عدد را برابر با 2 قرار داده باشید ، به محض این که تعداد این هشدار برای پرسنلی به 2 برسد ، اکانت آن غیر فعال خواهد شد. برای عدم استفاده از این فیلد مقدار را برابر با 0 قرار دهید.

مدت تاخییر هشدار : مربوط به زمان بررسی تقویم آموزشی می باشد. به عنوان مثال در صورتی که تمایل دارید یک روز مانده به شروع کلاس بررسی شود که تقویم آموزشی ثبت شده است و یا خیر این عدد را باید برابر با 1440 قرار دهید زیرا واحد این مقدار بر حسب دقیقه می باشد. این فیلد قابلیت ورود عدد منفی را نیز دارد به عنوان مثال در صورتی که این مقدار را برابر با -1440 قرار دهید ، روز بعد از شروع کلاس این هشدار بررسی خواهد شد.

نوع پیامک : نوع پیامک نحوه ارسال پیام را مشخص خواهد کرد به این معنا که هر نوع پیام از طریقی ارسال خواهد شد.
برای تعریف انواع پیام باید از منوی تنظیمات وارد بخش اطلاعات پایه شده و سپس نوع داده ای را تعریف انواع پیام انتخاب کنید.
در این بخش انواع پیام موجود در سیستم می باشد که پیشنهاد می شود شما برای هر هشدار خود نوع پیام مختص خود را تعریف کنید. برای افزودن بر روی کلید + کلیک کنید. در این فرم هر فیلد را برای شما توضیح می دهیم
عنوان : عنوان نمایشی در فرم ها
توضیحات : فیلدی اختیاری که فقط در این بخش نمایش داده می شود.
وضعیت : فقط پیام های گروه های فعال ارسال می شود . به عنوان مثال در صورتی که هشدار شما فعال باشد اما این فیلد غیر فعال باشد ، پیام های آن برای کاربران ارسال نخواهد شد. بنابراین برای ارسال پیام باید این گزینه فعال باشد.
در ادامه 4 متد ارسال وجود دارد که شما در صورتی که هر بخش را در پک نرم افزاری خود دارا می باشید را می توانید فعال نمایید. توجه داشته باشید که می توانید برای هر گروه پیام به چند روش نیز ارسال داشته باشید به عنوان مثال یعنی هم از طریق notification در گوشی و هم پیامک.
پس از انتخاب متدهای ارسال و ورود اطلاعات بر روی تایید کلیک کنید.
حال به فرم مدیریت هشدار باز می گردیم و نوع پیامکی ثبت شده را در فیلد نوع پیامک انتخاب می کنیم.

گیرندگان : در صورتی که بخواهید فرد مشخصی در سیستم از عدم ثبت تقویم آموزشی مطلع باشد در این قسمت نام شخص را وارد می کنید. به عنوان مثال شما می خواهید زمانی که تقویم آموزشی کلاسی ثبت نشده است ، پرسنل امور اجرایی موسسه مطلع شود ، نام وی را در بخش گیرندگان وارد کرده و پس از آن متن پیام را تنظیم نموده و تایید کنید. توجه داشته باشید که متن پیام می تواند شامل کلید واژه ها باشد که در ادامه توضیح می دهیم.

متن پیامک : در این هشدار مربوط به متنی است که پرسنل دریافت خواهند کرد.
کلید واژه های آن شامل
[FullName]= نام و نام خانوادگی کاربر ثبت کننده کلاس
[detail]= لیست کلاس هایی که تقویم آموزشی آنها ثبت نشده است

نمایش به مدیر : در صورتی که بخواهید مدیریت مجموعه از عدم ثبت تقویم آموزشی آگاه شود می توانید این گزینه را فعال کنید و سپس متن آن را مطابق کلید واژه های زیر تنظیم کنید.(توجه داشته باشید منظور از مدیر موسسه گزینه سوپروایزور در بخش تنظیمات -> اطلاعات آموزشگاه می باشد)

[FullName]= نام و نام خانوادگی کاربر ثبت کننده کلاس
[detail]= لیست کلاس هایی که تقویم آموزشی آنها ثبت نشده است


توجه داشته باشید که شما می توانید هر متن دلخواهی را قبل و بعد از کلید واژه ها قرار دهید. نکته مهم که کلید واژه ها دقیقا باید به همین صورت وارد شوند و حروف کوچک و بزرگ حساس می باشد.


نکته مهم در رابطه با متون پیام ها : شما برای استفاده از کلید واژه ها مجبور به استفاده از تمام آنها نیستید و می توانید از هر کدام از آنها که تمایل دارید استفاده نمایید.

پس از تنظیم موارد بر روی ثبت کلیک نمایید.
8هشدار عدم ثبت نام در کلاس

ویدئو آموزشی هشدار عدم ثبت نام در کلاس با کیفیت معمولی

ویدئو آموزشی هشدار عدم ثبت نام در کلاس با کیفیت عالی

این هشدار در یادآوری عدم ثبت ، ثبت نام های کلاس ها توسط پرسنل کاربرد دارد تا قبل از شروع کلاس زبان آموزان در سیستم ثبت شده باشند.

برای تنظیم این هشدار باید از منوی اطلاع رسانی وارد مدیریت هشدار ها شوید و سپس در لیست موجود ، عدم ثبت نام در کلاس را جستجو کنید و بر روی کلید ویرایش در جلوی آن کلیک کنید.

در ادامه هر یک از فیلدهای موجود را شرح می دهیم.
وضعیت : وضعیت فعال بودن این هشدار در موسسه شما را مشخص می کند ، در صورتی که تمایل به استفاده از آن دارید باید بر روی حالت فعال باشد.


مدت تاخییر هشدار : مربوط به زمان بررسی ثبت نام ها در کلاس می باشد. به عنوان مثال در صورتی که تمایل دارید یک روز مانده به شروع کلاس بررسی شود که ثبت نام در کلاس ها ثبت شده است و یا خیر این عدد را باید برابر با 1440 قرار دهید زیرا واحد این مقدار بر حسب دقیقه می باشد. این فیلد قابلیت ورود عدد منفی را نیز دارد به عنوان مثال در صورتی که این مقدار را برابر با -1440 قرار دهید ، روز بعد از شروع کلاس این هشدار بررسی خواهد شد.

نوع پیامک : نوع پیامک نحوه ارسال پیام را مشخص خواهد کرد به این معنا که هر نوع پیام از طریقی ارسال خواهد شد.
برای تعریف انواع پیام باید از منوی تنظیمات وارد بخش اطلاعات پایه شده و سپس نوع داده ای را تعریف انواع پیام انتخاب کنید.
در این بخش انواع پیام موجود در سیستم می باشد که پیشنهاد می شود شما برای هر هشدار خود نوع پیام مختص خود را تعریف کنید. برای افزودن بر روی کلید + کلیک کنید. در این فرم هر فیلد را برای شما توضیح می دهیم
عنوان : عنوان نمایشی در فرم ها
توضیحات : فیلدی اختیاری که فقط در این بخش نمایش داده می شود.
وضعیت : فقط پیام های گروه های فعال ارسال می شود . به عنوان مثال در صورتی که هشدار شما فعال باشد اما این فیلد غیر فعال باشد ، پیام های آن برای کاربران ارسال نخواهد شد. بنابراین برای ارسال پیام باید این گزینه فعال باشد.
در ادامه 4 متد ارسال وجود دارد که شما در صورتی که هر بخش را در پک نرم افزاری خود دارا می باشید را می توانید فعال نمایید. توجه داشته باشید که می توانید برای هر گروه پیام به چند روش نیز ارسال داشته باشید به عنوان مثال یعنی هم از طریق notification در گوشی و هم پیامک.
پس از انتخاب متدهای ارسال و ورود اطلاعات بر روی تایید کلیک کنید.
حال به فرم مدیریت هشدار باز می گردیم و نوع پیامکی ثبت شده را در فیلد نوع پیامک انتخاب می کنیم.

گیرندگان : در صورتی که بخواهید فرد مشخصی در سیستم از عدم ثبت نام در کلاس مطلع باشد در این قسمت نام شخص را وارد می کنید. به عنوان مثال شما می خواهید زمانی که ثبت نام ها در کلاسی ثبت نشده است ، پرسنل امور اجرایی موسسه مطلع شود ، نام وی را در بخش گیرندگان وارد کرده و پس از آن متن پیام را تنظیم نموده و تایید کنید. توجه داشته باشید که متن پیام می تواند شامل کلید واژه ها باشد که در ادامه توضیح می دهیم.

متن پیامک : در این هشدار مربوط به متنی است که پرسنل دریافت خواهند کرد.
کلید واژه های آن شامل
[FullName]= نام و نام خانوادگی کاربر ثبت کننده کلاس
[detail]= لیست کلاس هایی که ثبت نام در آنها ثبت نشده است

نمایش به مدیر : در صورتی که بخواهید مدیریت مجموعه از عدم ثبت نام در کلاس آگاه شود می توانید این گزینه را فعال کنید و سپس متن آن را مطابق کلید واژه های زیر تنظیم کنید.(توجه داشته باشید منظور از مدیر موسسه گزینه سوپروایزور در بخش تنظیمات -> اطلاعات آموزشگاه می باشد)

[FullName]= نام و نام خانوادگی کاربر ثبت کننده کلاس
[detail]= لیست کلاس هایی که ثبت نام در آنها ثبت نشده است


توجه داشته باشید که شما می توانید هر متن دلخواهی را قبل و بعد از کلید واژه ها قرار دهید. نکته مهم که کلید واژه ها دقیقا باید به همین صورت وارد شوند و حروف کوچک و بزرگ حساس می باشد.


نکته مهم در رابطه با متون پیام ها : شما برای استفاده از کلید واژه ها مجبور به استفاده از تمام آنها نیستید و می توانید از هر کدام از آنها که تمایل دارید استفاده نمایید.

پس از تنظیم موارد بر روی ثبت کلیک نمایید.
9هشدار عدم ثبت نام قطعی شدن کلاس

ویدئو آموزشی هشدار عدم ثبت نام قطعی شدن کلاس با کیفیت معمولی

ویدئو آموزشی هشدار عدم ثبت نام قطعی شدن کلاس با کیفیت عالی

این هشدار در یادآوری عدم قطعی شدن ثبت نام های کلاس ها کاربرد دارد. در واقع می تواند به شما در بررسی وضعیت زبان آموزان کلاس ها کمک کند. زیرا زبان آموزانی که ثبت نام آنها قطعی نشده است یا باید انصراف دهند و یا باید به حالت قطعی تبدیل شوند.

برای تنظیم این هشدار باید از منوی اطلاع رسانی وارد مدیریت هشدار ها شوید و سپس در لیست موجود ، عدم ثبت نام قطعی را جستجو کنید و بر روی کلید ویرایش در جلوی آن کلیک کنید.

در ادامه هر یک از فیلدهای موجود را شرح می دهیم.
وضعیت : وضعیت فعال بودن این هشدار در موسسه شما سرا مشخص می کند ، در صورتی که تمایل به استفاده از آن دارید باید بر روی حالت فعال باشد.


مدت تاخییر هشدار : مربوط به زمان بررسی قطعی شدن ثبت نام ها می باشد. به عنوان مثال در صورتی که تمایل دارید 1 روز مانده به شروع کلاس بررسی شود که ثبت نام در کلاس ها قطعی شده است و یا خیر این عدد را باید برابر با 1440 قرار دهید زیرا واحد این مقدار بر حسب دقیقه می باشد. این فیلد قابلیت ورود عدد منفی را نیز دارد به عنوان مثال در صورتی که این مقدار را برابر با -1440 قرار دهید ، 1روز بعد از شروع کلاس این هشدار بررسی خواهد شد.

نوع پیامک : نوع پیامک نحوه ارسال پیام را مشخص خواهد کرد به این معنا که هر نوع پیام از طریقی ارسال خواهد شد.
برای تعریف انواع پیام باید از منوی تنظیمات وارد بخش اطلاعات پایه شده و سپس نوع داده ای را تعریف انواع پیام انتخاب کنید.
در این بخش انواع پیام موجود در سیستم می باشد که پیشنهاد می شود شما برای هر هشدار خود نوع پیام مختص خود را تعریف کنید. برای افزودن بر روی کلید + کلیک کنید. در این فرم هر فیلد را برای شما توضیح می دهیم
عنوان : عنوان نمایشی در فرم ها
توضیحات : فیلدی اختیاری که فقط در این بخش نمایش داده می شود.
وضعیت : فقط پیام های گروه های فعال ارسال می شود . به عنوان مثال در صورتی که هشدار شما فعال باشد اما این فیلد غیر فعال باشد ، پیام های آن برای کاربران ارسال نخواهد شد. بنابراین برای ارسال پیام باید این گزینه فعال باشد.
در ادامه 4 متد ارسال وجود دارد که شما در صورتی که هر بخش را در پک نرم افزاری خود دارا می باشید را می توانید فعال نمایید. توجه داشته باشید که می توانید برای هر گروه پیام به چند روش نیز ارسال داشته باشید به عنوان مثال یعنی هم از طریق notification در گوشی و هم پیامک.
پس از انتخاب متدهای ارسال و ورود اطلاعات بر روی تایید کلیک کنید.
حال به فرم مدیریت هشدار باز می گردیم و نوع پیامکی ثبت شده را در فیلد نوع پیامک انتخاب می کنیم.

گیرندگان : در صورتی که بخواهید فرد مشخصی در سیستم از عدم ثبت نام قطعی شدن ثبت نام ها مطلع باشد در این قسمت نام شخص را وارد می کنید. به عنوان مثال شما می خواهید زمانی که ثبت نام های کلاس های شما قطعی نشده است ، پرسنل امور اجرایی موسسه مطلع شود ، نام وی را در بخش گیرندگان وارد کرده و پس از آن متن پیام را تنظیم نموده و تایید کنید. توجه داشته باشید که متن پیام می تواند شامل کلید واژه ها باشد که در ادامه توضیح می دهیم.

متن پیامک : در این هشدار مربوط به متنی است که پرسنل دریافت خواهند کرد.
کلید واژه های آن شامل
[FullName]= نام و نام خانوادگی کاربر ثبت کننده کلاس
[detail]= لیست کلاس هایی که ثبت نام در آنها قطعی نشده است

نمایش به مدیر : در صورتی که بخواهید مدیریت مجموعه از عدم ثبت نام قطعی شدن ثبت نام ها آگاه شود می توانید این گزینه را فعال کنید و سپس متن آن را مطابق کلید واژه های زیر تنظیم کنید.(توجه داشته باشید منظور از مدیر موسسه گزینه سوپروایزور در بخش تنظیمات -> اطلاعات آموزشگاه می باشد)

[FullName]= نام و نام خانوادگی کاربر ثبت کننده کلاس
[detail]= لیست کلاس هایی که ثبت نام در آنها قطعی نشده است


توجه داشته باشید که شما می توانید هر متن دلخواهی را قبل و بعد از کلید واژه ها قرار دهید. نکته مهم که کلید واژه ها دقیقا باید به همین صورت وارد شوند و حروف کوچک و بزرگ حساس می باشد.


نکته مهم در رابطه با متون پیام ها : شما برای استفاده از کلید واژه ها مجبور به استفاده از تمام آنها نیستید و می توانید از هر کدام از آنها که تمایل دارید استفاده نمایید.

پس از تنظیم موارد بر روی ثبت کلیک نمایید.
10هشدار عدم ثبت نام در کلاس پس از تعیین سطح

ویدئو آموزشی هشدار عدم ثبت نام در کلاس پس از تعیین سطح با کیفیت معمولی

ویدئو آموزشی هشدار عدم ثبت نام در کلاس پس از تعیین سطح با کیفیت عالی

این هشدار به شما کمک می کند تا کسانی را که در موسسه تعیین سطح شده اند را پیگیری کنید تا در کلاس نیز ثبت نام شوند و موردی فراموش نشود.

برای تنظیم این هشدار باید از منوی اطلاع رسانی وارد مدیریت هشدار ها شوید و سپس در لیست موجود ، زبان آموزانی که تعیین سطح شده اند اما در کلاسی ثبت نام نشده اند را جستجو کنید و بر روی کلید ویرایش در جلوی آن کلیک کنید.

در ادامه هر یک از فیلدهای موجود را شرح می دهیم.
وضعیت : وضعیت فعال بودن این هشدار در موسسه شما سرا مشخص می کند ، در صورتی که تمایل به استفاده از آن دارید باید بر روی حالت فعال باشد.


مدت تاخییر هشدار : مربوط به زمان بررسی پس از انجام تعیین سطح می باشد. به عنوان مثال در صورتی که تمایل دارید 10 روز پس از تعیین سطح بررسی شود که شخص در کلاس ثبت نام شده است و یا خیر این عدد را باید برابر با 14400 قرار دهید زیرا واحد این مقدار بر حسب دقیقه می باشد.

نوع پیامک : نوع پیامک نحوه ارسال پیام را مشخص خواهد کرد به این معنا که هر نوع پیام از طریقی ارسال خواهد شد.
برای تعریف انواع پیام باید از منوی تنظیمات وارد بخش اطلاعات پایه شده و سپس نوع داده ای را تعریف انواع پیام انتخاب کنید.
در این بخش انواع پیام موجود در سیستم می باشد که پیشنهاد می شود شما برای هر هشدار خود نوع پیام مختص خود را تعریف کنید. برای افزودن بر روی کلید + کلیک کنید. در این فرم هر فیلد را برای شما توضیح می دهیم
عنوان : عنوان نمایشی در فرم ها
توضیحات : فیلدی اختیاری که فقط در این بخش نمایش داده می شود.
وضعیت : فقط پیام های گروه های فعال ارسال می شود . به عنوان مثال در صورتی که هشدار شما فعال باشد اما این فیلد غیر فعال باشد ، پیام های آن برای کاربران ارسال نخواهد شد. بنابراین برای ارسال پیام باید این گزینه فعال باشد.
در ادامه 4 متد ارسال وجود دارد که شما در صورتی که هر بخش را در پک نرم افزاری خود دارا می باشید را می توانید فعال نمایید. توجه داشته باشید که می توانید برای هر گروه پیام به چند روش نیز ارسال داشته باشید به عنوان مثال یعنی هم از طریق notification در گوشی و هم پیامک.
پس از انتخاب متدهای ارسال و ورود اطلاعات بر روی تایید کلیک کنید.
حال به فرم مدیریت هشدار باز می گردیم و نوع پیامکی ثبت شده را در فیلد نوع پیامک انتخاب می کنیم.

گیرندگان : در صورتی که بخواهید فرد مشخصی در سیستم از عدم ثبت نام در کلاس پس از تعیین سطح مطلع باشد در این قسمت نام شخص را وارد می کنید. به عنوان مثال شما می خواهید زمانی که شخصی در تعیین سطح شرکت کرده اما در کلاسی ثبت نام نشده ، پرسنل امور اجرایی موسسه مطلع شود ، نام وی را در بخش گیرندگان وارد کرده و پس از آن متن پیام را تنظیم نموده و تایید کنید. توجه داشته باشید که متن پیام می تواند شامل کلید واژه ها باشد که در ادامه توضیح می دهیم.

متن پیامک : در این هشدار مربوط به متنی است که پرسنل دریافت خواهند کرد.
کلید واژه های آن شامل
[FullName]= نام و نام خانوادگی کاربر ثبت کننده تعیین سطح
[detail]= لیست افرادی که تعیین سطح شده اند اما در کلاسی شرکت نکرده اند
[Count] = تعداد افرادی که تعیین سطح شده اند اما در کلاسی ثبت نام نشده اند

نمایش به مدیر : در صورتی که بخواهید مدیریت مجموعه از عدم ثبت نام در کلاس پس از تعیین سطح آگاه شود می توانید این گزینه را فعال کنید و سپس متن آن را مطابق کلید واژه های زیر تنظیم کنید.(توجه داشته باشید منظور از مدیر موسسه گزینه سوپروایزور در بخش تنظیمات -> اطلاعات آموزشگاه می باشد)

[FullName]= نام و نام خانوادگی کاربر ثبت کننده تعیین سطح
[detail]= لیست افرادی که تعیین سطح شده اند اما در کلاسی شرکت نکرده اند
[Count] = تعداد افرادی که تعیین سطح شده اند اما در کلاسی ثبت نام نشده اند


توجه داشته باشید که شما می توانید هر متن دلخواهی را قبل و بعد از کلید واژه ها قرار دهید. نکته مهم که کلید واژه ها دقیقا باید به همین صورت وارد شوند و حروف کوچک و بزرگ حساس می باشد.


نکته مهم در رابطه با متون پیام ها : شما برای استفاده از کلید واژه ها مجبور به استفاده از تمام آنها نیستید و می توانید از هر کدام از آنها که تمایل دارید استفاده نمایید.

پس از تنظیم موارد بر روی ثبت کلیک نمایید.
11هشدار اطلاع رسانی شروع کلاس

ویدئو آموزشی هشدار اطلاع رسانی شروع کلاس با کیفیت معمولی

ویدئو آموزشی هشدار اطلاع رسانی شروع کلاس با کیفیت عالی

این هشدار به شما کمک می کند تا قبل از شروع کلاس ها به زبان آموزان خود زمان کلاس را یادآوری کنید.

برای تنظیم این هشدار باید از منوی اطلاع رسانی وارد مدیریت هشدار ها شوید و سپس در لیست موجود ، یادآوری کلاس را جستجو کنید و بر روی کلید ویرایش در جلوی آن کلیک کنید.

توجه داشته باشید که این هشدار فقط در شروع هر کلاس و یک بار ارسال می شود.

در ادامه هر یک از فیلدهای موجود را شرح می دهیم.
وضعیت : وضعیت فعال بودن این هشدار در موسسه شما سرا مشخص می کند ، در صورتی که تمایل به استفاده از آن دارید باید بر روی حالت فعال باشد.


مدت تاخییر هشدار : مربوط به زمان ارسال قبل از زمان شروع کلاس می باشد. به عنوان مثال در صورتی که تمایل دارید 1 روز قبل از شروع کلاس به افراد مربوطه زمان شروع کلاس یادآوری شود این مقدار را برابر با 1440 قرار دهید زیرا واحد این مقدار بر حسب دقیقه می باشد.


نوع پیامک : نوع پیامک نحوه ارسال پیام را مشخص خواهد کرد به این معنا که هر نوع پیام از طریقی ارسال خواهد شد.
برای تعریف انواع پیام باید از منوی تنظیمات وارد بخش اطلاعات پایه شده و سپس نوع داده ای را تعریف انواع پیام انتخاب کنید.
در این بخش انواع پیام موجود در سیستم می باشد که پیشنهاد می شود شما برای هر هشدار خود نوع پیام مختص خود را تعریف کنید. برای افزودن بر روی کلید + کلیک کنید. در این فرم هر فیلد را برای شما توضیح می دهیم
عنوان : عنوان نمایشی در فرم ها
توضیحات : فیلدی اختیاری که فقط در این بخش نمایش داده می شود.
وضعیت : فقط پیام های گروه های فعال ارسال می شود . به عنوان مثال در صورتی که هشدار شما فعال باشد اما این فیلد غیر فعال باشد ، پیام های آن برای کاربران ارسال نخواهد شد. بنابراین برای ارسال پیام باید این گزینه فعال باشد.
در ادامه 4 متد ارسال وجود دارد که شما در صورتی که هر بخش را در پک نرم افزاری خود دارا می باشید را می توانید فعال نمایید. توجه داشته باشید که می توانید برای هر گروه پیام به چند روش نیز ارسال داشته باشید به عنوان مثال یعنی هم از طریق notification در گوشی و هم پیامک.
پس از انتخاب متدهای ارسال و ورود اطلاعات بر روی تایید کلیک کنید.
حال به فرم مدیریت هشدار باز می گردیم و نوع پیامکی ثبت شده را در فیلد نوع پیامک انتخاب می کنیم.

گیرندگان : در صورتی که بخواهید فرد مشخصی در سیستم از شروع کلاس ها مطلع باشد در این قسمت نام شخص را وارد می کنید. به عنوان مثال شما می خواهید قبل از شروع هر کلاس ، پرسنل امور اجرایی موسسه مطلع شود ، نام وی را در بخش گیرندگان وارد کرده و پس از آن متن پیام را تنظیم نموده و تایید کنید. توجه داشته باشید که متن پیام می تواند شامل کلید واژه ها باشد که در ادامه توضیح می دهیم.

متن پیامک : در این هشدار مربوط به متنی است که پرسنل ثبت کننده کلاس دریافت خواهد کرد.
کلید واژه های آن شامل
[ClassTitle] = عنوان کلاس
[StartDate] = تاریخ شروع
[TeacherName] = نام استاد
[Weekly] = برنامه هفتگی

نمایش به استاد : در صورتی که بخواهید خود استاد کلاس نیز از شروع کلاس های خود مطلع شود می توانید این گزینه را فعال کنید.
کلید واژه های قابل استفاده در متن:
[ClassTitle] = عنوان کلاس
[StartDate] = تاریخ شروع
[Weekly] = برنامه هفتگی
[AcademyInfo] = اطلاعات موسسه

نمایش به زبان آموز : در صورتی که بخواهید زبان آموزان کلاس نیز از شروع کلاس مطلع شوند می توانید این گزینه را فعال کنید.
کلید واژه های قابل استفاده در متن آن
[ClassTitle] = عنوان کلاس
[StartDate] = تاریخ شروع
[TeacherName] = نام استاد
[Weekly] = برنامه هفتگی
[AcademyInfo] = اطلاعات موسسه

نمایش به پدر : در صورتی که بخواهید والدین زبان آموزان کلاس نیز از شروع کلاس مطلع شوند می توانید این گزینه را فعال کنید.
کلید واژه های قابل استفاده در متن آن
[ClassTitle] = عنوان کلاس
[StartDate] = تاریخ شروع
[TeacherName] = نام استاد
[Weekly] = برنامه هفتگی
[AcademyInfo] = اطلاعات موسسه

نمایش به مادر : در صورتی که بخواهید والدین زبان آموزان کلاس نیز از شروع کلاس مطلع شوند می توانید این گزینه را فعال کنید.
کلید واژه های قابل استفاده در متن آن
[ClassTitle] = عنوان کلاس
[StartDate] = تاریخ شروع
[TeacherName] = نام استاد
[Weekly] = برنامه هفتگی
[AcademyInfo] = اطلاعات موسسه

توجه داشته باشید که شما می توانید هر متن دلخواهی را قبل و بعد از کلید واژه ها قرار دهید. نکته مهم که کلید واژه ها دقیقا باید به همین صورت وارد شوند و حروف کوچک و بزرگ حساس می باشد.


نکته مهم در رابطه با متون پیام ها : شما برای استفاده از کلید واژه ها مجبور به استفاده از تمام آنها نیستید و می توانید از هر کدام از آنها که تمایل دارید استفاده نمایید.

پس از تنظیم موارد بر روی ثبت کلیک نمایید.
12پیش ثبت نام ترم

ویدئو آموزشی پیش ثبت نام ترم با کیفیت معمولی

ویدئو آموزشی پیش ثبت نام ترم با کیفیت عالی

برای ورود به فرم پیش ثبت نام باید از منوی آموزشی وارد بخش ثبت نام در کلاس شوید و سپس زیر منوی پیش ثبت نام ترم را انتخاب کنید.
در این فرم شما می توانید قبل از تشکیل کلاس زبان آموزان خود را در ترم خاصی ثبت کنید تا پس از مشخص شدن کلاس ها ، شخص را به کلاس منتقل کنید.
برای افزودن مورد جدید بر روی + کلیک کنید.
در این فرم هر کدام فیلدها را به تفصیل بیان می کنیم.
زبان آموز : شخصی که قصد دارید برای آن پیش ثبت نام را انجام دهید.
ترم آموزشگاهی : ترمی که زبان آموز در آن قصد ثبت نام را دارد.
دوره و ترم : سطح و کلاسی که زبان آموز قصد شرکت در آن را دارد.
تاریخ : تاریخ پیش ثبت نام
مبلغ پرداختی : در صورتی که زبان آموز در هنگام پیش ثبت نام مبلغی را پرداخت کرد باید در این قسمت وارد نمایید.
پس از ورود اطلاعات بر روی ثبت کلیک نمایید.
در صورتی که مبلغی را نیز وارد کرده باشید ، پس از ثبت اطلاعات فرم دریافت هزینه برای شما باز می شود که می توانید نحوه پرداخت شخص را مشخص کنید.
در فرم مدیریت پیش ثبت نام ها شما می توانید با فیلتر های بالا به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا کرده و آنها را مدیریت نمایید.
در صورتی که فیلتر قطعی را فعال کنید ، پیش ثبت نام هایی که منجر به ثبت نام شده اند را به شما نمایش خواهد داد . همچنین چندین فیلتر دیگر در این فرم در دسترس است که می توانید آنها را به صورت چند موردی اعمال کنید. به عنوان مثال پیش ثبت نام های ترم تابستان 1 که قطعی شده اند.
در جلوی هر آیتم در جدول پایین یک سری عملیات وجود دارد که می توانید از آن استفاده نمایید.
برای ویرایش و حذف می توانید از آیکن های مربوطه استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که با حذف آیتم ، اطلاعات مالی و پرداختی های شخص نیز حذف خواهد شد بنابراین در این مورد دقت بیشتری بفرمایید.
گزینه چاپ رسید ، اطلاعات مالی و آموزشی شخص را برای شما چاپ می کند تا بتوانید رسید را به زبان آموز تحویل دهید.
گزینه های دیگری در عملیات موجود می باشد که با کلیک بر روی ... نمایان می شود.
گزینه اول مربوط به قطعی کردن ثبت نام می باشد. در صورتی که بخواهید این پیش ثبت نام را تبدیل به ثبت نام کنید باید از این کلید استفاده نمایید که پس از کلیک بر روی آن به فرم ثبت نام در کلاس منتقل می شوید که می توانید از بین کلاس ها ، کلاسی را انتخاب نموده وشخص را در آن ثبت نام کنید. توجه داشته باشید برای اینکه اطلاعات مالی پیش ثبت نام شخص به پرداختی های این کلاس منتقل شود حتما باید از این طریق ثبت نام در کلاس را انجام دهید.
گزینه بعدی مربوط به اصلاح مبالغ دریافتی شخص می باشد. که می توانید اطلاعات مالی را ویرایش نمایید.
گزینه آخر نیز مربوط به انصراف از پیش ثبت نام می باشد که شما می توانید با ورود تاریخ و توضیحات انصراف شخص را ثبت کنید . همچنین در صورت وجود پرداختی توسط زبان آموز ، برای شما کلید پرداخت به زبان آموز فعال خواهد شد که بتوانید مبالغ پرداختی وی را بازگردانید.

توجه داشته باشید که این فرم در ثبت نام قبل از کلاس بندی های ترم می تواند به شما کمک کند و شما می توانید قبل از چینش کلاس ، هزینه را از کاربر دریافت کنید.13هشدار ارسال برنامه هفتگی و تاریخ شروع و پایان کلاس

ویدئو آموزشی هشدار ارسال برنامه هفتگی و تاریخ شروع و پایان کلاس با کیفیت معمولی

ویدئو آموزشی هشدار ارسال برنامه هفتگی و تاریخ شروع و پایان کلاس با کیفیت عالی

این هشدار پس از ثبت نام شخص در کلاس ، برای وی اطلاعات برنامه هفتگی و تاریخ شروع کلاس را ارسال می کند.

برای تنظیم این هشدار باید از منوی اطلاع رسانی وارد مدیریت هشدار ها شوید و سپس در لیست موجود ، ارسال برنامه هفتگی و تاریخ شروع و پایان کلاس را جستجو کنید و بر روی کلید ویرایش در جلوی آن کلیک کنید.

توجه داشته باشید که این هشدار فقط در هنگام ثبت نام شخص در کلاس و یک بار برای آن ارسال می شود.

در ادامه هر یک از فیلدهای موجود را شرح می دهیم.
وضعیت : وضعیت فعال بودن این هشدار در موسسه شما سرا مشخص می کند ، در صورتی که تمایل به استفاده از آن دارید باید بر روی حالت فعال باشد.

نوع پیامک : نوع پیامک نحوه ارسال پیام را مشخص خواهد کرد به این معنا که هر نوع پیام از طریقی ارسال خواهد شد.
برای تعریف انواع پیام باید از منوی تنظیمات وارد بخش اطلاعات پایه شده و سپس نوع داده ای را تعریف انواع پیام انتخاب کنید.
در این بخش انواع پیام موجود در سیستم می باشد که پیشنهاد می شود شما برای هر هشدار خود نوع پیام مختص خود را تعریف کنید. برای افزودن بر روی کلید + کلیک کنید. در این فرم هر فیلد را برای شما توضیح می دهیم
عنوان : عنوان نمایشی در فرم ها
توضیحات : فیلدی اختیاری که فقط در این بخش نمایش داده می شود.
وضعیت : فقط پیام های گروه های فعال ارسال می شود . به عنوان مثال در صورتی که هشدار شما فعال باشد اما این فیلد غیر فعال باشد ، پیام های آن برای کاربران ارسال نخواهد شد. بنابراین برای ارسال پیام باید این گزینه فعال باشد.
در ادامه 4 متد ارسال وجود دارد که شما در صورتی که هر بخش را در پک نرم افزاری خود دارا می باشید را می توانید فعال نمایید. توجه داشته باشید که می توانید برای هر گروه پیام به چند روش نیز ارسال داشته باشید به عنوان مثال یعنی هم از طریق notification در گوشی و هم پیامک.
پس از انتخاب متدهای ارسال و ورود اطلاعات بر روی تایید کلیک کنید.
حال به فرم مدیریت هشدار باز می گردیم و نوع پیامکی ثبت شده را در فیلد نوع پیامک انتخاب می کنیم.

گیرندگان : برای این هشدار پیشنهاد می شود فعال نکنید.

متن پیامک : در این هشدار مربوط به متنی است که زبان آموز دریافت خواهد کرد.
کلید واژه های آن شامل
[StudentName] = نام و نام خانوادگی زبان آموز
[ClassTitle] =عنوان کلاسی که در آن ثبت نام شده
[StartDate] = تاریخ شروع کلاس
[EndDate] = تاریخ پایان کلاس
[MinWeekly] = برنامه هفتگی به صورت عبارت کوتاه(یعنی فقط روزهای زوج یا فرد)
[Weekly] = برنامه هفتگی کامل
[AcademyName] = نام آموزشگاه

نمایش به پدر : در صورتی که بخواهید والدین زبان آموز نیز از وضعیت ثبت نام فرزند خود مطلع شوند می توانید این گزینه را فعال کنید.
کلید واژه های قابل استفاده در متن آن
[StudentName] = نام و نام خانوادگی زبان آموز
[ClassTitle] =عنوان کلاسی که در آن ثبت نام شده
[StartDate] = تاریخ شروع کلاس
[EndDate] = تاریخ پایان کلاس
[MinWeekly] = برنامه هفتگی به صورت عبارت کوتاه(یعنی فقط روزهای زوج یا فرد)
[Weekly] = برنامه هفتگی کامل
[AcademyName] = نام آموزشگاه

نمایش به مادر : در صورتی که بخواهید والدین زبان آموز نیز از وضعیت ثبت نام فرزند خود مطلع شوند می توانید این گزینه را فعال کنید.
کلید واژه های قابل استفاده در متن آن
[StudentName] = نام و نام خانوادگی زبان آموز
[ClassTitle] =عنوان کلاسی که در آن ثبت نام شده
[StartDate] = تاریخ شروع کلاس
[EndDate] = تاریخ پایان کلاس
[MinWeekly] = برنامه هفتگی به صورت عبارت کوتاه(یعنی فقط روزهای زوج یا فرد)
[Weekly] = برنامه هفتگی کامل
[AcademyName] = نام آموزشگاه

توجه داشته باشید که شما می توانید هر متن دلخواهی را قبل و بعد از کلید واژه ها قرار دهید. نکته مهم که کلید واژه ها دقیقا باید به همین صورت وارد شوند و حروف کوچک و بزرگ حساس می باشد.


نکته مهم در رابطه با متون پیام ها : شما برای استفاده از کلید واژه ها مجبور به استفاده از تمام آنها نیستید و می توانید از هر کدام از آنها که تمایل دارید استفاده نمایید.

پس از تنظیم موارد بر روی ثبت کلیک نمایید.

موارد آموزشی در بخش کلاسبندی :