3ثبت و مدیریت برنامه هفتگی

ویدئو آموزشی ثبت و مدیریت برنامه هفتگی با کیفیت معمولی

ویدئو آموزشی ثبت و مدیریت برنامه هفتگی با کیفیت عالی

پس از ثبت کلاس می بایست برنامه هفتگی آن را نیز مشخص کرد.
این کار از چند طریق امکان پذیر می باشد.
روش اول از طریق منوی آموزشی وارد قسمت مدیریت کلاس ها می شوید و سپس کلاس مورد نیاز خود را جستجو کرده و سپس از کلید عملیات در انتهای آن استفاده می کنید.
روش دوم از طریق منوی آموزشی وارد منوی برنامه هفتگی شده و سپس مدیریت برنامه هفتگی را انتخاب می کنید و سپس در فرم باز شده کلاس خود را انتخاب نمایید.
پس از ورود به فرم شما می توانید برنامه هفتگی مربوطه را مدیریت و ثبت کنید.
برای ثبت 2 راه وجود دارد
1 - ثبت دستی
2 - ثبت به صورت دسته ای
برای روش اول شما باید بر روی روز هفته در این قسمت کلیک کرده تا یک آیتم جدید برای شما در آن روز ایجاد شود و سپس با ورود اطلاعات آن بر روی تایید در بالای آن کلیک نمایید.
برای روش دوم شما می توانید با زدن گزینه روزهای فرد و یا روزهای زوج و ورود اطلاعات زمانی و مکانی در کنار آن بر روی افزودن کلیک کرده و سپس موارد برای شما ایجاد می شود و شما باید تایید آنها را کلیک کنید.
برای ویرایش برنامه هفتگی می توانید بر روی آن دوبار کلیک کرده تا آیتم به حالت ویرایش رفته تا بتوانید آن را تغییر دهید.
توجه داشته باشید در صورتی که قبلا تقویم آموزشی و برنامه هفتگی را ثبت کرده باشید ، و حال تصمیم به ویرایش برنامه هفتگی گرفته اید می بایست ویرایش مورد نیاز خود را انجام داده و سپس به فرم تقویم آموزشی مراجعه کرده و بر روی حذف و از سرگیری جلسات آینده کلیک نمایید تا جلسات آینده کلاس مذکور را طبق برنامه هفتگی جدید تشکیل دهد.
همچنین برای حذف می توانید از آیکن کنار هر آیتم استفاده کنید که برای حذف نیز باید ابتدا برنامه هفتگی را حذف کرده و سپس وارد فرم تقویم شده و سپس با کلیک بر روی از سرگیری جلسات آینده ، برنامه هفتگی جدید را جایگزین کنید.
پس از ثبت برنامه هفتگی می توانید از کلید بالای فرم وارد فرم تقویم آموزشی شوید.
توجه داشته باشید که حتما باید تقویم آموزشی ثبت شود که در ادامه آموزش داده می شود.